Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgwałcona przez bliskich..

zgwałcona przez bliskich..!

Polecane posty

Gość zgwałcona przez bliskich..

mam 14 lat i ok. 3 lata temu zgwałcili mnie moi dwaj kuzyni..! i to jest troche dziwne,bo nie czuje do nich wstrętu, gniewy, żalu itp. może tylko wtedy kiedy robili mi to.... ale ja nie mam tak jak inne dziewczyny ... że boję się facetów i, że chciałabym się zabić czy coś w tym stylu...! ja poprostu o tym nie myśle...! i nikt w ogóle o tym nie wiem..! ey? a może coś jest ze mną nie tak??... już zastanawiam się nad tym bardzo wiele czasu.. i nic..:/ prosze..! powiedzcie co o tym sądzicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLIZABETH_1994
4 lata temu pojechalam na rocznice slubu kuzynki.nie chcialam za bardzo jechac bo czekaly mnie egzaminy na studia,ale rodzina mnie namowila i sie zgodzilam.w czasie imprezy-ktora odbywala sie na swiezym powietrzu-poszlam do jakuzzi-w osobnym domku.siedzialam w wodzie,sluchalam muzyki i...nawet nie slyszalam kiedy wszedl-mąz mojej kuzynki...chwycil mnie za wlosy i w tym jakuzzi zgwalcil od tylu.po wszystkim bezczelnie pytal kiedy znow pojdziemy sie razem wykąpac..a ja? nie przyznalam sie nikomu w rodzinie i nigdy tego nie zrobie.zycze mu jak najgorzej.przez cale studia mialam jednego mezczyzne-po 2 latach,ale nie moglam z nim byc.dzis jestem zakochana:) moj partner wie o wszystkim i tylko on moze dotykac moich wlosów.jestem szczesliwa i staram sie o tym nie myslec,ale czasem dopadaja mnie wspomnienia i potrzebuje czasu,zeby sobie z nimi poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krutch
a dałabys im drugi raz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merka-Kozerkaz
Jejkju chyba powinnas pojsc z tym do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhy pozdrawiam kolegę
też włażę na stronki z tymi opowiadaniami :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgwałcona przez bliskich, moim zdaniem powinnaś powiedzieć o sprawie rodzicom a oni powinni zgłosić to na Policję. Nie dość że ci dwaj dopuścili się gwałtu, to jeszcze zgwałcili osobę poniżej 15 roku życia. Za coś takie można w sumie dostać 22 lata. Elizabeth_1994, gwałt należało zgłosić na Policję. Gdyby udało się temu facetowi udowodnić winę, to mógł by dostać 10 lat więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda płacić na takich
Lepiej żeby zapłacili odszkodowanie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies szefa
osobiście przeleciałem prawie wszystkie swoje siostry cioteczne i żadna z wyjatkiem jednej nie miala zadnych do mnie pretensji... Z Basią to nawet robiliśmy to zawsze gdy tylko przyjeżdzalem do nich na wieś, na wakacje czy swięta. Mieliśmy wtedy ona: 16 lat, ja 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×