Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

❤️ fenkju....czyli ja ci biszkopty ty mnie kawke;););).....jakis skacowany jestem:(:( po wczorajszym ...stanowczo plansza lała za szybko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh.... co jest? no nie ma rady, chyba ta wybrakowaną weźmiesz, cooo? A planszę widziałam u Nosferatu... niezły czas miała:) Mam nadzieje, ze później do nas dołączy:) tyle, ze ja o 12.30 opuszczam pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie spokoj.....nie zapeszam...kreci sie w głowie po wczorajszym;);) kawa obowiazkowo juz wypita;):):)....a ty czemu tak do 12.30 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem sie dziwię, jak ludzie pisza tu o swoich problemach i sytuacjach, przeciez po niektórych szczegółach można być bardzo rozpoznawalnym. Acz z drugiej strony rozumiem, ze jak ktos ma problem to potrzebuje czasem opinii innych, anonimowych ludzi.... No i po kawce i po biszkoptach:(... ale o 12.00 następny posiłek:) Ale jak masz jeszcze biszko... to rzuć:) prosze...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leca 4 biszkopty;);) krople tu ludzie ludziom pomgaja...powiem ci szczerze ze ja nie bałem sie przedstawic całej sytuacji ktora mnie spotkała bo mnie ta sytuacja juz nie obchodzi.........a powiem ci ze wiele ludzi bardzo mi tu pomogło:):) oj bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć plansze moje kochane! 🖐️ allllem się wyspała :):):) a jakie sny... brat od razu uprzedzam - nie erotyczne :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko ja się wysypiam bom na urlopie :) ale to tylko tak do końca tyg :( a potem...ehhh szkoda gadać wstałam rano :) powitałam Prezesa :P:P:P i walnęłam s powrotem w kimono :D:D:D a teraz piję kawkę i zajadam wafelki czekoladowo-waniliowe mogę się podzielić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plansza:) dzięki za wafelki, ale forme do soboty trzymac muszę... i tak zaszałam z biszkoptami od Prezesa Miśka:) Ja na urlop dopiero... albo już:) w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes to prezes :) musi kadrze dawać przykład i pracować, pracować i pracować... ;):P:P:P no to się Prezes pourlopowałeeeeś .... :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracie ale chyba aż tak źle nie jest ;) może jakiś obóz integracyjny zorganizuj :P i wtedy plener :D:D:D:D coś tam wymyślisz ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:)👄 Nie śpią, tylko zadyma w pracy od rana, ze hohohoh:):P Biszkopta mi daj... proszę, bo uzalezniona jestem:P Kawka sie odwdzięczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×