Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość moca tse-tse

Mądra - znaczy mająca swój świat, inteligentna, myśląca, z poczuciem humoru, taka do grzańca i tańca. Wolna, zamężna, zaręczona, to już nie ma znaczenia, ważne by wiedziała, że w życiu na 1 miejscu zawsze powinna stać kobieta, a później jakiś facet. Taka, która nie będzie bała się zostawić swego partnera w piątkowe popołudnie, bo jeszcze sobie biedaczek wrzątku na rękę poleje albo inne nieszczęście go spotka. Ktoś chętny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pan on...
I myślisz, że jakaś kobieta temu sprosta?:) Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge być NIĄ
ale teraz musze uciekać do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaaaa... ale mój od piątku do niedzieli wszystko robi w domku, ja odpoczywam, to szkoda mi tego czasu na koleżanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję, że jakaś sprosta :) No kurcze nie mogę byc jedyna kobietą, której życie nie kręci się wokół chłopa :) Będę zaglądać... z nadzieją? strachem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :p Juz mi się podobasz, normalnie czytam i jak bym siebie słyszała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy, tylko jestem przed 30 jeśli to ma jakieś znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiii 🌼 wiek nie jest aż takim sztywnym kryterium wyboru :):) Ważne, żeby w głowie było ułożone, acz z nutką szaleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystko poukładane w główce, co prawda troszkę nierówno się poukładało ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nigdy z faceta świata nie robiłam i robić nie mam zamiaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety raz postawiłam na faceta :o to był pierwszy i ostatni raz :p teraz tylko ja, ja i tylko ja jestem ważna :D a reszta mnie średnio interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez postawiałam na miłosc boli mnie tyłek do dzis po tym poslizgu ale zmieniłam front i mam zamiar to utrzymac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami dobrze jest się tak przejechać bo potem człowiek jest mądrzejszy o te błędy :) i uważam że im szybciej do tego dojdzie tym lepiej i łatwiej :) ja to przerabiałam w wieku 20-21 lat. Teraz patrzę na koleżankę która się męczy właśnie po takim błędzie (przeogromnym, była 9 lat z facetem, w sierpniu miał być ślub a ten ją zostawił teraz). Ciężko jej będzie się pozbierać teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja gdzieś tak na ćwierćwieczu padłam rażona wielkim uczuciem, ale że wielkie uczucie zdechło w nim, a we mnie zostało zabite, odrodziłam się nowa ja ;) ze słusznym podejściem do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to mnie uczucie zdechło :D:D:D przez jego głupawe podejscie do życia dzis wiem ze czasem gady wychowujemy sobie na własnej skórze ;) i kosztem siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje wielkie uczucie sama zabiłam, a raczej wdeptałam w ziemie ;) nie będzie mi tu żaden burak wprowadzał swoich durnych rządów i traktował mnie byle jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie można robić kosztem siebie!! Ja jestem strasznie wdzięczna losowi, że kiedy tliły się we mnie jakieś iskierki chęci powrotu do starego schematu, spotkałam na swej drodze kobiety mądrzejsze od siebie i mnie nastawiły na właściwe tory myślenia :) Smutne jest tylko to, że tak wiele wokół mnie - może i Was - kobiet, które raz za razem popełniają te same błędy i brną w to samo bagno. A później płacz i jak on mógł to zrobić, przecież poświęciłam dla niego wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra no to kiedy na piwo piątkowe??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna 30-latka
Kolejna do kolekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro??? Piątkowe piwo w sobotę? :) Dziś nie dam rady :( Ale pewnie zaraz i tak się okaże, że mieszkamy oddalone od siebie po 350 km i będziemy do monitora pić ;) Ja - centrum Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrum to szerokie pojęcie... Ja Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja łódzkie czyli moze nie tak daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kielc? :o już nie masz gdzie tylko na tą wieś bez przyszłości i perspektyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna 30-latka
Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - łódzkie??? O kobieto!!! wiii - może być inne miasto, mi tam bez różnicy. Ale... chcę mieszkać w świętokrzyskich górach i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×