Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agaton

zasłyszane znajdziesz lepszego ode mnie?twój maz był lepszy?proszę o opinie

Polecane posty

zasłyszane tak jak w temacie.Co poradzić osobie ,która takie coś słyszy(2 związek dwuletni)Może powinna uciekać.Może facetowi się wydaje,ze jak pierwszy mąż pił i lekceważył,to spotkanie jego ,to cud mozliwości?sama nie wiem. Miałyście tak kiedyś?Bo mnie się wydaje,ze ta osoba nie będzie z nim szczęśliwa.Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taka tam
Gnębi ją psychicznie. Zniszczy w niej poczucie wartości, wpędzi w doła i znerwicuje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że szczęśliwa nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że szczęśliwa
cos mi zjadło :o oczywiścei, że szczęśliwa nie będzie :( niech ucieka daleko, im szybciej tym lepiej jemu się wydaje, że jest ósmym cudem świata, tylko dlatego, że w porównaniu do byłego męża pijaka wypada lepiej? nie oszukujmy się, większość przy kims takim wypada lepiej... niech mu powie następnym razem, gdy to zasłyszy, tak jak napisałam, czyli, że w porównaniu z kims takim to każdy lepiej wypada, więc nie ma się co szczycić, a ona ma większe aspiracje i się zastanowi, czy lepiej by nie mogła trafić - właściwie to już się zastanawia - gwarantuję, że jego pewność siebie szlag trafi na miejscu i może jeszcze wyciągnie wnioski? ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że szczęśliwa
i jeszcze niech doda, że równac się trzeba w górę a nie w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i jeszcze niech doda, że równac się trzeba w górę a nie w dół " święte słowa,popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Pewnie za chwilę facet obwieści, że został mężem z litości.... O, Boże- kolejny psychol!!! :( Sorki, ale przerobiłam to na sobie...Psychola, oczywiście..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
logowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gcvjRdfwY6ZaSBrKhZvkcaCP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro babka cały czas powtarza że może mieć każdego... To id poszukać lepszego bo"mieć" to możesz każdego ale tylko w kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×