Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia-Basieńka

POWIĘKSZENIE piersi- poradzcie mi czy warto

Polecane posty

Gość Basia-Basieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkama w usa
sama mam ten dylemat wiec ja ci nie pomoge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bensi
hej jeżeli chcecie porady na powyższy temat, to ja jestem w 100 % na tak.jestem po operacji 9 m cy i jestem o niebo szczesliwsza,kobieca.chodze bez stanika ,a na plazy w koncu sie nie krepuje.same zalety.przyznam ,ze trzeba sie wycierpiec ,ale efekt cudowny.pozdrawiam.implant anatom ,roz 590 cc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w usa
590? wow podziwiam za odwage..ja jak juz sie zdecyduje to na najmniejszy z mozliwych..bo nie chialbym zeby ktokolwiek sie zorientowal:) zwlaszcza moja mama mega przeciwniczka operacji plast...normalnie by mnie zabila..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bensi
ja jestem zadowolona ponieważ lekarz mi doradzil ,aby byl efekt to musimy rozciagnac nadmiar skory po dwoch ciazach,i efekt super ,jestem zadowolona ,mam175 cm,waga 55 kg.mam dwoch synow i teraz czas pomyslec o sobie ,bo uwierzcie szybko plynie czas i nie zdazymy sie obejzec i bedziemy babciami.a co do roz mam duze d,lekarz wspomnial ,ze wroce po kilku latach zeby powiekszyc ,zobaczymy.nie robcie malych bo nie bedziecie zadowolone,chociaz o nr wieksze niz chcialyscie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia-Basieńka
Mam problem, bo mam niekształtne piersi, są asymetryczne (lewa pierś jest większa) i od lat mam DYSKOMFORT. Mam 25 lat i chciałabym nosić takie ciuszki, które by eksponowały uroki młodego ciała. Może i mój Ukochany nie widzi problemu, ale ja zawsze chciałam mieć piękne piersi. Dla mnie piersi są głównym atutem kobiecości i również powabu... Poza tym czuję,że taka operacja sprawiła by, że miałabym 2 razy większy apetyt na sex. Teraz też mam i to duży, ale gdybym miała jeszcze takie ładne okrąglutkie piersi.... to chyba fruwałabym z zadowolenia i szczęścia. Poradzcie mi czy warto się zdecydować , czy to jest bardzo ingerencyjna operacja czy raczej zabieg... gdzie to robiłyście i za ile ??? Dziekuję z góry za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia-Basieńka
Słuchajcie a może któraś z Was jest z południowej części woj. Śląskiego i robiła sobie operacje gdzieś niedaleko tzn. Bielsko, Katowice ??? A z jakiego rozmiaru powiekszałyście i na jaki ???? Ja mam 80 C, ale nie jestem zadowolona z kształtu. Powiększyłabym na D i bardziej zaokrągliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w usa
bensi ja na pewno nie bede zalowac, bo nie podobaja mi sie osobiscie duze piersi, lubie male byle nie za male! male piersi maja w sobie cos dziewczecego, duze kojarza mi sie z dojrzala baba, bez urazy..to moje osobiste odczucia, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia Basieńka, sory, że się wtrącę z tematem neimplantowym, ale czy Ty na pewno nosisz dobre staniki? Na pewno masz taką nadwagę, żeby pod biustem, jak zmierzysz ciasno i na wYdechu, mieć ok. 90 cm? A w biuście luźno 96-98 cm? Bo to sa wymiary na dobrze dobrany stanik 80C. A przejście z miseczki C na D przy tym samym obwodzie biustonosza to ledwie 2 cm więcej w obwodzie biustu - taką zmianę to się miewa w czasie PMS, nic specjalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia-Basieńka
No dobry! Nigdy inny rozmiar mi już nie pasował. miska B za mała, miska D za duża. C była zawsze dopasowana. No przecież bym wyczuła, że jest za duży albo za mały. Ja mam inny problem. Moje piersi są niekształtne! Dlatego che się poddać "poprawie wyglądu" a nie robić sobie zbyt wielkich balonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie pytam o inne miski przy tym samym obwodzie ;) Chodzi mi o to, czy zdarzyło Ci się zmierzyć np. 75E/F (nie wiem, jakie masz wymiary, ale miska w 75E/F będzie podobnej wielkości co ta w 80C)? Może to dać np. taki efekt: http://tiny.pl/4fd8 - poprawa kształtu chyba niezła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam,, Jestem zapisana na operacje plastyczną do dr. Szczyta- 06/05/2010.Chcę powiększyć swój biust . Urodziłam dwójkę dzieci. Lekarz zaproponował mi 320 cc, ciecie kołobrodawkowe. Czy któraś z Was jest po takim cięciu? czy bardzo je widać czy może wybrać cięcie w bruździe podpiersiowej lub pod pachą Plis pomóżcie , jeżeli któraś ma swoje zdjęcie prosze o przesłanie. Nie wiem co robić. mandarynka1213@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ci lekarz mówił? Powinnaś najpierw rozwiać wątpliwości i być pewna. Ja uważam, że jeśli kobieta ma całe życie być niezadowolona ze swojego wyglądu, to powinna go zmienić jeśli ma możliwość. Czytałam artykuł w Joyu o idealnym biuście i pisali tam o klinice IQ medica. Gdzieś na forum o chirurgii plastycznej też na nią trafiłam i jeszcze znalazłam baner na którym jest o bezpłatnych konsultacjach http://www.beautywpolsce.com/ Myślę, że jak już się decydować to w najlepsze klinice, gdzie lekarz cię przekona, wszytko opisze i rozwieje wątpliwości a potem fachowo się tobą zaopiekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×