Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krewetka222

Spóźnia mi sie miesiaczka co jest nie tak?

Polecane posty

Hej dziewczynki pomorzcie mi prosze! Spóźnia mi się miesiaczka juz 2dni zawsze mialam cykle 27, 28 a max 29dniowe(od pol roku). Ostatni cykl mialam 29. 17czerwa dotalam miesiaczke i do tej pory nie mam a juz 31dni od osttaniej miesiaczki. Kochalam sie z chlopakiem z prezerwatywa nie pekla nie zsunela sie ale czy mozliwe ze byly jakies wady fabryczne w niej jesli pozniej sprawdzalismy ja nadmuchalismy sperma nie ciekła... Zreszta kochalismy sie tylko chwilke 10czerwa bo mial wczesny wytrysk po 2 machnieciach;/ pozniej 13czerwca i nie doszedl we mnie.. i moje pytanie brzmi czy to byly moje dni nie plodne(bo ja mysle ze raczej tak)? i jakie sa wady fabryczne prezerwatywy moim zdaniem nie mam zadnych szans na ciaze...? I moje wazne pytanie mam taki zółtawy śluz na majtkach i czyje troche mokro... co ten śluz oznacza doda jescze ze jest strasznie lepki.... Prosze o wasza POMOC!! z gory dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinacza
krewetka222--> jezeli z gumką nic sie niestało , była nieuszkodzona to w ciązy nie jestes, moze stresujesz sie tym , moze klimat powoduje opoznienie okresu , A ROBIŁAS TEST CIĄOWY, JEZELI NIE , TO ZRÓB I BEDZIESZ WIEDZIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam bo tez mysle ze nie ma potrzeby i wcale sie nie stresuje az tak tylko przeczytalam gdzies ze sa jakies wady fabryczne nie widoczne golym okiem czy jesli jest jakas mala dziurka nie widoczna w prezerwatywie ona natychmiast sie zrobi wieksza jak ja troszke sie naciagnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinacza
wady fabryczne , jezeli kupujecie gumki w aptece i są ważne jezeli chodzi o date waznosci , to nie są uszkodzone , moga sie uszkodzic podczas zakładania np paznokciem.. ale jezeli wczesniej by była dziurka w gumce to potem zrobiłaby sie ona wieksza albo spowodowałaby pęknięcie gumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinacza
krewetka , podczas pieszczot mialas duzo śluzu? hmmm. wiesz nieraz kobieta ma duzo sluzu gdy sie podnieci np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikuje niestety prezerwatywy byly kupione w kioku za 3zl :/ ale napeewno nie byly na sloncu bo tam slone nie dochodzi i data waznosci byla do rok 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinacza
krewetka , nie jestes w ciazy , a okres sie pojawi lada dzień-zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinacza
gdybyscie kochali sie bez gumy to mogłabys sie bac , a tak , była prezerwatywa , nieuszkodzona , jest ok , okres bedzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinacza
nawet 2 tygodnie , mi miesiąc temu okres spoznił sie pięc dni , a w tym miesiącu dostałam o 3 dni wczesniej , wiec widzisz , rózne czynniki mają na to wpływ .. bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczułam to
mi się spóznia już tydzień, robiłam 2 testy i wyszło że nie jestem w cciąży, byłam u ginekologa i powiedział że mam torbiel. ale że nie może też jeszcze wykluczyć ciązy, więc dziś robie 3 test i jak napewno nie jestem w ciązy mam brać tabletki na wywołanie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poczulam t0 --> ja bylam torbielem moja mam poszla do lekasz powiedzial jej ze ma torbiela a okazalo sie ze to ciaza xD i ja sie urodzilam a moja ciocia miala niby miesniaka ;/ i teraz ma 22letniego misesniaka:) o imieniu Sławek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki wy macie sluz przed okresem bo ja mam wlasnie zółwawy strasznie gesty i klejący i tez nie najprzyjemniejszy zapach czy to znak ze niebawem przyjdzie okres?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczułam to
ja właśnie mam taki nieprzyjemnie pachnący przed okresem taki klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbv
a jak śluz leci to sie nie jest w ciaz?? bo sluz oznacza dni plodne, a jak sie jest w ciazy to juz nie moze dojsc do drugiego zapłodnienia, co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam problem ,zgodnie z moimi obliczeniami miałam dni nie płodne kochałam się ze swoim chłopakiem bez zapiezpieczenia tydzien mi sie spozni miesiaczka. przemogłam sie i dzisiaj poszłam i kupiłam test wynik był negatywny chodz wiem ze testy nie daja 100% pewnośći czy to prawda . spóźnia mi się juz tydzien ale zastanawima sie czy to może byc przez stres bo ostatnio miałam go dużo. a i miałam wszystkie objawy zawsze te same ze mi sie miesiaczka zbliza...także co jest??? potraficie mi pomóc??? jak nie dostane do konca miesiaca miesiaczki robie drugi test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało byc ze jak niedostane do konca tygodnia a nie miesiaca...juz sama nie wiem co pisze jestem w szoku boje sie ale tez mi troche ulzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam taki problem iż zacznę może od tego, że w Sobotę byłam na zabawie i tak wypiłam troszkę... miesiączkę miałam dostać w poniedziałek, a dzisiaj już się kończy 2 dzień odkąd nie ma okresu, zawsze miałam miesiączkę jak w zegareczku w poniedziałki teraz jest środa i nie ma... robiłam dzisiaj test ciążowy ostatni stosunek był tydzień temu w środę także 7 dni minęło a test zrobiłam 2 dni po okresie to jest chyba bardzo wiarygodny, prawda? kurcze, nie wiem co się dzieję:( odpiszcie, proszę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..;(
Hej mam okres regularny... mialam dostac go 28 a dzis juz 30 i wciaz niema...kochałam sie zchlopakiem pare razyz gumka pare bez ale zawsze gdy mial jzu dochodzic na 10s przed wychodzil i dokanczalismy to recznie... co sie dzieje ze opoznia mi sie okres...? 27 miala bule sutkow i piersi i skrecalo mnie mialam sluz bialy taki jak zawsze przed okresem i nic..teraz bola mnie troche piersi ? Pomożcie prosze bo bardzo sie stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..;(
do rybeczka dokladnie mam ten sma przypadek..masakra..tylko jeszcze niezrobilam testu ale po ilu dniach moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnnn
Jezeli chodzi o ciąze to śluz o niczym nieswiadczy!!!!!!!!! Jedne kobiety mają go w ciązy duzo inne wcale bo to sprawa indywidualna. Autorko 2 dni opoznienia to zadne opoznienie. Czekaj spokojnie i nie stresuj sie bo ci sie okres jeszcze bardziej opozni. Jesli cie to uspokoi zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannnn
Nolcia test zrobiłas za wczesnie! Jezeli masz regularne cykle to prawdopodobnie miałas dni niepłodne. Chyba ze owulacja ci sie opozniła. Jezeli tak sie stało to moglo dojsc do zapłodnienia. Rozumiem ze sie nie zabezpieczaliscie? Test zrobiony 7 dni po stosunku nie jest wiarygodny. Na testach czesto pisze ze wykrywaja 6 dniową ciąze. Ale w ciąze nie zachodzi sie w momencie stosunku!!! Zapłodnione jajeczko dzieli sie i wendruje jajowodem do macicy nawet 5-6dni i potem sie zagniezdza. Plemniki mogą czekac na komórke jajową tez do kilku dni. Zanim ciąza bedzie miała 6 dni od stosunku moze minąc ok 12-18 dni i dopiero wtedy test ja wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;((
odpowie mi ktos na poprzednei pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((
zrobilam tes i wyszedl negatywny tak wiec teraz czekam na meisiaczke... pzodrawiam i dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((
witam mija tydzien a okresu nadla niema niewiem co jest grane.. 3 dni po terminie okresu którego niebylo zrobilam test wyszedl negatywny..kolezanka w moim wieku co jest jeszcze dziewica tez spuznijl jej sie tydzien oco chodzi..co jest grane ? Teraz wydziela mi sie bialy sluz i bola troche piersi..prosze o pomoc..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze po prostu jajeczkowanie
ci sie opozniło i tyle. To sie zdarza. Okres moze sie opoznic nawet 2 tygodnie. Jesli bedzie sie to powtzarzało to iodz do ginekologa. Na dlugosc cyklu ma wływ wiele czynników: stres, choroba, dieta, zmiana klimatu, wyjazd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×