Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problematyczny Hieronim

Jaki styl ubierania?

Polecane posty

Gość problematyczny Hieronim

Tak mnie wczoraj naszło, nie mam zbyt dużego powodzenia u dziewczyn, a nie jestem brzydki, analizując co moze byc tego przyczyną wpadłem na to,z e jedną z przyczyn moze byc styl ubierania. Lubie proste, nie rzuacające sie w oczy ciuchy, prosta fryzure, itp. Chciałbym coś w sobie zmienić, nie znam się na modzie, dziewczyny, zapodajcie opisy albo fotki waszych facetów, tego jak sie ubierają, czy wam sie to podoba, a najlepiej to napiszcie na co wy zwracacie uwage, jaki ma byc ten styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelka
zapodaj zdjęcie (może byc bez twarzy jesli sie wstydzisz) w stroju jaki nosisz najczęściej. cos wymyślimy. szkoda zebyś sie zmarnował, chłopie. i napisz ile masz lat, kolr oczu, kor włosów, wzrost, waga, jakiej muzy sluchasz, ile ewentualnie możesz wydać na ubrania miesiecznie, itp. pomogę, obiecuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię facetów w czerni
;) dłuższe włosy, najlepiej tak do brody, lekki zarost, ciemne dżinsy, jakaś rozpięta koszula a pod spodem t-shirt. Adidasy, dresy i pastelowe metro ciuszki skreślają delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
Nie mam zdjęcia, w pracy jestem :( postaram sie jako tako opisac - nosze dżinsy - ciemne i jasne, no i do tego albo swetry, albo koszulki polo lub z krótkim rękawem na guziki. Najczęsciej stołuje się - spodnie wranglera, lee, koszulki i swetry - reserved, reporter, cropp town, te rejony. nie mam kompletnie gustu :( mam 26 lat, kolor oczu to zielony chyba, włosy czarne, wzrost 189 waga 65 kg :o:o wiem, totalna chudzina ze mnie. muzy to słucham roznej, nie lubie tej sieki co daja w radio, wole starsze kawałki klasyków rocka, nie jestem zadnym metalem ani innym subkulturowcem, lubie tez polską muzykę. tylko nie ta obecną, tylko starsza, lat 80. na ubrania moge wydac, bo ja wiem, z 500 zików :o wiem, nie duzo, ale ine zarabiam zbyt dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaa
a skad jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelka
ubierasz sie standardowo, czyli nie wychylasz sie w żadna stronę. okej. ja myslę, że jestes niegłupi kolo, słuchasz ciekawej muzy, a twoje problemy wynikaja raczej z niskiej samooceny. spoko, pamietaj, że nic na siłę. jakie kobiety cie interesują? chodzi mi tu o ich wygląd zewnetzny, wykształcenie, itp To tez duzo o tobie powie. czekam na odpowiedz Hieronimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
"a skad jestes " a czemu pytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
"twoje problemy wynikaja raczej z niskiej samooceny. spoko, pamietaj, że nic na siłę. jakie kobiety cie interesują? chodzi mi tu o ich wygląd zewnetzny, wykształcenie, itp To tez duzo o tobie powie. czekam na odpowiedz Hieronimie." nie ma niskiej samooceny :o wyglad zewnetrzny moze nie jest u kobiety kluczowy, choc nie ukrywajmy ze wole ładne, jak te ze zbyt pospolitą urodą :) kobieta powinna byc inteligentna, to mnie krecie strasznie :) lubie blondynki, lubie rozmawiac z kobietami, ale jak poznaje obce to jakas granica mi sie włacza i nie wiem co mowic, to samo jak mam zagadac do jakiejs dziewczyny w pubie czy na dyskotece :( nie wiem o czym mowic... a reforme siebie chce zaczac od stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comtessa
to wyglądasz pewnie jak mój facet, 185 i 65 kg :) chudzinka ale ja takich lubię. Pewnie też masz mega długie i chude nogi, najlepiej wyglądają spodnie z prostymi nie za wąskimi nogawkami (ale też nie za szerokimi) w czym mój facet świetnie wygląda to bojówki i czarna koszula z krótkim rękawkiem do tego glany, przy takim wzroście buty muszą być masywniejsze. Dobrze wyglądają koszulki ale nie za duże tylko w rozmiarze M,L. I taka rada, nie garb się! wysocy faceci mają skłonności do garbienia się, nie wygląda to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
:) Nogi mam dłuzsze i chudsze niż moja siostra :) nie lubie glanów, nie jestem metalem :o ja nosze XXL, a nie M. W m mialbym pewnie odsloniety pępek ;) lekko sie garbie to prawda :( ale to silniejsze ode mnie :( jak twoj chlopak radzi sobie z garbieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa pipka
ja bym przede wszystkim radziła wziaćsie za jakiś sport, bo sport pomaga trzymac się prosto, a do tego mógłbys zbudować sobie troche mieśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comtessa
glanów nie noszą tylko metale :) jakie buty nosisz? w zbyt hmm jak to napisać smukłych? butach wysoki facet wygląda głupio :) koszulki oczywiście mają zasłaniać pępek ale nie mogą być zbyt luźne, bo wygląda się jak w worku a jak się jeszcze do tego facet garbi to wygląda to okropnie. A jak mój sobie radzi z garbieniem? ciągle mu przypominam, żeby się prostował ale to silniejsze od niego, sport to dobre rozwiązanie. Jakie kolory preferujesz? Czarne włosy to twój duży atut, kobiety lubią brunetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
sport uprawiam wyczynowo i regularnie, pływam, piłka nozna, rower, siatkówka. Tak od zawsze odkąd pamietam. Na siłke tez nie ma co chodzic, bo u mnie w rodzinie wszyscy tacy chudzi, wiec to nic nie pomoze i tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
>> jakie buty nosisz? w zbyt hmm jak to napisać smukłych? butach wysoki facet wygląda głupio koszulki oczywiście mają zasłaniać pępek ale nie mogą być zbyt luźne, bo wygląda się jak w worku a jak się jeszcze do tego facet garbi to wygląda to okropnie. A jak mój sobie radzi z garbieniem? ciągle mu przypominam, żeby się prostował ale to silniejsze od niego, sport to dobre rozwiązanie. Jakie kolory preferujesz? Czarne włosy to twój duży atut, kobiety lubią brunetów Buty nosze raczej sportowe, tzn nie zadne adidasy czy cos, tylko takie do jeansów, zwyczajne. czasem do marynarki jak ide w niej do pracy to jakies pantoflaki załoze :o ale nie lubie w inch chodzic. z tym garbieniem to troche racji masz, to silniejsze ode mnie, nawet sport nie pomaga :( kolory jakie preferuje? hmmm żywe, słoneczne, intensywne, ulubionego nie mam, moze byc zielony, czerwony, granatowy, niebieski, wszystko co ładne :) no tak, włosy czarne, a moze cos o włosach doradzicie, jakie fryzury wam sie podobaja? ja klasycznie scinam u fryzjerki, tzn masyznka po bokach i nożyczkami z góry, nic spejcalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comtessa
dla mnie np. faceci w czerni wyglądają bardzo intrygująco, ale nie można się do niczego zmuszać jeśli się tego nie czuję. Trudno radzić coś konkretnie nie widząc człowieka, tak samo z fryzurą, która musi być dopasowana do twarzy czy nawet kształtu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa pipka
Moim zdaniem powinienes nosic koszule w jasnych kolorach tshirty wiszą jak wór, swetry tez, a koszula ma jakis tam swój kształt, jak taki chudy jesteś, to trochę cię "podbuduje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
ale koszule jakie uscislijmy - eleganckie, codzienne? wpuszczone w spodnie, luzem puszczone? mi sie wydaje ze w koszulach wygladam smiesznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaa
tak z ciekawosci pytam, jaie wjewodztwo, moze sie na koktajl dasz aprosisz, widac fajny facety z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
mazowieckie moze i facet fajny, ale cos musze w sobie zreformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaa
mam to samo, ale inne wojewodztwo, tez przydalaby sie metamorfozza, niestye sama nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
A ja moge i chce, dlatego drogie koleżanki potrzebuję waszej rady i pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaa
ja tez moge i chce ale nie umiem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
facet, a co, o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownie np w skóry
styl rockmena zawsze ma powodzenia - skórzane portki plus ramona i każda jest Twoja ;) nawet się zrymowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
rockemenm sie jest, a nie się na niego nosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nas się nie pytaj
Bo każda ma inny gust. Skoro chcesz zmienić styl żeby poderwać dziewczynę to zastanów się jakiej dziewczyny szukasz - inny ubiór spodoba się szarej myszcze, disco lasce czy metalówie. Jeśli wyglądasz chudo to nie noś zbyt dopasowanych spodni, obcisłych ani bardzo szerokich koszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu! ma się dopasować do dziewczyny? to chore , po co? ma byc sobą, nie zmieniaj sie -tyle Ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczny Hieronim
ale jak ja mam sie dopasowac jak nie wiem jakiej szukam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany biedak
kup se latexowe gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×