Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dziewczyna która ma krzywe zeb

ortodonta w warszawie

Polecane posty

Gość dziewczyna która ma krzywe zeb

mam pytanie mianowicie szukam dobrego i zarazem nie drogiego ortodonty w warszawie??czy ktos mógłby kogos polecic/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,czy to jeszcze aktualne,ale rekomenduję gabinet pani Danuty Mackiewicz - na Gocławiu. Adres: ul. Złotej Wilgi 8/206 03-984 Warszawa Ortodonta Warszawa Teraz trwa promocja: pacjentom "internetowym" udziela się 10% rabatu na pierwsze zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamMiskow
Na Ursynowie powstała nowa filia Dental-Design, która do tej pory była w Pruszkowie. Pracują tam wspaniali specjaliści oraz mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt. Z całego serca polecam. Bałem się strasznie wizyty a wszystko przebiegło bezboleśnie i bardzo komfortowo. Jakby ktoś był zainteresowany to jest ich strona http://dental-design.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorik

na ursynowie jest także Central Demed - ja lubię do nich chodzić. Dla mnie to miejsce sprawdzone i pewne. No i czuję sie tam po porstu pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka

A nie centrum demed?no ale fakt jest to dobre miejsce, sama tam mam ortodonte i jestem bardzo zadowolona!swietna opieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Demed, dobre ceny i bardzo miła ortodontka, ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Villa Nova Dental Clinic, swietni ortodonci, profesjonalne podejscie, po wielu historiach o złych zalożeniach aparatu sama sie balam, ale trafil;am w swietne rece 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×