Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Czesc Dziewczyny :) Hela, ciesze sie, ze moj przepis ci sie przyda. Ja na pewno sprobuje zrobic to cudko z przepisu ktory podalas, brzmi pysznie :) Lubie takie pieczone cuda z warzywami, mniam :) Co so sosu pomidorowego, to ja robie troszke inaczej. Napisze a moze sie komus przyda, bo jest rownie dobry i nadaje sie na pizze,zapiekanki i takie tam inne. Potrzebne sa 3 wieksze pomidory, troche przecieru pomidorowego,odrobina ketchupu, 1 zabek czosnku, pieprz, bazylia, oregano. Pomidory mozna obrac ze skorki ale wcale nie trzeba, kroi sie je byle jak; w kostke czy jak komu wygodnie i wrzucamy skrojone pomidory do rondelka i zaczynamy je podgotowywac na malym ogniu, gdy pomidory zaczynaja wrzec i zrobi sie z nich papka, dodajemy troche przecieru pomidorowego; tak na Polskie warunki to ok. pol malego sloiczka przecieru :) , wciskamy odrobine ketchupu, sypiemy troszke pieprzu, bazylii i oregano a na koniec wciskamy czosnek. Wymieszac jeszcze na ogniu i odstawic. Ten sos pomidorowy nauczyl mnie robic znajomy z Meksyku, jest mistrzem kuchni, normalnie ten facet cuda czarowal i nie powiem ale nauczyl mnie kilku dobrych potraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu się smacznie zrobiło ;) Ja mam dwa dyżurne przepisy - oba wykonywane, kiedy goście dzwonią, że za 2 godziny będą. Pierwszy to curry z kurczaka, a drugo skrzydełka w ketchupie na zimno ;) A dziś obiadu nie gotowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
A ja się nieprzyzwoicie wręcz objadłam:( Jestem strasznym obżartuchem:( Na razie jakimś cudem udaje mi się nie przekroczyc 55kg., ale jak tak dalej pójdzie to za parę lat...wolę nie myślec,; nie mam za grosz silnej woli, a najgorsze są właśnie niedziele - jem przez cały dzień:( A dzisiaj straszny ziąb:( Wchodzę zaraz pod kołdrę z fajną książką i to właśnie w takie chłodne, jesienne, niedzielne popołudnia lubię najbardziej; uwielbiam czytac;) Pozdrawiam Was kochane bardzo gorąco z zimnego acz pięknego Krakowa życząc bajecznego popołudnia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu 🌼 to mamy podobne plany ;) Ja tylko załatwię domowe SPA i pod kołdrę. Koleżanka przywiozła mi wczoraj parę kryminałów ;) Ja jestem smakosz jedzenia, ale zauważam, że już nie jest tak łatwo jeść i nie tyć :( Objadam się tylko przed okresem - strasznie!! Teraz jestem właśnie przed :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
kobietki a ja znowu sie dołuje weszlam na nasza-klase i zlapalm dola ta ma dziecko tamta w ciazy:( chyba jakas psychoterapia mi jest potrzebna:( buziaki bo czytac mi sie nie chce ale musze rozprawic sie z pozytywnym mysleniem i tez pod kocem siedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna - zabranim Ci wchodzić na naszą klasę!! Po co Ci to?? Sama sie dołujesz. W ramach psychoterapii zapraszam na piwo ;) Realne ;) Daleko od tej Łodzi mieszkasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no właśnie Atrakcyjna, po co Ci to??? Sama się dziewczyno nakręcasz! Carpe diem a nie jakieś dołujące bujanie po dziwnych klasach:P Wez zimny prysznic i wracaj do nas a nie łaz po naszej klasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca, znajomy z Meksyku ma niestety zone - Polke. U mnie dzis tez nie za cieplo ale moglo byc gorzej, w kurtkach nie trzeba chodzic ale sweter zakladac juz trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
witaj Majeczka:) Mosca tylko po to, by ochłonęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda ;) Coś mnie ostatnio ciągnie w rejony latynoskie. W sumie zawsze mnie ciągnęło, ale Latynosi jako mężczyźni specjalnie mi sie nie podobali. I proszę 30-tka i jaka zmiana gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca ale nic straconego... ja przez 26 lat swojego zycia meza w polsce nie znalazlam...ba, zeby meza...nawet normalnego faceta nie znalazlam a jak przyjechalam do Austrii (planowane tylko wakacje) i w dwa tygodnie poznalam fajnego faceta a teraz meza i tak tez osiadlam tu :) Przyjezdzaj do mnie Mosca, bedziemy meza dla ciebie szukac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
nawt komputer mnie wkurza bo napislam tyle i skasowalo sie:( kobietki rzeczywiscie nakrecam sie sama ale to silniejsze odemnie bo zazdrosc mnie zrzera bo zawsze marzylam o dziecku a jak narzie nie widac spelnienie tych marzen wkurza mnie to:( mosca ja bardzo czesto jestem w lodzi bo czesto moja firma organizuje szkolenia w lodzi a zreszta szukam pracy i mam nadzieje ze ja wreszcie tam znajde chociaz nie bardzo mi sie to usmiecha bo wynajmowanie mieszkania mnie czeka a tutaj mam swoj dom za daleko jednak zeby dojezdzac ale musze sie wyrwac z tej dziury bo sama siebie tutaj linczuje wybaczcie laseczki ze truje ale ja mam ten rozwod teraz przed soba i troszke rozbita jestem te przepisy super ale jednak jak dla mnie za trudne odkad wyprowadzilam sie od tego s...wmawiam sobie i mamie ze nie umiem gotowac:D wiec moja mama pelni honory głowne kucharki jak bede sie wybierala do lodzi to dam znac zreszta mialam jechac w ten week do kolezanki na tzw. poprawienie humorku ale za zimno sciskam was mocno BEZPOLOTU moze i taki prysznic przydalby sie :D czasmi mam takie nawroty ze siebie sama doluje chociaz dla mnie to samobuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
maja i ja tez chce jakiegos amanta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna odnajdziesz jeszcze swoją bezpieczną przystań, zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna ❤️ I będziesz miała wszystko, o czym marzysz. Zobaczysz!! Może po prostu na pewne rzeczy przyjdzie Ci troche poczekać. Jak i pewnie mi. Ale przeszłaś tyle, rozwód to nigdy nie jest miła sprawa, i przetrwałaś. Jesteś pozytywistka, to wiesz, że wszystko dzieje sie po coś. Przyroda nie lubi pustki. Obiecuję, ba ja jestem tego pewna :) że dostaniesz od wszechświata cos super "na miejsce" po męzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
dziekuje wam kochane 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosek do góry ;) Zawsze Maja może otworzyć biuro matrymonialne, a my będziemy jej pierwszymi klientkami ;) A teraz idę zrobić się na bóstwo, znaczy maseczka tu, tam i siam ;) Miłego wieczoru ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca, dokladnie :) Ja kiedys tez watpilam juz w to, ze poznam jakiegos fajnego faceta... kurcze tyle lat mi uplynelo i niespodziewanie bam! i sie pojawil, normalnie jak z nieba a najlepsze to, ze... gdyby nie przypadek nigdy nie poznalabym mojego meza :) Atrakcyjna, glowa do gory, nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Bezpolotu !!! 55 kg? marze żeby dojśc do tej wagi... ja mam dobrze ponad 60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
rezolutna tu się z Toba zgodzę fajnego faceta przewaznie poznaje sie przez przypadek, takie szukanie na siłę z reguły sie nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
aa co do sosu masz rację ten sposób co podałam to taki mój domowy, bo tak naprawde niezbyt dobrze mi sosy wychodza.. ale poniewaz cała poptrawa jest wymyslona przeze mnie to ten sos tez tak wymysliłam. Ale jesli mozna to teraz jak będe komus ten przepis podawac to z Twoim sosem :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
dziewczyny robia sie na bostwo ,wiec jutro okulary przeciwsloneczne prZymusowe bo ten blask bijacy od was bedzie porazal cale miasto hej hela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×