Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość partner79

ANKIETY!! WYPŁACALNE FIRMY !! Zapraszam!

Polecane posty

Gość partner79

Wszystkich chętnych zapraszam - partner79@o2,pl. Płatne ankiety, z nagrodami, kilka sprawdzonych firm. Kto zainteresowany, prosze przysłac maila. POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner79
A owszem, płacą- właśnie czekam na wypłatę 48 zł. Może to niewiele, ale przeciez zawsze coś. Firmy, które polecam maja ogólnokrajowy a nawet niektóre ogólnoświatowy zasięg, płacą po prostu za wyrażenie opinii na dany temat, produkt, a przyznam, że ankiety sa bardzo ciekawe :-) Rejestrowanie się w takim serwisie absolutnie nic nie kosztuje. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ile już w tym siedzisz??? ale to jest praca przez internet czy trzeba chodzić po domach i pytać??? przepraszam, ze tak się pytam ale nie wiem na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner79
Tak, to jest tylko praca przez internet. Ankiety otrzymujesz mailem. Jestem w tym juz od pewnego czasu, a od niedawna w kilku nowych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...no to napisz mi na maila coś nie coś o tym....co i jak...a ja się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabrałam się parę miesięcy temu na takie ankiety, na początku było ok, ale potem mi przychodziło, że mam poświecić na wypełnienie ankiety np. 10 minut. I jeśli zrobiłam to szybciej to mi dziękowano i informowano, ze nie zapłacą, bo nie poświęciłam wystarczająco dużo czasu. A skoro było tylko kilka pytań to nie widzialam sensu zastanawiać się nad nimi tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko55
Ja tez poproszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×