Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaaaaa1234

do bezrobotnych1

Polecane posty

Gość zalamanaaaaa1234

tutaj zamieszcze ten temat bo na ogolnym to zaraz podszywy jakies sluchajcie czy Wy tez tak macie przerabane w domu jak ja? od pol roku nie mam pracy i ciagle slysze a zrob te szkole lub te napewno znajdziez prace. a ten zawod to super tyle ofert pracy po tym . teraz slysze ciagleo techniku farmacji. cholra mnie juz bierze. mam skonczone studia, podyplomowke i moge sie dalej uczyc ale zeby to robic musze miec prace i musi mi ten kierunek odpowiadac a nie np pojde na technika farmacji jak z chemii juz nic nie pamietam bo ostatni lekcje mialam jaies 10 lat temu a poza tym wcale mnie to nie kreci. a juz najgorsze to jest to ciagle porownywanie do innych nawet nie tak bezposrednio tylko tak niby chodem np o a marysia to pracuje tu i tu ale ma dziewczyna szczescie itp. mam juz tego dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestorka
Najlepsze seminarium dotyczące inwestowania w nieruchomości bez wkładu własnego na jakim dotąd byłam, organizowane jest przez dr Fesnaka odbywa się co miesiąc i co miesiąc jest na nim wiele osób http://www.kursy-finansowe.org/zapisy-on-line Wiele osób dzięki podobnym kursom inwestowania i uzmysłowieniu sobie jak łatwo jest inwestować w nieruchomości bez posiadania praktycznie własnej gotówki, zarobiło tak jak ja, i dalej inwestują w nieruchomości, o to chyba najłatwiejszy biznes na świecie. Nikt nie da Wam pieniędzy na zakup akcji czy funduszy a kredyty na zakup nieruchomości są łatwe do zaciągnięcia, wystarczy pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę, by jakieś podejrzane osobniki i półgłówki typu Pomysłodawca, nie mieszały forumowiczom w głowach! PRAWDA: Dla przykłady przyjmijmy, ze interesuje Cię 200 000 USD na zakup mieszkania. By w ogóle przystąpić do programu musisz zawrzeć z Intway specjalny inwestycyjny kontrakt, co związane jest z inwestycją 2600 USD. Te pieniądze przepadają, dostaniesz za nie unikalne wyksztacenie z nie istniejącej uczelnii. Poza szkoleniami i treningami otrzymasz nadzwyczajnie interesujący inwestycyjny instrument. Napisz do mnie a umówimy się na osobiste spotkanie na które nie przyjdę. Kiedy ktoś z Twojego polecenia wejdzie do programu nieruchomości Intway, dostaniesz 354 USD premii, w tym 61 dolar będzie wpłacone na specjalne inwestycyjne konto. Kiedy zaś do programu wejdzie ktoś, polecony przez Twojego poleconego, bądź poleconego przez poleconego itd., to zapłacą Ci 94 USD. Z tego również 61 dolar zaliczą na Twoje inwestycyjne konto. A więc, w naszym przykładzie, kiedy potrzebujesz kupić mieszkanie za 200 000 USD, musisz “uzbierać” 60 000 USD na inwestycyjnym koncie. Za każdego nowego partnera-inwestora płacą Ci w przybliżeniu 60 USD. Czyli miałbyś pozyskać ... 1000 partnerów. Niezła piramida co? 1000 partnerów żeby pozyskać, trzebaby przez 50 lat naganiać i naciagać na forum jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz się w dekiel
Inwestorka - strzel se kupę!:) Wiecie ile kosztuje szkolenie "jak kupić tanio działkę", które proponuje inwestorka?? Nie wiecie? 2.470 zł :D:D:D:D Toż to lepsze niż piramida Intway!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaa1234
prosze mi nie zasmiecac topiku jakimis bzdurami. prosze o wypowedzi dotyczace tematu. do osoby ktora pytala co bym chciala robic---- jestem po studiach pedagogicznych przez kilka lat pracowalam w zawodzie i bardzo lubilam swoja prace. niestety obecnie nie mam szans na prace w zawodzie wiec sie przekwalfikowuje -branza ksiegowosc rachunkowosc . dodam ze tez to lubie nie robie tego z musu ale trudno sie gdzies zalapac bo wszedzie chca doswiadczenia tylko jak je zdobyc???? obecne ucze sie do egzaminu FCE zeby moc nauczac angielskiego wklasach 1-3 i przedszkolach(przygotowaie metodyczne juz mam tylko brakuje mi certyfikatu jako potwierdzenia umiejetnosci merytorycznych). zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×