Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kjjjjjjjj

czy powinien byc obrzezany mężczyzna?

Polecane posty

Gość hasz
Tak, obrzezanie jest fajne? No nigdy bym sie na to nie odważył ciesze sie z tego, co mam. Kobiety tu duskutuja na temat ogranu o którym nie maja pojęcia. dla mnie jest to okaleczenie waznego organu. Ciekawe czy zdecydowałybyście sie na wycięcie któregoś kawałka waszego narządu. Obrzezanie męzczyzn jest fajne a kobiet nieetyczne? (Moralność Kalego) Ja też moge uważać, że cipka bez warg sromowych jest ładna, łatwiej utrzymać ją w czystości, i napewno będzie dłużej mogła.... Co do obrzezania dzieci gdy są zdrowe: To jest czymś z pogranicza gwałtu i rozboju. Oczywiście najlepiej dokonać tego jak jest małe bo jak dorośnie to na pewno nie będzie chciało tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1111111
najlepiej nie zadawać się z facetami i nie będziecie miały raka szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna11111111111
ja p...e - jakim prawem rodzice mają decydować o obrzezaniu??? tylko osoba, która miałaby być obrzezana ma prawo o tym decydować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.mam pytanko do pań: chce sie obrzezac i nie mam pojecia jak namowic żonę do tego. Kiedys zarzucilem temat to sie wściekła ze chyba mam kogos na boku itd. Szczerze mam problem z przedwczesnym wytryskiem , wytrzymuje gora 3 minuty:( latem pod skora czesto wyskakuje mi wysypka pomimo codziennego mycia. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jasko12 napisał:

Czesc.mam pytanko do pań: chce sie obrzezac i nie mam pojecia jak namowic żonę do tego. Kiedys zarzucilem temat to sie wściekła ze chyba mam kogos na boku itd. Szczerze mam problem z przedwczesnym wytryskiem , wytrzymuje gora 3 minuty:( latem pod skora czesto wyskakuje mi wysypka pomimo codziennego mycia. Macie jakies propozycje?

Strzepnij se pytonga zbooczeńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×