Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiera...

Co zrobilibyscie na moim miejscu?

Polecane posty

Gość Wiera...

Moj maz umawia sie na gg z dziewczyna z na driny.Sprawdzilamjego gg.Leca slodkie slodka,glownie z jego strony,on wysuwa wszystkie propozycje.Jak mu powiem ze to czytalam to oskarzy mnie o brak zaufania i ze go sprawdzam.Co ja mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaa
ja bym sie domyslala ze mnie zdradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak zaufania? chyba calkiem uzasadniony. powiedz mu to i albo sie zmieni albo niech sie zwiaze z jedna z dziewczynz drinow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa dwie opcje a) podszylabym sie i udawala jakas wirtualna panienke na gg umowila z nim zdziwil by sie chlopaczyna jesli zamiast umowionej dziewuchy zobaczyl ciebie b) skontaktowala sie z ta niewiasta z ktora flirtuje twoj luby i zapytala sie dlaczego ja tak ciagnie do zonatych? ( chociaz pewnie jej nie powiedzial ze ma zone) ale chyba najlepsza jest opcja numer trzy:P wydrukuj wszzystkie ich rozmowe:P rzuc mu je w twarz :P i miej dalekow dupie to co on o tobie mysli bo tutaj ty jestes gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
Moze nie zdradza ale ma najwyrazniej ochote. I jak ja mam sie taraz czuc? tylemielismy planow,staramy sie o dziecko a ten glupek lesny wyskakuje z takim czyms. Boje zie rozmowy z nim,nie wiem co robic,bo chyba jednak musze pogadac. Jak mu odpuszcze to mnie i tak to bedzie gryzlo i cholernie meczylo ,bo znam siebie... Jak bysmy nie byli malzenstwem to bym trzasla drzwiami i nara ale teraz ciezko jest zrobic cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
:) Skopiowalam sobie ta rozmowe,hehe,jeszcze by ja skasowal. Ta dziewczyna chyba nie wie ze jest hajtniety,a nawet jesli to nie ona ale on zaczal zarywac. Gybyto ona sprowokowala moglby zrzucic wine na nia. Ale to on jej pisze jaka to jest piekna kobieta i jak sie spotkja to jej powie co mu sie w niej najbarziej podoba... Wypytal sie jej jak dlugo jest ze swoim chlopakiem. Gnojek jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** *** ** ** ** ** ** ** **
nic mu nie mów tylko wynajmij detektywa. jak powiesz to zatrze dowody. a no i się przebadaj. ja to jestem wredna...powiedziałabym mu że ginekolog wykrył u mnie kiłę albo innego syfa...i że chyba się pomylił bo niby skąd mogło się wziąć...po czym dając łapówkę załatwiła bym mu zastrzyki z penicyliny w dupę aplikowane przez brutalną pielęgniarkę przypominającą boksera wagi ciężkiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jedno zrob napewno wydrukuj te rozmowy zeby sie wykrecic nie mogl i tyle nie boj sie i pamietaj ze to ty jestes gora twoja zaufanie do niego i tal leglo juz w grozach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och czekolado
jaka ty jesteś mądra - w gębie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podśmiewcaa
strzel mu od razu w mordę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No sorry, ale mógłby sie wkurzyc gdybyś sprawdzała jego gg chociaż on nie miałby nic na sumieniu. A tutaj to jest brak zaufania słuszny i przyłapanie na gorącym uczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
Glu i naiwna jestem i tyle. Maz - moje oczko w glowie. Nie ufalam mu jednak do konca i mialam racje. Kobiety to maja ta intuicje,zawsze cos wywachaja. Cos mnie tknelo zebu mu sprawdzic te gg. Dzieki za rady ale i teresuje mnie kwestia - czy to jest wystarczajacy powod zeby go kopnac w dupe i powiedziec Vaja con dios? Niby nic nie zrobil ale chyba zonaty facet nie powinien sie tak zachowywac ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wg. mnie
pain au chocolat ma racje ajego sposob "a" jest najlepszy. zaniz sobie wiek zmien kolor wlosow wzrost (oczywscie tylko w virtualu) i odpicuj sie w najpiekniejsza babke. potem spotkaj sie w jakies popularnej knajpce a jemu szczena opadnie. pozdrawiam 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podśmiewcaa
i tak będzie ściemniał ze to nic nie znaczy itd ---lej go od razu---takich facetów bym wieszał za jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas, przeciez to jest oczywiste, ze facet zyje dla zabawy i ma za nic cos takiego jak milosc i wiernosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojpoijh
jesli planujesz sie z nim rozejsc, zbieraj jak najwiecej dowodow jesli ci zalezy, to nie boj sie oskarzenia o brak zaufania. Tu chyba chodzi o brak poszanowania ciebie z jego strony. jesli uda ci sie sledzic ich rozmowy (nie zwracaj zbytniej uwagi na to co on pisze, bo i tak sciemnia, aby dobrze sie bawic flirtujac), sprobuj dopatrzec sie daty spotkania.... a ty wtym dniu "wyskakujesz" z niespodzianka dla niego i zapraszasz go do kina.... on pewnie bedzie sie wykrecal, ze idzie na piwko z kolega, wiec ty rzucasz mu, ze ty dzis stawiasz piwo....... jesli cie nie zabierze, to powiedz, ze wpadniesz pozniej na chwilke z kolezanka i wrocicie razem do domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
Ciezko jest tak zrobic bo jestesmy za granica a ta laska w Polsce. Chyba nie wytrzymam sciemniajac trzech miesiecy . Predzej mi wszystkie wlosy wyjda... Juz bym sie najchetniej pakowala ale o jest taki trudny krok do zrobienia! Wszystko tak zostawic... Dobrze ze dzieci nie mamy bo by bylo jeszcze gorzej. Nie wierze ze mnie to spotkalo. A mialo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje rozmyslania
znam to, kiedys moj luby zostawil swoj telefon u mnie no i przeczytalam mu smsy co on zrobil mi pare miesiecy wczesniej [ o co suma sumarum nie mialam do niego pretensji bo nie mialam nic do ukrycia] i znalazlam sms z poprzedniego wieczora od jakiejs szmuli, 'gdzie jestes, za ile bedziesz? czekam' w wyslanych bylo "juz jade, 5 minut", powiedzialam mu to to sie obrazil ze dotknelam jego telefonu i zrzucil wine na mnie. tak tego nie warto rozgrywac, ja bym poszla w ich umowione miejsce z kolezanka, albo umowila sie z facetem jako internetowa lala.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem przede wszystkim ochlon i zastanow sie na zimno czy chcesz z nim byc(czy bedziesz miala po tym wszystkim zaufanie do niego) czy raczej odpuszczasz. A dopiero potem planuj nastepny krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie macie dzieci to kopnij
gnoja w dupsko !!! Mój zrobil mi podobny numer ale nie moge gada zostawic bo jest dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojpoijh
on pisze z domu czy z pracy? jesli tylko z domu, to postaraj sie zajac mu czymc czas, spedzajcie wiecej chwil razem, mozde zagladaj mu przez ramie do kompa, moze bedzie sie denerwowal, moze to bedzie pretekst do porozmawiania o zaufaniu, jesli ci ufa to nie powinien wszystkiego ukrywac. jesli ci sie uda z niego wyciagnac, ze gada z jakas kolezanka, to niech ci opowie wszysko co o niej wie, skad zna, jak dlugo itd. ty mu powiedz, ze czujesz sie dziwnie, ze on poswieca tyle czasu jej a nie tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
Dziubus- i chyba tak zrobie. Musze sie najpierw zastanowic czy chce z nim dalej byc. Ale juz teraz wiem ze sie bede strasznie meczyc. Juz mam taka osobowosc ze analizuje wszystko bez konca. Bedzie mnie to meczyc strasznie. Nie chce sie oszukiwac a jednoczesnie chce ,bo to tak bardzo boli... Ladnie mi to podkopalo wiare w facetow,jak tu komus teraz zaufac? A tak nie chcialam miec smutnego zycia ... :( Dobrze ze moge sie tutaj wygadac. Dzieki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
Pisze z domu.Zostawia komputer dostepny bo Ma Do MNie ZAUFANIE. Porazka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie e
Wiera daj mi jego gg, a ja sprawdzę.Daj mi namary na siebie i wtedy ci powiem, czy to prawda i na ile możesz czuć się zagrozona.Jeżeli chcesz , podpuszczę go, jeżeli chcesz spróbuję nawiazć normalną rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wszystko mu wygarnęła,że czytałam jego gg,bo mu nie wierzę.Co ma znaczy umawianie się na driny? Mój już miałby awanturę.Jak mu czegoś brakuje to - niech leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
Nie,nie bede go juz sprawdzac,co to da? Mam czarno na bialym. Jego nie trzeba podpuszczac -on sie sam chce umawiac. Dobrze ze to wyszlo teraz a nie za jakies 10lat. Szkoda mi zmarnownych chwil.Nie wiem jeszcze co zrobie ale jak wymysle to napisze. Ciezko zostac sama ale szacunek do siebie tez trzeba miec. Skoro sie umawia to najwidoczniej czegos mu brakuje,czegos co ja mu nie moge dac. Smutne. Za dobra bylam i tyle. Wszystko pod nosem,wychuchany wydmuchany. I po co sie bylo tak starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w związku,gdzie wszystko mówimy sobie, co nam leży na sercu.Trzeba wyłoży kawę na ławę.Nieraz kończyło się to awanturami,bo coś mi tam nie pasowało.Bez sensu jest ukrywanie się i szpiegowanie.Po co ci facet,który szuka wrażeń.A co będzie za kilka lat? Zresztą, mało facetów na tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojpoijh
skoro o wszystko sie troszczysz i wszystko mu podajesz, to tak jest moze on tez chcialby ci cos dac, poczuc sie potrzebny, ale to ty wszysko wszystkim dajesz. i nie chcesz go zranic by poczul sie, ze nie masz do niego zaufania. jesli cie kocha i jest czysty to ci wybaczy twoja niepewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka lez...
nie powinno sie facetowi dawac wszystkiego bo potem to sie obraca przeciwko nam ech;/ja dla swojego tez jestem za dobra wszystkoza niego odwalam doszlo do tego ze to ja sie zaczelam starac od niego a ten juz nie ma potzreby bo o co? ma wszystko podane na tacy, zdobyte, nie musi sie wysilac;/ jak mnie to wkurza czuje sie taka zaniedbbana ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×