Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego qrde

Była chce być moją przyjaciółką-czemu ?

Polecane posty

Gość dlaczego qrde

Rozstaliśmy sie pół roku temu- po dłuzszym okresie milczenia(z mojej strony-staralem sie dojsc dod siebie i zapomnieć ) ona pierwsza zaczela sie do mnie odzywać-spotykać, wyciagać na piwo czy do kina-w koncu postanowiłem to definitywnie zakonczyc-powiedzialem jej że jeszcze sie nie wyleczylem-stwierdziła że zachwywała sie w ten sposob bo myslała ze juz mi przeszło, że juz niczego nie czuje i mozemy kumpliwac sie jak przed naszym związkiem... chciałbym ją całkowicie wyrzucic ze swojego życia-kocham ale odzyskać nie mam chyba szanas więc... tak bedzie lepiej? I dlaczego ona chce być moją kolezanką? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Może ma wyrzuty sumienia albo nie jest pewna czy do końca dobrze zrobiła rzucając cię i chce sobie zostawić furtke. Niech spada na bambus, zerwij z nią wszystkie kontakty bo inaczej ta historia bedzie sie za Toba ciągnąc jeszcze długo i nie bedziesz sobie mogl ulozyc zycia na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiiLiia
Wiesz co...ja mysle ze Twoja byla lubila spedzac z Toba czas, dobrze czula sie w Twoim towarzystwie, sadzila ze pół roku po rozstaniu bedziecie mogli odnowić kontakt, bo doszles do siebie, wyrzuciles z siebie to uczucie. Nie zdawala sobie sprawy z tego, ze jeszcze ja kochasz. Pewnie jestes super człowiekiem, dlatego żal jej bylo tej znajomości. Jednak jesli Twoje uczucie sie nie wypalilo to radzę ograniczać kontakty z nią. Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo, że dziewczyna liczy na powrót, ale nie łudź się tylko zapytaj wprost. Pozdrawiam i życze szczescia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest naprawde interesujące kobieta jak chce miec kontakt z facetem to wszyscy mówią że pewnie siędobrze z Tobą czuła itd. a jak facet chce miec kontakt to napewno mu chodzi o seks tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego qrde
Wiem że rzucając mie nie byla pewna tego czy dobrze robi-wachala sie i długo podejmowała decyzję-nie wiedziala czy che żebym był jej chłopakiem czy przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i H**j bombki strzelił
moja rada-zapomnij a ją wyrzuć całkowicie ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiiLiia
Bylam w tej samej sytuacji rzucajac swojego bylego dosc niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jeśli masz kogos - odstaw byłą a jak jesteś wolny i masz czas - to wysąduj o co jej chodzi, wtedy będziesz wiedział z pierwszej ręki teraz to sie mozna jedynie domyślać i snuć spekulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego qrde
Cóż-na razie sie do niej po prostu nie odzywam. I w sumie to... raczej chce zeby mnie ktoś przekonał do tego by jak najszybciej zapomnieć. I własnie twoje zdanie mi w tym pomaga sarah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaaaa8767
to calkiem normalne... uczucie pewnie w niej jeszcze nie wygaslo.. i moze po ciuchu liczy na to ze jak bedziecie sie przyjaznic to jeszcze sie zejdziecie ze soba... ale zazwyczaj przyjazni z EX nie przetrwaja...ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Zerwij wszystko!!! Po jasną cholerę wciąż rozdrapywac starą ranę???? Myślę, że teraz Twoją panienką rządzi instynkt łowcy- odzyskac uciekającego futrzaka...A kiedy już Cię złapie, zabawi się i porzuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego qrde
Dzięki Sarah. Nie zamierzam rozdrapywać ran-chce zapomnieć, ale jest mi trudno gdy mam z nia kontakt. Właśnie powiedziałem jej żeby mi nie utrudniała "procesu leczenia". Myślę, że teraz wszystko wróci do normy. Jeśli chce sie przyjaźnić to da mi teraz spokój, jeśli nie to bede musiał bardziej bezpośrednio dać jej do zrozumienia że chce ją całkowicie wyrzucić ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego qrde
heh :) tylko 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka w której kiedyś się zakochałem chciała sie przyjaźnić aż doszło do kłótni , wyszło na tym że jestem dziwny bo nie chcę tej przyjaźni obraziła się, po czasie odezwała się bo chciała się spotkać, mówię ok, ale nie mam czasu, ponownie się obraziła , to napisałem że mam jej dość i tyle z tego. Nektóre dziewczyny są wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×