Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

likeabird

plastry anty.

Polecane posty

Mam pytanie do znajacych sie na rzeczy kobitek. Zamierzam zabezpieczac sie plastrami antykoncepcyjnymi i mam w zwiazku z tym pytanie. Ile musi uplynac czasu noszenia ich aby moc spokojnie sie kochac? I czy szybsze w dzialaniu sa one czy tez tabletki. W tym momencie nie mam jak udac sie do lekarza i zasiegnac jego porady wiec pytam was. z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykoncepcję hormonalną
musisz skonsultować z lekarzem plaster należy przykleić pierwszego dnia miesiączki (tak jak pigułkę też bierzesz tego dnia)) jeśli tak zrobisz zabezpieczona jesteś od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slslsllslls
Plastry to syf. Trudno znaleźć takie miejsce, w którym ich nie widać (a świecić tym to obciach), a równocześnie gdzie się nie odklejają. A odklejają się bardzo łatwo. A jak się odkleją nawet tylko trochę będziesz mieć schizy, czy jesteś zabezpieczona, bo teoretycznie przynajmniej wtedy może wchłaniać się niedostateczna ilość hormonu. Zoastaje po nich czarna obwódka jak po norlmanym plastrze, więc w następnym miesiącu trzeba szukać innego miejsca. I tak dalej. Poza tym plastry są stosunkowo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo dziewuszki. Czytalam o wadach plastrow, ale wydaja sie one najbardziej odpowiednie dla mnie. Nie chce sie faszerowac chemia, tutaj hormony sa wchlaniane od razu przez skore prosto do krwi. A do lekarza neistety nie mam teraz jak sie udac bo przebywam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorę pigułki od wielu lat
ale przecież nie dostaniesz plastrów bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, tylko chcialam sie dowiedziec jak szybkie jest dzialanie plastrow, jak wroce to pojde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko20.z
od 1 plastra jestes zabeczpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×