Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hijka

WYBIELANIE ZĘBÓW U DENTYSTY

Polecane posty

Gość hijka

mam pytanie bo mnie to zastanawia..chcialabym wybielic zeby a tam gdzie chce to wykonac ( jeszcze nie bylam na wizycie dlatego sie radze tutaj) zauwazylam ze wybielenie natychmiastowe jest tansze niz to dwu tygodniowe co zel sie naklada na zeby w szynach.. od czego to zalezy? to dluzsze daje lepszy efekt? a tu link: http://www.familydental.pl/cennik.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijka
wybielanie zębów natychmiastowe 380 zl wybielanie zębów nakładkowe (dwutygodniowe) 600 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijka
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wybielanie metodą gabinetową. Jest dokladne i dalej najlepszy efekt. Wybielałam u dr Agnieszki Wójcik w Krakowie i efekt utrzymuje się bezmiennie od kilku miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Ja wybielałam zęby metodą nakładkową ale takie nakładki zakładane na noc dostałam od mojego stomatologa w Viscardi w Tychach.  Jestem zadowolona z efektu i mogła m tą metodą profesjonalnie wybielić zęby w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja znam tego stomatologa w Tychach VISCARDI i leczyłam tam swoje ząbki i jestem u nich umówiona na  przyszły tydzień  na konsultację do stomatologa w sprawie założenia aparatu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Ja miałam wybielanie zębów robione żelem i specjalną lampą i efekt  jest natychmiastowy. Możesz sobie poczytać na www.lenartowiczclinic.pl wybielanie zebów BEYOND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Mój facet wybielał sobie żeby w Eurodental w Warszawie. Personel pracujący tam jest naprawdę ma wysokim poziomie, a i jakość usług jest bardzo dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Znam gabinet Viscardi w Tychach i powiem wam, że wybielałam u nich zęby i efekt był piorunujący i takich białych zębów jeszcze w życiu nie miałam. Mam  nadzieję ze efekt utrzyma się bardzo długo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybielałam zęby w Lux Med w Warszawie. Jestem zadowolona z efektów, bo wreszcie mam zdrowy uśmiech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę do rozmowy. Co prawda nigdy nie wybielałam zębów, ale po ściągnięciu aparatu ortodontycznego mam taki zamiar.
Rozmawiałam w tej sprawie z dwoma stomatologami i oboje powiedzieli mi, że bardziej preferują metodę nakładkową. Nie uzasadniali mi swojego wyboru. Od jednego z nich dowiedziałam się, że jedna noc w nakładkach, to jak 10 minut lampy.
https://markemed.com.pl/skuteczne-metody-wybielania-zebow-czy-jest-to-mozliwe-w-domu/
Doradzicie sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.ja od kilku lat zastanawiam się nad wybielaniem zębów, bo mam z natury żółtą kość. I duży kompleks z tego powodu. Próbowałam domowym sposobem nakładając żelowe nakładki ale efekt był mało widoczny. Poza tym nakładki zsuwały mi się w nocy bo okazało się że zgrzytam zębami.            Teraz odpuściłam, bo czeka mnie aparat ortodontyczny, a po wyprostowaniu zębów pewnie jakieś licówki bo zęby w 1/3zjadłam.Kosztowne,ale wybielanie wybiła mi z głowy kolezanka-kosmetyczka, która robiła szybkie wybielanie, ale euforia trwała krótko. Teraz żałuje. Efekt krótkotrwały, kasa wydana i duzy dyskimfort na piczątku-zero wina czerwinego, kawy, herbaty, papierosów przez około 2 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wybielałam zęby u dentysty i akurat Stomatologia dr Cichonia bardzo mi pomogła i zrobiła ładne zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów gdy zobaczyłam jak świetne efekty osiągnęła moja przyjaciółka. Ona wybrała gabinet Eurodental w Warszawie i ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze pożywienie wpływa na kolor naszych zębów i ciężko nad tym zapanować, jednak uwazam ze jesli chce sie osiagnac naprawde widoczny efekt to profesjonalne podejście jest nieuniknione, ja robilam w Villa Nova Dental Clinic i jestem bardzo zadowolona 🙂 Pani Kiworkowa nawet miała swój program w TVN 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to polecam ze swojego doświadczenia lekarzy od stomatologii cichonia. bardzo dobrze i dokładnie leczą i wybielają zęby. sprawiają ze chce się uśmiechać. Sama się cieszę ze na nich trafiłam bo jest dokładnie i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zależności jaki preparat i jakie stężenie to jedynie może wystąpić nadwrażliwość po zabiegu. Zabieg sam w sobie nie boli. Leżysz z żelem na zębach i lampa

Najważniejsze to wybrac odpowiedni gabinet do wybielania:

https://stomatologiaswiatkowska.pl/

Sama polecam w Krakowie panią doktor Świątkowską. Duży profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciółka wybielała w w centrum ortodontycznym Rock Your Smile i jest zadowolona. Nie narzekała na nic po wybielaniu, może tobie tez sie sprawdzi. Ja już jestem umowiona do nich na wizyte za tydzien, więc przekonam się sama jakie efekty będą na moich zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×