Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Moj były uwielbiał zakupy :O Ja nie :P:P Męczy mnie chodzenie po sklepach. Tylko jedno miejsce wyzwala emocje zakupowe - ciuchy :D No i księgarnie, ale tam to doznaję coś na kształt orgazmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
ja na majewskiego spoglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna wiesz co przeczytałam? Że prosisz o bitki wieprzowe :D:D W sumie po tej czekoladzie :) Mi się chce... Też jestem przed okresem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
wieprzowe?? hahahahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
nie dosyc juz!!!bede grubsza niz wyzsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdyby moj maz dal sie pozyczyc, to bym pozyczyla :D :D :D ale on powiedzial, ze nie da sie pozyczyc (pytalam) :D :D :D O ja! Dziewczyny, narobilyscie mi smaka na bitki wieprzowe...zrobie w srode kurcze, bo jutro mam chinskie w planach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Zrób bitki wieprzowe, i wyślij atrakcyjnej, żeby sie nimi poklepała, to jakis nowy sposób masazu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
EE ja dopóki tabletki biorę to nie odczuwam w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
mi slodkego sie chce zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochłaniam wszystko. Mogę jeść non stop. Do tego nabieram wody, cycki mi sie w stanik żaden nie mieszczą i jakbym się na kogo zwaliła, to niechybnie bym uszkodziła... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wchodzcie nigdy, jak ktos obcy (spoza naszego skromnego towarzystwa) linki zostawia. Czesto ludzie sa swinie i zostawiaja linki z adresem do stron z wirusami. Uwazajcie w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek diabelka
moj maz nie pisze na necie jest jak mówi ' poza tym" a nie rozumie po co ja pisze o pierdołach i wscieka sie ze marnuje czas na bzdury a zresztą sytuacja jest bardziej złozona................a nie chce mi sie teraz o tym pisać......innym razem kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek, a czy czlowiek nie powinien miec chociaz chwili na bzdury? Bzdury dla odpoczynku od obowiazkow, czy 24 h musisz prac, sprzatac, gotowac, zajmowac sie dziecmi i biegac ze sciera w reku??? Maz bylby zadowolony, gdyby widzial cie caly czas krzatajaca sie w kuchni ze scierka, lub w pokoju siedzaca i patrzaca w niego??? Wiesz, rozumiem, ze bywaja zlozone sytuacje ale chwile przyjemnosci powinien miec kazdy a to co dla twojego meza jest bzdura dla ciebie wydaje sie przyjemnoscia. Bardzo proste!!! Wiec zastanow sie, co lubi robic twoj maz i nastepnym razem jak zacznie oddawac sie czemus co lubi, naburmusz sie i powiedz, ze marnuje czas na bzdury!!! Chyba, ze twoj maz nie odpoczywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
maja popieram, każdy ma święte prawo do swoich bzdur !!!! aa wysłałam Ci e-maila na Twoje kalesony hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie pisanie z Kobietkami tu to forma odpoczynku i bez przesady...gdyby czlowiek siedzial 24h to rozumiem, moze partner miec obiekcje ale przeciez nawet i 1,5 godz. popisac to przeciez nie jakis koniec swiata.Rety! Ja zet mam meza, dziecko, obowiazki ale bez przesady, skoro moj maz lubi jezdzic na snowboardzie to ja moge lubiec pisac a nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Jak nie dojdzie to wysle drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Nic dziewczynki pożegnam się już, idę spać dobranoc wszystkim pa pa pa Maja jutro popatrze co z ta moja poczta już mi sie oczy zamykają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Maja jak się odrobię w pracy i przestanę ją przynosic do chałupy to też Ci coś do Twoich kaleson wyślę :D a teraz idę już spac, bo po dzisiejszym dzionku padam na pysk:( i chcę niedzieli, tak cudownie było pod cieplusią kołderką ;) Dobranoc Dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Dziewuchy, to ja wam mowie dobranoc. Ja jeszcze zostaje jakby ktoras z was chciala jeszcze popisac ale tez niedlugo bede sie zrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek diabelka
śliczne dzień dobry w poludnie........... przeziębiłam sie i oczy mnie bolą .......ale chciałam tu zajrzeć na chwilke dziekuje MAJI za slowa otuchy......mmój mąz lubi odpoczywać czynnie i jeżdzi sobie na rybki na kuter....prawie co niedziele......a każdy mój sprzeciw kwiuje tym,że "przecież przywoze ryby,wiec o co Ci chodzi" a ja chcąc iśc do mamy chociaz......to słysze,że " a po co?". Tak wogule to dużo jest takich sytuacji.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek, powedz mu, ze po to, bo czlowiek to zwierze stadne i potrzebuje w zyciu porozmawiac z kims wiecej niz tylko maz. Kobieta to czlowiek i potrzebuje miec kolezanki, z ktorymi moze porozmawiac, potrzebuje wyjsc po to aby chocby porozmawiac z mama. Jak to po co??? Gdyby twoj maz byl moim, powiedzialabym mu, zeby te ryby sobie w buty wsadzil, bo zamiast ryb wole porozmawiac (popisac), a skoro dla niego tak fajne sa ryby a dla ciebie fajne pisanie z tym, ze on na ryby jezdzi a ty nie mozesz pisac, niech poszuka sobie niewolnika wsrod ryb a najlepiej bedzie jak z ryba bedzie zyl i traktowal rybe tak jak rybe traktowac trzeba. Bo czlowiek to czlowiek i... nie no Aniolek albo sie mu postawisz troche albo za kilka lat stwierdzisz, ze jest ci zle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hehe aniołku to gratuluję :) moj byly tez w ten sposob lubił wypoczywac liczył sie tylko on on on...przeciez on musi odpocząc a ja najlepiej zajelabym sie obiadem domem,brrrr:( az w koncu znalazl sobie odpoczynek w ramionach 19-latki do konca nie wiedzialam o niczym dopiero zyczliwi mi doniesli oczywiscie wypieral sie az w koncu przylapalam go na goracym uczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek, no nie moge...na twoim miejscu chocbym sklamac miala powiedzialabym mezowi, ze ci te ryby do szczescia nie sa potrzebne, ze skrobiesz i patroszysz te ryby czy co tam jeszcze z nimi robisz, tylko dlatego, ze robisz przyjemnosc dla meza i gdyby nie to olalabys te jego ryby i jego hobby zamieniloby sie w puste nic, gdyby sam je musial robic (chyba ze sam je robi).Bo czlowiek to istota, ktora potrzebuje wiecej niz tylko jesc. K urcze Aniolek, nie umiesz powiedziec mezowi, ze przyjemnosc nie zawsze idzie w parze z korzyscia? Kazdy lubi to co lubi, kazdy ma swoje i nie mozna czlowiekowi zabronic przyjemnosci tylko dlatego, ze z przyjemnosci takiej nie ma korzysci!!! Moj maz np. lubi jezdzic na snowboard, ja nie mam z tego zadnych korzysci, jak i ja lubie popisac i chodzic do silowni i moj maz tez nie ma z tego korzysci i jakos nikt nikomu nic nie zabrania, przeciez czlowiek to teoretycznie wolna istota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×