Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilonkaa

Praca hostessy

Polecane posty

Napiszcie jak mniej więcej wygląda praca hostessy np.w supermarkecie(ile mozna zarobic za godzine,warunki pracy,itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoras z Was pracowala jako hostessa,prosze,napiszcie jak taka praca wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci mogę napisać, rok pracowałam jako hostessa, oczywiście z przerwami. Różnie bywa, ale około masz 7-8zł za godzinę, chyba, że stoisz ze stendem [czyli tam gdzie zazwyczaj są gratisy], to masz mniej, bo prawie nic nie robisz, prócz stania i uśmiechania się, i szczerze unikałam tego jak mogłam, chyba, że obok mnie były inne stendy i gadałam z dziewczynami [ale uważaj, w niektórych sklepach za gadanie wyrzucają]. Ogólnie na stendach szybciej się nudzisz. Natomiast jak stoisz na sklepie i promujesz dany produkt, jednak coś gadasz i szybciej mija Ci czas ;) Tutaj też trzeba uważać jak się gada z innymi dziewczynami z promocji, bo ogólnie nie można gadać z konkurencją, ale czasami przymykają na to oko. :) Nie wiem z jakiej firmy idziesz i jak to wygląda, ale dowiedz się czy masz i jak wyglądają kontrole. Ja miałam w sumie fajne kontrole, osoby które znałam i chwilę opowiadałam tylko o produkcie który promuje i tyle, ale niektórzy są straszni, czają się gdzieś za regałem obserwują Twoją pracę, przechodzą parę razy obok Ciebie sprawdzić czy i jak zachęcasz, potem Cię wypytują a na końcu mówią, że są z kontroli. Najlepiej się dowiedzieć jak to wygląda ;) Zazwyczaj masz przerwy 20-30 minutowe, długość zależy od tego ile godzin pracujesz w danym dniu. hm.. co Ci jeszcze napisać więcej, jak będziesz miała jakieś pytania - to pytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ze mi odpisalas :). Szukac pracy jade w poniedzialek.Tylko nie wiem jak to wszystko zorganizowac.Chodzi mi o to jak taka prace mozna zalatwic?Czy wystarczy pojechac do jakiegos supermarketu(np.Silesia,Real)i tam sie popytac o takie oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej polecam współprace z agencją. Ja współpracuje z hostess booking i jestem bardzo zadowolona. Stawki są naprawdę dobre i zlecenia ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara22wawa
Polecam agencję hostess DNA (www.hostessa.pl) - obecnie największa agencja w Polsce, najwięcej zleceń i najlepsze stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy zatrudnianiu hostess korzystam z pomocy agencji hostessbooking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×