Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Ja też mam wrażenie, że większośc kobiet wchodząc w związki lub zostając mamami traci zupełnie swoją osobowość. Myślę, że jak najbardziej możliwe jest pogodzenie wymienionych z pielęgnowaniem przyjaźni, poznawaniem ludzi i świata, posiadaniem hobby. Trzeba tylko naprawdę chcieć. Wkurzają mnie pseudo koleżanki, które kiedy załozyły rodzinę/związały się z facetem przestały mieć zupełnie czas(a może raczej chęci) na wspólne wyjscie do kina czy choćby plotexczki przez telefon. Nagle po kilku latach przypominają sobie o twoim istnieniu nalegając na spotkanie – po czym okazuje się, że właśnie szukają pracy lub ukochany ideał ulotnił sie z inną pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :D rewelacyjnie to pokazałas :D:D:D albo szukają sensacji ze moze u mnie jest gorzej niz u nich :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzuniu ;) 😘 powiedz mi jakbys sie czuł kiedy miałbys kobiete bluszcz koło siebie zero kolegów wyjsc na piwo etc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz opętac to na maxa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie tak świergolicie
jakie to Wy mądre niby, bo macie faceta!!! Jakby go przy Was nie było, to by się Wam do dup nalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie za bardzo rozumiesz o co chodzi w tej dyskusji jesli znasz swoją wartość, to nie ważne czy jesteś w zwiazku czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego w temacie jest z góry napisane "mądra", ktoś nie doczytał i wszedł na ten topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie tak świergolicie
a jakyście teraz zostały same to nie byłoby Wam tak wesoło. Stare samotne panny po 30-tce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie drogie panie:):):) I zapraszam kolejne :) Jeszcze raz wytłumaczę, bo widać niewszyscy pojęli :P Mądra kobieta, to kobieta która szanuje siebie i uważa się za wartościową niezależnie od tego, czy obecnie dzieli z kimś łóżko, życie czy pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Mosca tse-tse Ty się kobieto nie wysilaj z tlumaczeniem bo ja odnosze wrażenie że tej osobie jednak nawet jak weźmiesz blok i kolorowe kredki i rozrysujesz co i jak to będzie ciężko zrozumieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam zdolności plastycznych :p O sobie? Ok :) Mam 25 lat, obecnie jestem na stażu i w międzyczasie szukam normalnej pracy, mieszkam jak już bylo mówione w pięknych Górach Świętokrzyskich, no nie wiem co tam jeszcze z grubsza to chyba tyle. Najwyżej potem będę dopisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Ja mam prawie 30-tkę i pewnie należę do ułamka procentowego kobiet, które nie mogą się doczekć swoich 30-tych urodzin ;) Obecnie zmieniam pracę, reperuję zdrowie - niestety:( nadrabiam wszystkie zaległości czytelnicze - kocham czytać :) i marze o tych górach... no marzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam czytać, ale jakoś nie mam czasu teraz. Ostatnią rzeczą którą czytalam byla Ustawa o zamówieniach publicznych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle ;) Kodeks pracy ściągnęlam sobie wczoraj i zamierzam się go wyuczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak się wyuczysz to masz u mnie dożywtonie piwo :):) Tam się wciąż coś zmienia, a co prawnik - ba!! co ministerstwo to inna interpretacja przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, wyuczyć w sensie takim bardziej ogólnym, żeby się orientować, nie wiem czy rozumiesz... A o Ministerstwach to mi nawet nie mów bo w tamtym tygodniu mialam z jednym przejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mialam przejścia z Ministerstwem Środowiska A teraz bylam zrobić sobie pyszną herbatkę :D myślalam nad piwkiem bo się tak marnuje w barku ale może jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto by patrzyl na to czy zdrowo ;) choć ja po ostatnim weekendzie z zimnym piwkiem mam teraz anginę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to się koleżanka doprawiła, ale ponoć właśnie latem najłatwiej o chorobę. A ja się tak zastanawiam, czy by nie udać się już w objęcia Morfeusza :) Cos senna chodze ostatnio, padam jak dziecko przed 22-gą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie caly zeszly weekend byla koleżanka i caly tydzień czekalam na dzisiejszy dzień żeby móc się wreszcie wyspać do woli, takze ja napewno zaraz uciekam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na balkonie. Taka dziwna cisza - jak przed burzą. Całe powietrze aż pulsuje :) Uwielbiam burzę!!! Mogłoby lunąć, bo jak będzie tak wisiało nad człowiekiem, to mnie zaraz migrena dopadnie i echhh :) Gdzie jest reszta Pan Drogich? :) Pewnie piją piwko piątkowe :) To co wiii - do jutra? Pieknych snów i dużo zdrowia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×