Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawlic1987

SZUKAM DOJRZAŁEJ PRZYJACIÓŁKI...

Polecane posty

To taka mała wieś w pobliżu, gdzie nauczyłam się doić krowy i świnie. Nazywa się nieruchawice dolne ale nie ma jej na mapie :) Czesc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie ze widze literka L konkretnie ;)powiedz mi wreszcie Asia masz profil na naszej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo bym chcial wiedziec z kim mam przyjemnosc rozmawiac...no pokaz pokaz,odwdziecze sie tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze co?jakabys nie byla to tak chciale liuknac.ja taki nie jestem jak co ponoektorzy ze obejrz fotke,nie spodoba sie i koncza natycmiast gadke,ja cenie wnetzre drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki.. mi o to nie chodzi... nie myśl sobie że jestem jakaś gruba i obleśna hi hi poprostu nasza klasa nie bawi mnie aż tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze jestes oblesna....mnie tez juz nie bawi.no ale profilek chyba masz?no pokaz prosze...nie boj sie...nie jestem 50letnim pedofilem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy mam powtarzać- nie mam profilu jeszcze!! Fakt znajomi mnie namawiają i za pewien czas i ja będę na nk ale teraz mnie tam nie zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :/ ja wiem ja nie znam Ciebie Ty nie znasz mnieale kapiato tak.i nie namowie Cie na jedno male zdjecie?szkoda,ale niepotrzebnie sie obawiasz tylk obym luknal i zaraz dal do kosza bo jakby Marta zobaczyla zdjecie dziewczyny na mojej poczcie to by mnie rozszarpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×