Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Interesująca23

ile powinna ważyć...

Polecane posty

Gość tak*********
fajną masz figurkę,może nawet mogłabyś ciutkę przytyć ale jest ok🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACRAISSA
na ten typ figury raczej gorzej by bylo, zebys przytyla. masz waskie biodra i pewnie idzie Ci tluszczyk w uda, albo brzuch, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
brzuch masz ładnie wymodelowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś czyta mój durny topik:P to niech odpowie mi na pytania: 1.czy naprawde jestem taka chuda,jak wiekszośc mi mówi,tzn.ojciec,przyszły teść,niektórzy koledzy itp.kolezanki? 2.na ile kg wygladam? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACRAISSA
jestes bardzo szczupla, ale chuda nie. nie przejmuj sie nimi wygladasz na 52 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waze
1. nie 2. nie mam pojecia 😭 54?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak*********
wyglądasz wg mnie na 50 parę kilo ale nie wiem dokładnie ile bo ja mam 160cm wzrostu,nie wiem ile powinnaś ważyć,ale na chłopski rozum powinnaś 60-65kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaa
wiesz na tym zdjeciu widac tylko ze masz plaski brzuch i szczuple nogi, ale wagi raczej nie okresle, z tego co widze masz bardzo ladna figure i absolutnie nie jestes za chuda, widzialas kiedys anorektyczke? Jeszcze Ci do niej daleko, figura super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie mam wąskich bioder,jak któras z was napisała,a jak przytyje to mi wchodzi w tyłek,brzuch wymodelowany??? przeciez ja kompletnie nic z nim nie robie,chyba,że jedzonko tak ladnie go modeluje:P jeszcze nikt nie trafil mojej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waze
to nie patrz i po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaa
mi sie wydaje ze moze 60kg wazysz przy takim wzroscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACRAISSA
no to nie wiem. moze takie foto, bo wyglada jakby byly waskie bioderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam hasła>>>>wcale się nie próbuje dowartościować,wręcz przeciwnie,chcialam poznac zdanie innych,gdyż wciąż na mnie gadają,że jestem chuda,nawet pewien kolega mi to powiedzial-tojuż chyba na pewno zawiści nie było,więc już sama nie wiedzialam o co kaman,wiec wstawilam zdjęcie,oczywiście możesz miec swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaa
to moze daj inne zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Sialalinkaaaaaa>>>gratulacje!!!masz wagę w oczach:) waże 60kg.dzięki za dobre opinie,ja już zostane przy tej wadze,bo jak pisałam,i tak przytyłam 56 na 60,ale mimo uwag,że i tak jestem za chuda,to już nie będę sie specjalnie obzerac,bo przytyć podobno łatwiej niż schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalinkaaaaaa
pomyslalam tak bo skoro ja przy wzroscie 1,65 waze 50kg a i tak mi mowia ze za chuda jestem to ktos tak wysoki jak Ty nie moze wazyc tak malo bo wygladalby jak szkielet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waze
a ja przy 182 waze 60 kg i wygladam niemal identycznie... mowilam ze sie tak nie da?! co czlowiek to inny... pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaMartyska
śliczne ciałoooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się przypomniało >>>c.r.e.a.m ,nie wiem czemu,ale myślałam,że jesteś kobietą,a tu wchodze na inny topik i okazuje sie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogłabyś
napisać czy uprawiasz jakies sporty?ćwiczenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaonaa
figurę masz zaczepistą! nie wiem jak ktos może mówić,że jestes chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeNN
Bardzo mi się podoba.Żadnego odchudzania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam,że wejde na mój topik,dawno tu nie byłam,ale... no wlaśnie.jak to jest,że Wy piszecie ,że nie jestem chuda,jak ostatnio z siostrami spotkałam kuzynnkę,gadka szmatka,i do żadnej o figurze nic nie mówiła,tylko do mnie:ale Ty jesteś chuda:( i to nie był komplement,nie mogła być również zazdrosna,bo sama jest bardzo szczupła:( przecież nie noszę wcale czarnych rzeczy,żeby mnie tylko już nic nie wyszczupliło:( wiem że gdy większość tu topików o odchudzaniu to mój problem jest błachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zescie ocipieli
ja z kolezanka mamy to samo, tez nam ciagle mowia ze jestesmy takie chude, ale my to odbieramy jako komplement, bo kosci nam nie wystaja i ksztalty mamy, faceci sie ogladaja, wiec chyba wszystko w porzadku, wydaje mi sie ze to z zazdrosci, ale jak ona tez chuda, to nie wiem, moze chcialaby wygladac jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×