Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiera...

Co zrobilibyscie na moim miejscu?

Polecane posty

Gość Wiera...
Ano wlasnie. Same sobie robimy a pozniej cierpimy. Faceta trzeba wychowywac od poczatku i trzymac na krotkiej smyczy. Wrocil z pracy i pyta sie co mi jest. Obiad podalam,po plecach posmyralam i szykuje sie do rozmowy. Trudno,bedzie co bedzie. Dziwnie spokojna jestem. Jutro napisze co i jak sie stalo. Dobrze nie bedzie,tyle wiem. Trzymajcie kciuki zebym twarda byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojpoijh
odwagi bo albo bedziesz zyc w wiecznej niepewnosci i bedziesz katowac sie w myslach, ze cie zdradza albo on odejdzie i bedziesz sie obwiniac rozmowa moze pomoc, lepszy dla niego zimny prysznic wczesniej, moze sobie to przemysli. po co sie oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej podszyj sie za jakas panienke i umow sie z nam na spotkanie lepiej zeby z toba flirtowal niz z inna... ale bedzie mil mine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj spokoj
Sa dwa wyjscia z tej sytuacji. Piersze daj sobie spokoj - to nic nie znaczy. Facet musi ciagle zdobywac i tak robi. Ja jestem w super zwiazku facet kocha mnie ponad zycie a przynajmniej tak czuje mam wszystko i jestem traktowana jak ksiezniczka ekstra- kiedys zostalam sama u niego w domu - mam klucz komp zawsze dostepny nic nie pozamykane itd i nie wiem czemu ale chyba z glupoty weszlam na jego gg hmmm przeczytalam ze od jakiegos czasu flirtuje z jakas panna prawi jej komplementy chce sie spotkac i wszystkie te propozycje itd. I wesz co zorbilam? Kiedys z nim usiadlam i pogadalam o tym wlasciwie nie o tym tylko o bylym facecie(oczywiscie nie mialo to miejsca )Powiedzialam mu ze moj byly facet ktorego kochalam zrobil mi duze swinstwo i dowiedzialam sie od znajomych ze flitrowal z jakas laska na gg. Po czym powiedzialam mu ze brzydze sie facetami ktorzy tu sa mili i fajni a na gg wypisuje pierdoly do innych lasek. Ze nie mam szacunku do takich kolesi i nigdy nie moglabym z nimi byc. Tz mowilam tak generalnie o gg rozmowach telefonicznych skypie czy normalnych spotkaniach. I wiecei co sie stalo ? sprawdzilam po jakims tygodniu jego archiwum i cisza. Tylko ta laska pytala co sie stalo ze nagle przestal sie odzywac. potem sprawdzilam kolejny raz i cisza (on nie kasuje archiwum bo nei umie) natomiast ta laska na poczatku codzienie pisala do niego potem rzadzej. Teraz minelo dwa miesiace i po mojej rozmowie on ani raz do niej nie napisal. Wniosek - zalezy mu na mnie bez problemow. Natomiast jezeli po mojej rozmowie dalej by do niej pisal znczy ze nei jest mnie warty i nie traktuje mnie powaznie - sprobuj i sama zobaczysz. Czy jestes wazniejsza od jakiejs laski z gg a jezeli nie to przykra sprawa.pozdrawiam i zycze szczescia Acha drugie wyjsce to oczywiscie to ze nie traktuje Cie powanie - nie wazne czy jestes jego zona czy dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus321
moj facet ma zawsze wyczyszczone archiwum w gg. czy to oznacza ze moze miec cos na sumieniu? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera...
No wiec, powiedzialam mu a on zaczal mnie przepraszac strasznie za to co zrobil. Rozmowa byla dluga ale w koncu mu uwiezylam ze to tylko byla glupia gadka z jego strony. Wybaczylam mu,przynajmniej tak mu powiedzialam bo i tak dalej mnie to meczylo. Meczylo mnie tak jeszcze kilka dni az w koncu nie wytrzymalam i wybuchlam. Wystrzelalam po pysku,powiedzialam co naprawde o tym mysle i ze jesli zobacze chocby jakis glupi esemes to koniec znami. I mi przeszlo. Juz o tym nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×