Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

click here

czy ktoś zażywał kiedyś kontracept??

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda15316
Cześć, mam 16 lat, lekarz przepisał mi te bletki bo miałam problemy z miesiączka i chce nimi ja uregulować. Biorę je od tygodnia i myślę że są beznadziejne... Czuje się po nich fatalnie. Jestem cały czas ociężała, senna, rozdrażniona. Najgorsze jest dla mnie to że choć jestem szczupła osoba to bardzo tyje, ok 1 kg i to przez tydzien! właczył mi sie taki apetyt, że nigdy tyle nie jadłam, oczywiście u mnie wszyscy zadowoleni bo duzo jem ale nie ja ;/ Czuje się po nich beznadziejnie... Nie wiem co zrobić bo jeśli dalej je bedę brała to utyje jeszcze wiecej a nie moge też przestać ich zażywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modesta
Hej dziewczyny :) Zażywam kontracept od tygodnia. Kiedyś już je zażywałam przez 13 miesięcy i odstawiłam na 2 lata. Teraz postanowiłam do nich wrócić i nie wiem czy dobrze zrobiłam. Jak wcześniej je tolerowałam to teraz jest znacznie gorzej. Tabletkę wzięłam w pierwszy dzień okresu, którego następnego dnia ani śladu. Występuje delikatne plamienie, ale tak jest ponoć zawsze na początku. Przez pierwsze 3 dni bardzo bolała mnie głowa, ogólnie byłam rozdrażniona i płaczliwa z byle powodu. Piersi troszkę urosły. Zauważyłam też, że jem za dwóch. Mogłabym nie odchodzić od lodówki co mnie bardzo cieszy, bo w moich przypadku dodatkowe kg nie byłyby tragedią. Cera - masakra. Ale przypominając sobie wcześniejszą przygodę z tym lekiem - było podobnie przez kilka pierwszych miesięcy (2 w porywach do 3). Ogólnie już się czuję dobrze. Nie czuję nawet, że cokolwiek biorę. Pozdrawiam Serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz przepisał mi Kontracept, to moja pierwsza antykoncepcja, zacznę brać za ok. 2 tygodnie, jak mi się zacznie okres. Gin powiedział mi, że będą działać od drugiego opakowania, czy spotkałyście się z takim zaleceniem? W ulotce jest napisane, że działają od pierwszej tabletki, jeśli weźmie się w pierwszy dzień okresu. Pytałam gina 2 razy, czy naprawdę działa od drugiego opakowania i potwierdzał. Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie czytacie ulotek??? wszystko jest opisane.... tabletki spoko biorę pol roku i nie odczuwam tego w żaden sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do odsprzedania 2 opakowania kontraceptu po 23 zł za opakowanie termin waznosci maj 2017. info na maila kidawa8552@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! ja tak źle się czułam, że nie skończyłam jednego opakowania ( nie mogę brać żadnych). Lekarz przepisał mi 3 opakowania na recepcie i zostały mi 2 nieruszone. Chętnie odstąpię po 15 zł, posiadam paragon zakupu z apteki, data ważności luty 2018r. okolice w-wy e-mail: k.molek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam drogie panie ja biorę kontracept od 5 lat i jest wszystko super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MClaries
Ja brałam ok 5 lat, otem miałam rok przed (rozstanie z chlopakiem) i teraz biorę znów od pól roku. Nie mam zasrtrzezen,na poczatku byly plamienia przez ok 3mc ale to normalne. Jedyne to ze przytylam, jak odstawilam to troche schudlam i teraz znowu przytylam. Ale mam ogólnie wahania wagi,wiec ciężko powiedzieć czy to od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę je 4 mies. Zero skutków ubocznych. Jedynie podczas brania przyjemnie powiększony biust i okresy sa naprawdę łagodne. Polecam. Moja znajoma takze je bierze i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1994
Hej,kontracept to moj pierwszy lek antykoncepcyjny,cena ok.przez pierwsze dni stosowania strasznie bolal mnie brzuch tak jak podczas bardzo bolesnej miesiaczki(byc moze organizm tak szybko nie mogl sie przyzwyczaic do nowej sytuacji bo i okres mi sie nie zatrzymal)wystepowaly plamienia przez kolejny tydzien,nieduze ale uciazliwe....brak skutkow ubocznych oprocz humorkow,raz smiech raz lzy i rozdraznienie,piersi zrobily sie jedrniejsze :) stosowanie z niewielka iloscia alkoholu okazyjnie oczywiscie tez nie skutkowalo niczym zlym takze polecam ,jak dla mnie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendarzyk
Ja brałam kontracept przez 4 - 5 lat. nIby dobrze, ale zaczynałam mieć humory, bóle głowy oraz pojawiła się niechęć do seksu. Dlatego odstawiłam tabletki i czuję się ok. Tylko przytyłam jakies 5-7 kg i nie wiem czy to spowodowane wiekiem i zwolnieniem metabolizmu czy własnie odłożeniem tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Bralam kontacept przez6lat,po odstawieniu nie moge zajsc w ciążę,przytylam 18kg,czuje sie okropnie ponad trzy lata temu odstawilam i nic nie mode zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×