Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

onja... Brat z Częstochowy pewnie aureolka nad głową mu lata aureola to raczej nie..ale cos mi tam swieci nad kopułka;);) tylko nie wiem co to jest:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onja piekne okolice do wspinaczki tam sa... OJ PIEKNEEEEEEEEE szlak orlich gniazd jest wspaniały nie tylko do swpinania ale i do jazdy na rowerze..polecam:):):) i trzeba uwazac na niedzwiedzie:):):):P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kr. w administracji najchętniej, lub w labolatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam, ale jedynym zagrozeniem okazaly sie chaszcze...niedzwiedzi brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznica i kawy
to w końcu teddy bear czy grizzly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznica i kawy
ale mi się dziś nudzi w biurze i głowa boli i kawa nie działa fajnie że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Może Colargol lub Uszatek:)... a może Coala? Acz w tych rejonach?;) i to z prawie aureolką:P Agiie... powodzenia w szukaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to ja Wam zyczę takiego samopoczucia jak moje... mimo, ze trochę wieje za oknem i słońca brak, mimo, że facet za którym szaleje milczy, mimo, ze męcze sie z jedną hipokrytką- ale juz niedługo:) to jest zaj....ście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie mnie tez boli głowa. eh, ciężko znaleść no i mnie tez:(:(:( jak juz cos to wole uszatka:):):) bohater z dzieciecych lat:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople do oka Ha, to ja Wam zyczę takiego samopoczucia jak moje... mimo, ze trochę wieje za oknem i słońca brak, mimo, że facet za którym szaleje milczy, mimo, ze męcze sie z jedną hipokrytką- ale juz niedługo to jest zaj....ście podziwiam za entuzjazm:):):):):) mimo ze to dzisiaj poniedziałek...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznica i kawy
i ma klapnięte łóżko:D ciekawe po czym...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracie... nie ma czego podziwiać... po prostu skupiam się na przyjemnej stronie życia, a że ta druga też jest... no cóż... Ale doceniam to co mam, no i urlopik za 3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×