Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelinka

10 lipca poczatkiem zmian!! Kto ze mna??

Polecane posty

Jak tylko mam dostep do neta to pisze i sledze topik wiec mam nadzieje ze nie upadnie :) Wczoraj pochlonelam 1000kcal, zobaczymy jak bedzie dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny kg mniej :-) już 3.5 kg w 8 dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koo- gratuluje! Tez bym tak chciala :) Stosujesz jakas konkretna diete?? Ja od wczoraj licze kalorie i wczoraj wyszlo 1000kcal a dzis 1300kcal :) nie jest zle :) W sumie to ta dieta na ktorej jestem obecnie mi sie podoba, dzieki temu ze nie staram sie az tak scisle przestrzegac limitu kalorii i nie odmawiam sobie niczego , nie mam napadow na jedzenie i ogolnie nie czuje nawet jakbym byla na jakiejs diecie a kg leca :) wolno bo wolno ale wazne ze do przodu :) zobaczymy jak bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuję hollywoodzką ( 5 dni potem dwa przerwy i teraz znów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wyznaczone z góry posiłki, co dzień jesz to samo. czytałam, że przez 5 dni jesz to, potem dwa przerwy ( wtedy jesz ok 1000 kcal ) potem od początku. je się - serek topiony 50 g, pomidor, kawa - jajko gotowane, pomidor - jabłko - ser biały 200 g z ziołami, pomidor - lampka wina takie 5 posiłków co jakieś 2-3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w sumie to dieta amerykanska przeplatana dieta 1000kcal :) tez chcialam jej sprobowac,ale jakos nie moge sie za nia zabrac :) moze w przyszlym tygodniu jak juz bede zdesperowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jest tu ktos jeszcze? U mnie kolejny kg w dol czyli juz 62kg na wadze :) Podoba mi sie ten sposob odchudzania...powoli ale do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Widze ze ladnie juz schudlas :) Mam nadzieje,ze wytrwamy do konca i kazda z nas osiagnie swoj cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×