Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boxi

bokserka i ramiaczka od stanika

Polecane posty

Gość boxi

Cześć, mam pytanie. Jakie ramiączka od stanika nosic do np. czarnej bokserki? Czy ubrac po prostu czarny stanik i nie przejmowac sie ze je widac czy z przezroczystymi załozyć? Pytam, bo jestem jeszcze mł9oda niedoświadczoną zbytnio dziewczyna w kwestiach ubioru (co wyoada a co nie?) a nie chce być jak ze wsi... I spotkałam sie już z róznymi opiniami, jedne dzieczyny sądzą że przesroczyste ramiączka to "wiocha", a inne, ze wystającymi będe gorszyć innych. A więc, jak radzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówcia
możesz zakupic stanik z ramiaczkami krzyżujacymi sie na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze gorsze innych:P lepsze to niz te plastikowe ramiaczka,co sie tylko wpijaja w skore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezroczyste są do kitu, bo zaraz się łamią. Najlepiej weź czarny stanik ze zdejmowanymi naramkami, wydłuż je nieco i przełóż na krzyż. Zakladanie normalnie kolorowych staników trąci wiochą, chociaż widzę ze wiele lasek tak nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystająca bielizna spod ubrania jest passe. żadna kobieta z klasą nie pokazuje swojego stanika... lepiej kup dobrze dobrany stanik, taki jaki nosi 5% polek, a ramiączka odepnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkakakak
Czarny stanik do czarnej bokserki jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passe o
nie lubie tego słowa :) jak dla mnie czarne ramiączka lekko wystające nie są mega obciachem. Ja bym założyła nawet kolorowe (tylko nie białe) i mam w dupie konwenanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetkaklaretka
ja do bokserek zapianam ramiaczka na krzyz na plecach wtedy nie ma problemu.. nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizia Kizia
Nie ma nic gorszego jak wystające naramki. Najlepiej właśnie założyć stanik bez ramiączek albo spiąć je na krzyż - nic nie widać. Rozwiązaniem mogą być przezroczyste naramki (dobrej firmy co nie pękają) albo jedno przezroczyste przez szyję. A jeśli lubisz to spokojnie możesz załozyć bokserkę bez stanika. To chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×