Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelinka

10 lipca poczatkiem zmian!! Kto ze mna??

Polecane posty

Dzis rano wstalam z mocnym postanowieniem- od dzisiaj walcze o piekniejsza siebie. Wiem ze dam rade. Za mna maly sukcesik ktorym jest rzecz moze i dla wielu banalna,ale dla mnie jest duzym osiagnieciem. Wrocilam z nad morza i nie przytylam ani kg!! Jesli tam umialam sie pilnowac i liczyc kalorie to teraz nie bedzie z tym problemu. Plan jest dosyc restrykcyjny. Mam 3 tyg zeby zrzucic jakies 7kg. Tyle by mi wystarczylo na poczatek bo wczesniej i tak mialam w planach do tego czasu wazyc 10kg mniej niz teraz,ale tyle napewno w 3 tyg nie uda mi sie zrzucic. Planuje diete 500kcal- 1000kcal. Rozbieznosc duza,ale wynika z tego, ze wtedy nie beda sie u mnie pojawialy wyrzuty sumienia,ze zjadlam AZ 1000kcal i nie bede rzucala sie na jedzenie,ale planuje trzymac sie tych nizszych granic. Z cwiczen - moze A6W i duzo spacerow, czasem tenis. Nic konkretnego bo bede mieszkala u chlopaka i nie mam tam warunkow do cwiczen wiec pozostaja te spacery i brzuszki. Moze ktos sie przylaczy?? Startuje z waga 64kg przy 165cm. Cel to oczywiscie 57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jelinko.. no ja obecnie mam 77 kg przy 179 cm.. i ja cel do konca lipca to 3-5kg, co drugi dzien bieganie, w dni niebiegowe cwiczenia silowe w domu- brzuszki, pompki itd:) narazie nie jem slodyczy i po 18:) powinno byc ok..:) aha i jem 3 posilki dziennie:) bede zagladac jesli pozwolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelinko
kropla życia- ciesze sie ze bedziesz tu wpadac :) razem razniej :) i gratuluje ogromnego spadku wagi! jestem pod wrazeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale widzisz jeszcze jakies 10 chcialabym zrzucic... maks chcialabym wazyc 68 kg.. takze duzo pracy przede mna.. a boje si przejsc na tak niskokaloryczna diete, bo bedzie jo-jo, bynajmniej ja sie boje:) a podaj mi np swoj jadlospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że masz takie postanowienie!! A może spróbój diety weekendowej (pije sie koktajle) +w tygodniu 1000kc.? Po diecie week. chudnie sie podobno 1kg! tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem po 8 min abs na brzuch uff:D moja najwieksza zmora brzuch i boczki..:( ale ja juz bedzie 6 z przodu pewnie bedzie o wiele lepiej wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadlospisu konkretnego nie mam bo jak juz mowilam mieszkam chwilowo u chlopaka i jem to co ugotuje tylko ze w bardzo malych ilosciach. Niestety przy takim odzywianiu ciezej jest byc na diecie bo mozna zjesc malo. Jojo tez sie boje,ale ja mam jojo po kazdej diecie, nawet 1500kcal :P i zawsze tyje podobna ilosc kg wiec wszystko jedno na jakiej diecie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! czy mozna sie przylaczyc ? Mam do zrzucenia pare zbednych kilo :) 2 tygodnie temu skonczylam a6w i znow chce ja zaczac. od dzisiaj :P Jak na razie zjadlam mala miseczke musli. Wypilam czerwona herbatke, a teraz biore sie za zielona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaa2
Mogę dołaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaa2
Dodam, ze mam 162 cm i waze 58 kg:(Mam 25 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich:) ja weidera kiedy zrobilam 2 tyg nie wiem czy dam rade dluzej, ale sprobuje od jutra go robic:) ja mam tak, ze do 15 jestem glodna, a potem jesc mi sie nie chce.. nie wiem jak opanowac glod na sniadanie, bo jestem w stanie naprawde duzo zjesc tak z rana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppyyśśkkaa
a tylko czaiłam sie jak na kafeterii pojawi sie ten wątek własnie dziś:) także niezmierna jest ma radość jelinka:):):) mój cel to ok. 5 kilo może wiecej, choć nie chodzi mi o te zbędne kilogramy, tylko o zmiany w zywieniu i zrzucenie z nóg i brzucha, widzę kropelko życia ze mamy podobne problemy, mam taki sam wzrost i startuje z tej samej wagi:) wiem, że razme bedzie raźniej, dy\użo dużo lepiej:) aleksandrowa - - > jaki efekt po a6w? mięsnie? czy spłaszczenie brzucha? jak zaczynałas to jak wyglądał Twój brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka witaj;) fajnie, ze jest ktos taki jak ja:) nie czuje sie zle naprawde, ale chcialabym zmniejszyc troche brzuch.. najlepiej to bym sie czula o wadze 68-69, ale spokojnie:) dzisiaj umowilam sie o 21 z kolezanka:) tylko, ze pyśka ja jestem juz 15 kg lżejsza i moja przemiana te szwankuje wiec tobie pewnie sybciej kg poleca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppyyśśkkaa
tak ... na pewno własnie po wcześniejszym odchudzaniu kilogramy spadaja o wile powolniej, ale kto da rade jak nie my:) mam nadzieje ze to wieczorny spacer, a nie oglądanie komedii przy pop cornie:) dzis już mam dobre przygotowanie, pije herbatki choć nie oczyszczające- bo na tych już też sie przejechałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jeżeli pozwolicie to chętnie do Was dołącze. Ja także od dzisiaj zaczęłam walkę o szczuplejszą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppyyyska- witaj :) ciesze sie ze sie przylaczysz, czyli rowniez masz 165cm i 64kg? super :) wogole wszyscy witajcie :) ja dzisiaj zjadlam 800kcal wiec jestem zadowolona, chociaz nie mialam czasu cwiczyc tak zalatana bylam. Moze jutro wybiore sie na rolki :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyyskaa zle przeczytalam ;) myslalm ze mowisz ze masz takie wymiarki jak ja :P no ale truno :) i tak witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszytskim! Ja co prawda jestem na diecie już od tygodnia, ale postanowiłam się przyłączyć. Jelinka mamy bardzo podobne dane, tez mam 164 i teraz ważę 65 kg. Tzn mam nadzieję, że już mniej, ale na wagę wskakuję dopiero jutro. Jeśli chodzi o diete to ograniczyłam ostro jedzenie. Zadnego podjadania, słodyczy. Do schudnięcia przekonały mnie moje ostatnie zdjecia, od dłuższego czasu waga szła mi systematycznie w górę aż doszłam pierwsyz raz w życiu do 67 kg! Na zdjeciach zobaczyłam, ze przytyły mi nawet ramiona i wyglądają ochydnie. Ćwiczyć niestety nie ćwiczę, bo teraz pracuję i tam cały czas na nogach, ciągle się lata coś robi więc i tak ruchu mam trochę. Chociaż wiem, że powinnam coś na te ramiona sobie zaapalikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, ze wzytskie jeszcze śpicie. Ja dzisiaj się zważyłam i ku mojej radości waga pokazała 63 kg:) Także dzionek zaczął się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppyyśśkkaa
:) wstał nowy dzień:) wstłaysmy nowe my:) z nowym zapałem do odchudzania:) tak czy nie?? :) już wczoraj miałm chwile załamania zawsze mnie dopada jak jestem w domu nuda wieczorna;( ale wytrwałam, zjadłam wafle ryżowe i jabłko...na śniadanie dziś znowu wafle i serek wiejski moze podzilemy sie jakimiś pomysłami na przekaski, bo w sumie mi brak urozmaicenia w tym dietetycznym jedzeniu, pomidory ogórki wafle pomidory ogórki wafle- długo tak nie dam rady;) wymiary mamy - fakt - różne Jelinko, ale z tegpo co obliczyłam poodbne BMI - wszystkie dziewczyny które podały wymiary mieszczą sie w ok.24 - czyli duziiiiio;) Jelinka Veida Kropla i ja - 24 Tysia ma 22 - czyli całkiem ładne, nawet bardzo całkiem Tysiu! a obsesja_na_punkcie_wagi to:)? 21 ...ej! masz obsesje:)? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppyyśśkkaa
Vejda :) nie spimy, odchudzamy się:) żartuje, ja własnie szamam śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaa2
Hej Dziewczynki:) Jam mija dzionek?U mnie tak sobie;)dziekuje Pysiuu za komplemencik, ale i tak musze schudnac, mysle,ze Nam razem sie uda:)Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) Ja dzisiaj kolejny dzien ladnie zaliczylam. Zjadlam 1000kcal i jezdzilam 30min na rolkach :) Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vejda- super ze mamy podobne wymiarki :) Bedziemy sie mogly wzajemnie motywowac :) Mam nadzieje,ze bedziesz zdawala czesto relacje jak Ci kg spadaja :) Ja dzisiaj wstalam z nowym zapalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie wykruszylyscie? :( JA wczoraj bylam na parapetowie i przesadzilam z alkoholem i jedzeniem wiec na koncie mialam 2000kcal. Dzis za to jade na imprezke rodzinna wiec tez bedzie ciezko ale postaram sie wytrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie wykruszyłam dietę trzymam dalej, ale z powodu pracy nie bywam tu za często. Ale od poniedziałku 3 dni wolnego to będę wpadać częsciej:) Także jak wspomniałam ditę trzymam, trochę mi ciężko z poowdu pracy, bo mam tam jedna przerwę i ostatnio wychodzi, że aż o 22. Wczoraj zjadlam slatki troszkę, a czasami nie jadlam nic tylko pilam wodę. A wy jak się trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć autorko :-) ja zaczęłam odchudzanko wczoraj :-) Waga pokazała 62.7 kg. Chciałabym osiągnąć jakieś 55 kg. może trochę mniej. Cel mamy podobny, więc jeśli pozwolisz od czasu do czasu zajrzę tu do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×