Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

brat 3mam za słowo z tym później :):) ptysie mogą ostateczne być ;) a pączki? ja i tak bym zjadła coś domowego, np. szarlotkę ;););) a ja przyznaje się że mam markizy..orzechowe...miałam zakamuflowane w szafce :P ale chyba otworzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat oki niech będzie spóła :D krople.....zapodawaj tą czekoladę niech d... rośnie :P:P:P brat nie przesadzaj z tymi bakaliami ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie rodzynki...proszeeeeeeeeee 😭 😭 😭 nie cierrrrrpie rodzynek ;) co innego orzeszki laskowe - mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę, ze jak tak wszystko powykładamy "czym chata bogata":) to dla każdego cos dobrego:) aaaa.... no i znalazło się pół paczki orzeszków w czekoladzie- tez wykładam:) Jutro to chyba pizza i cos na ostro, bo czuję, ze powoli się zasładzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dobrze że nie jestem osamotniona w tej miłości do orzechów :) pizza z miodem? :P brat przesadzasz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba Niedzwiedź po weekendzie nie doszedł do siebie:P Pizza, dżem??? Ja tam tradycyjnie: sosik pomidorowy, full sera, papryka i pieczarki, nawet mięcha nie musi być, byle serek dużo i dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat przy całej mej sympatii do Ciebie proszę Cię - nie przesadzaj z tą pizzą ;) :P:P:P bo na samo wyobrażenie o tym połączeniu to mnie MGLI ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat przyznaj się co spożywałeś na weekendzie i ile to miało % :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plansza, może Bratu herbatka mocna i gorzka, albo mięta? Zamulił nam sie Misiek... a tymi połączeniami to juz w ogóle sie wykończy:P To jak, miętę zaparzyć for You Bear? A moze okład z lodu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople do oka - spoko można zaparzyć bo co niektórzy to nie są w formie jak widać ;) ja to nawet Miśkowi kawy mogę zaparzyć, może biedaczysko się jeszcze nie obudziło ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×