Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marino131

Wasz styl uprawiania seksu

Polecane posty

Gość paprotka123
Wiii dzięki za radę :) Masz rację, powiem mu tak :] I na pewno będzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś rzuciłam facetowi tekst "uwielbiam jak mnie ciągniesz za włosy" to spanikował :p przerwał wszystko i zaczął panikowac że mnie będzie bolało, że on nie wie jak mocno ma to robić itp ;) potem dopiero się przemógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofora
bo kobiety w wiekszosci z natury sa bardziej nastawione na 'dawanie' (przepraszam za niesmaczna dwuznacznosc), a faceci w tej konfiguracji powinni 'brac'. oczekujemy, ze facet bedzie w lozku po prostu meski, nieco dominujacy, zdecydowany, odrobine niecierpliwy, ... czy to takie kurde trudne? :O kobiety chca byc kobietami - istotami do zdobycia, ksiezniczkami, ktore czasem mozna porwac i nieco zbrukac przy ich wlasnym pozwoleniu. tymczasem faceci to coraz czesciej po prosty CIPKI. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
Za niedługo jedziemy na wakacje, wypróbuje tam wszystkie Wasze sposoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernest15
A przy takim ostrzejszym seksie lubicie również wulgaryzmy? Jeżeli tak to jakie, proszę o konkretne cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
Krzysztofora masz całkowitą racje. Wiii pomysł z ciągnięciem za włosy bardzo mi odpowiada :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio naszykowałam się na wypróbowanie pewnych rzeczy z moim i co usłyszałam "teraz nie mogę, muszę koniecznie posiedzieć trochę z marszałkiem województwa" :o ale byłam wściekła :o co mnie jakiś tam marszałek obchodzi jak mi się seksu chciało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztofora kobiety także lubią czasem podominowac juz sama pozycja na jezdzca to wskazuje ;) kobieta wtedy przejmuje inicjatywe :) ale facet powinien umiec odzcytywac znaki i słuchac co kobieta mówi nawet jesli wyda mu sie to szokujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ernest15 masz boski nick :p ja lubię czasami jak facet coś rzuci w stylu "obciągnij mi mała" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykład wulgaryzmu "fajna z ciebie suczka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
często chodzą mi po głowie teksty typu "pieprz mnie!! Mocniej!!" ale nie mówie nic, bo to po prostu nie pasuje do tego jego delikatnego dotyku..:P To wszystko wyszło po prostu z tego, że to mój pierwszy partner seksualny, i na początku sama mu powiedziałam, żeby był delikatny itd.. No i zakodował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernest15
:D taa zapomniałem, ze na tym forum z liczbami należy uważać bo zawsze są wieloznaczne ale mi chodzi raczej o ostrzejsze teksty, np. w sytuacji gdy ona leży ze związanymi rączkami pode mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka123
ide z psem:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofora
v33, oczywiscie, ze tak 🖐️ :) sama lubie, ale najczesciej chetka na dominacje z mojej strony zdaza sie, gdy juz jestem podkrecona moim MESKO sie zachowujacym facetem. ernest15, ja tam lubie, jak moj men mowi do mnie, ze wezmie mnie jak mala sunie. hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofora
paprotka, to moze udaj kiedys, ze sie zapomnialas w rozkoszy i wydysz mu do ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie czasem złapać za włosy, przyciągnąć do sciany i powiedzień \"wypnij się zdziro, i krzycz kiedy będę Cię pieprzył\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofora
marino 🖐️ no i tak ma byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie jak mój luby
nazywa mnie swoją dziwką :D Wogóle lubie mega hard core i on o tym wie ;) Nie boi się ze mi zrobi krzywde, ma swiadomosc swojej sily i wie jak uderzyc zeby nie zostawic sladow ;) Aczkolwiek sama lubi eczasem porzadzic ;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie jak mój luby
marino131 cholera mam wrażenie że jesteś moim facetem!! :P:P Przyznaj sie kurde skad jestes bo zaczynam sie bac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marino :P az mi sie ciepło zrobiło ;) niezły tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofora
no prosze, jak 'suczki' (przepraszam panie;) ja tez baba) poprawnie zareagowaly. :) marino, pusc wici do kolegow, niech wiedza, ze w lozku nie tylko kobieta ma byc ostra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×