Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mezuzka

Makijaż w OLSZTYNIE!!

Polecane posty

Olsztynianki poleccie mi kogoś, kto zrobi dobry makijaż! Bede bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmagda
hej.. polecaja wszyscy Liliane Nagórską! dobra jest jeszcze Beata Salata! no i Ania Żywiecka bynajmniej ja tak słyszałam - kiedy masz ślub? gdzie jezeli mozna wiedziec?? ja mam wlasnie slub w olsztynie 23.08.2008 odezwij sie koneicznie moja droga paa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja Anny Żywieckiej nie polecam!!!! Jest to niesłowna baba, która się z wami umówi, a potem nagle jej coś wypadnie i ---- poczekacie sobie z co najmnie pół godziny. Poza tym, z tego co wiem, to ona już makijaży ślubnych nie wykonuje. Teraz zajmuje się tym jej córka - Żaneta. Też niezły numerek. I z takimi wypryskami i dziobami na twarzy, że w życiu bym się jej nie dała dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksapo
ja robilam probny w bio cosmetic studio(chyba nazwy nie pomylilam) na ul przemyslowej u p.Izy-bardzo ladny, skromny, pani bardzo mila i pomocna. Mi sie bardzo podobalo i tam ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmagda
maksapo>> czy bylas tam u fryzjera moze? slyszals cos?? bo ja mma probny u Pani Małgosi, korej nie znam de facto. wiem ze śławek rtam swietnie czesze ale Młgosia ??? ktos cos wie>? plizzzz HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmagda
o tych babeczkach to ja tylko slyszalam - nie mam namiarow. do ani umowila mnie znajoma - moze uda Ci sie znalezc gdzies na necie.. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawosci ile taki makijaz kosztuje (glownie chodzi mi o BioCosmeticsStudio) i czy mozna umowic sie na cos takiego jak makijaz probny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksapo
ja u p. Gosi nie bylam i chodze do Slawka-zrobil mi 2 fryzury probne i rzeczywiscie jedna to strzal w dziesiatke-moj facet nawet byl zaskoczony ze az tak ladnie co do ceny to za fryzure i makijaz probny zaplacilam chyba 120zl, nie pamietam ale chyba bylo po 60 zl w kazdym razie jestem zadowolona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii Makeup
Również wykonuje makijaże okolicznościowe i na sesje zdjęciowe, zapraszam do obejrzenia galerii prac w zakładce portfolio - www.patii.pl :) Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×