Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniam1234567

Żel sterczące sutki

Polecane posty

Gość mniam1234567

Wiecie, oglądałam ostatnio jakiś program w tv i tam babka mówiła o żelu, którym się smaruje sutki, by ciągle były twarde i stały. Mam takie okrągłe i mięciutkie, a jak wkładam bluzkę bez stanika to mi to przeszkadza. Cyc mam jak skała ;) ale te sutki nie bardzo. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldlldldldldlddl
Laska, chyba cię pogięło. Sterczące sutki są wyrazem podniecenia seksualnego, twardy sutek przebijający przez bluzkę to obciach, bo wyglądasz na napaloną. O to ci chodzi, żeby wysłuchiwać chamskich tekstów na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldlldldldldlddl
Swoją drogą, to jakie urojenia potrafią mieć młode kozy na temat swojej cielesności to po prostu pusty śmiech. Ta ma brzydką cipkę, tamta nie takie wargi dolne, inna jeszcze pomarszczoną łechtaczkę. Nasza droga autorka ma problem z nie dość sterczącymi sutkami. Booooooosh. Jak juz koniecznie musicie mieć kompleksy, to może przypaczcie się swoim facjatom, badziewnemu makijażowi, ciuchom z bazaru albo chodowi kaczki. Nie mówiąc juz, że jak buzie otwieracie, tu dopiero otwiera się bezmiar problemu, mięciutkie nie sutki ale mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam1234567
no właśnie mi o to chodzi, żeby były takie mega sterczące. Fajnie to wygląda, mówcie co chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym odszedł
Spróbuj może z jakimiś maściami na długotrwałe stanie penisa dla facetów - może i na sutki pomoże? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×