Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ma_rka

odnośnie studiow i mieszkania

Polecane posty

wybieram sie w tym roku na studia, do Olsztyna, a poniewaz wszyscy moi znajomi wybierają sie gdzies idziej to pomyslałam ze ten rok bede mieszkała w akademiku a najwyzej w przyszłym z jakaś poznaną paczką wynajmę stancje, ale jest problem CZY STUDIUJĄC PRYWATNIE, DZIENNIE MOGĘ WYNAJĄĆ AKADEMIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli sie wyjasni
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szkoła nie ma akademika z tego co sie orientuje, w Olsztynie jest kilka akademików i własnie nie wiem czy w kazdym mogłabym zamieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz albo w akademikach swojej uczelni (jesli ma) albo w akademikach obcych uczelni (o ile sa wolne miejsca, pierwszenstwo maja studenci danej uczelni, no i placisz troche wiecej - zazwyczaj 30-50 pln wiecej na miesiac niz student danej uczelni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jesli bede chciała isc do akademika uniwersytetu np to muszę czekac az zwolni sie miejsce albo do końca września jak bedzie juz wiadome ile miejsc wolnych jest i czy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli sie wyjasni
zadzwon tam dzis i sie dowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billaaaaa
czesto uczelnie ktore nie maja akademikow podpisuja umowy z uczelniami ktore je maja ze przyjma pewna ilosc studentów. Ale w zadnym razie nie jest tak ze wybierasz sobie akademik:o wiadomo akademiki maja rozny standard, sa i nowe i stare... i zwykle jest tak ze pierwszoroczni nawet z uczelni majacych wlasne akademiki dostaja najgorsze pokoje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu si ekaurat nie zgodze:P jak szlam do akademika to tak zagalam chlopaka od zakwaterowan ze dostalam ten akademik co chcialam i na dodatek nowy dwuosobowy pokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak odnosnie tematu- musisz zadzwonic do biura gdzi eprzynaja akadmeik,zlozyc wniosek ic zekac n aodpowiedz :) generalnie miejsca w akademikach sa (przynjamniej na mojej uczelni) no i oczywiscie koszt akademika dla osob spoza uczelni ejst wyzszy. a tak ogolnie to pewnie jak zamieszkac w akademiku to nie bedziesz chiala sie wyprowadzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obawiam sie ze jak bede w akademiku to bede stamtąd chciała ajk najszybciej sie wyprowadzic, a jak jest z nauką do sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×