Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryzykant 2008

wysoka dziewczyna a wielkość penisa-tylko poważnie

Polecane posty

Gość ryzykant 2008

Proszę Was o poradę. Mam 26 lat poznałem fajną dziewczynę troche młodszą. Jest wysoka, ma ponad 180cm wzrostu. Spotykamy się jakieś 1,5 miesiąca i nadchodzi moment zbliżenia. Jest nam bardzo fajnie, myślę nawet że ją kocham, ale boje się, że będzie klapa w łóżku. Chodzi o to, że jestem przeciętnie wyposażony przez naturę. Mam penisa długości 15-16 cm i raczej chudego bo ok 12 cm obwodu. Wiem, że dziewczyna ma orgazmy pochwowe i drażni ją pieszczenie łechtaczki w czasie seksu. Rozmawialśmy trochę o seksie choć nie o wymiarach i stąd moje obawy. Pewnie trzeba to sprawdzić w praktyce, ale jeśli ma mnie wyśmiać to wolę nie próbować. Jest jakaś zależność między wzrostem kobiety a jej wymiarami pochwy? Myśl o porażce wpędza mnie w kompleksy. Myślicie, że powinienem startować do niej, czy lepiej się wycofać. Mogę mieć fajną dziewczynę, ale z drugiej strony najgorszy układ to taki, kiedy by mnie oszukiwała, że jest jej dobrze, a za parę lat zostawi mnie i trudno mieć do niej o to pretensje, jeśli będę do kitu w łóżku. Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalande2125
E, tam. Nie filozofuj tylko ruchaj. Potem się wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeski cie kocha to nie patrz na to ze masz cienkiego penisa, bo dlugosc jest ok poczekaj i sam zobaczysz:) nie zalamoj sie przed zblizeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weterane
a co ty muslisz ze kapa jest niewiadomo jaka wielka? 15cm to wystarczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykant 2008
Lalande też tak bym postąpił w normalnych warunkach. Tzn gdyby mi na niej nie zależało. Paralizuje mnie jednak uczucie. Raczej rzadko się zakochuję i troche mnie to wszystko napełnia obawami bo czuję że wiele mam do stracenia. Najgorszy układ to taki że po latach bycia razem, ona powie mi że jestem do kitu a orgazmy udawała. To by była totalna porażka. Innym dziewczynom dogadzałem i nie przejmowałem się wielkociami, a teraz kiedy mi zależy to mam kompleksy i obawy. Ta cała śpiewka o wyższych uczuciach w momencie porażki w takim przypadku jest do D. Dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 180
moj facet ma 16cm i czasem nawet czuje jak by zagleboko byl we mnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez miłości
Na chłodno nie masz obaw, więc atakuj temat. A miłość przechodzi jak sraczka więc musisz ją teraz odrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nie ryzykuje ten nie ma
kiełbasa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak sie bedziesz tak martwic
to ci nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi bandi
Dlaczego mówisz, że jesteś "srednio" obdarzony? Twój penis jest jak najbardziej ok!! A to czy jest wysoka czy niska, nie ma ŻADNEGO znaczenia, więc nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×