Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kejsi

Czop śluzowy....

Polecane posty

Gość kejsi

Hey dziewczyny , jak to jest z tym czopem sluzowym , wszyscy pisza ze powinien byc koloru brazowego albo rozowego, Jestem w koncowce 38 tygodnia i od kilu dni mam dziwna wydzieline, strasznie gesta , ciagnaca sie i do tego ma kolor zoltawy, czasem jest tego malo a czasem naprawde duzzooo i nie wiem czy moze to byc czop sluzowy, i czy odchodzi on przez kilka dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zalezy, ja na poczatku tez mialam gesty sluz a po 2 dniach byl rozowy, wiec moze poczekaj albo zadzwon do gina. Trzymam kciuki za poród!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
Czytałam własnie o tym ze pozniej powinien byc rozowaty albo brazowy, ale z tego co pamietam to bylo jakies z 5 dni temu.. hmm dalej czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
podnosze temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejsi z tego co pamietam czop moze baaardzo długo odchodzic, mi 2 dni innej zaraz a Tobie moze 10 dni, nie wiem a co mowi Twoj lekarz? Masz jakies bóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
Do polozne ide w nastepnym tygodniu, mam bole podbrzusza , dosc czesto ale po jakis kilku minutach ustaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Hm....a badałaś się pod kątem infekcji? U mnie czop też był brązowawy, a nie żółty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
hmmm.. infekcji raczej nie mam bo nic mnie nie swedzi ani nie piecze a niedawno mialam robione badanie moczu i bylo wszystko ok. Chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tymi czopami sluzowymi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czop odszedl dzien przed porodem, dobrze czulam jak wyplywa, taka dosyc sporawa kulka galeretkowana biala-z nieteczkami krwi nie da sie nie zauwazyc ;) a Tobie wg mnie dokuczaja zwykle uplawy w ciazy , ja teraz (36 tydz) tez mam zwiekszona ilosc, ale wiem ze to nie czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam takie cos jakby upalwy lecz bylam badana i nic mi nie bylo to utrzymywalo sie dosc dlugo okolo tygodnia a pozniej w nocy kiedy mialam juz ogromne bole nagle poczulam jak ze mnie wylecialo duza ilosc czegos mokrego az sie wystraszylam ze to wody mi odeszly ale brzuszek nie zmalal polozna stwierdzila ze to wlasnie ten czop i dwa dni pozniej urodzilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
Martwi mnie jeszcze ten bol w podbrzuszu termin tuz tuz a moj brzuszek jest dalej wysoko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bol moze byc z tego powodu ze dzidzia wlasnie sie przesuwa ku dolowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutka :) kejsi mi w 1 ciazy wogole brzuch sie nie obnizyl, urodzilam w 37 tyg a brzuch mialam ciagle wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
To raczej nie zma znaczenia czy sie obnizy czy nie , a wszyscy mowia mi ze najpierw musi mi opasc brzusio zeby zaczac mówic o zblizajacym sie porodzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kejsi mi zostalo2 tyg do terminu i mimo skroconej szyjki i 1cm rozwarcia brzuszek jeszcze mi sie nie obizyl-i tak mam go nisko ale bynajmniej nie czuje poprawy w oddychaniu, czop tez jeszcze mi nie odszedl i nie mam skurczow jak widzisz kazda kobieta przechodzi to inaczej i w innej kolejnosci... zycze powodznia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
No tak wy przynajmniej wiecie jakie jest rozwarcie itd. a tu barany nie chca badac mnie dopochwowo pomacaja brzusio i to tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mały ma 7 miesięcy
Kejsi, ja wiem, że jestem odmieniec pod różnymi względami, ale u mnie czop nie był podbarwiony krwią. Podobno ten podbarwiony wróży szybki poród. U mnie było tak: wieczorem jednego dnia odszedł czop, a drugiego dnia zaczęły się lekkie skurcze. Jako, że wczesniej już wiedziałam, że mam całkowicie zgładzoną szyjkę i lekkie rozwarcie, pojechałam do szpitala. A tam położna pyta mnie, czy nie widziałam, że wody się już sączą. Tego samego dnia wieczorem urodziłam synka. Bardzo pilnuj wszystkich symptomów, ja urodziłam w podobnym okresie, jak Ty teraz jesteś. To było 38 tygodni i 3 dni. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
teraz to chyba musze pilnowac wód płodowych , ale mam nadzieje że tego nie da sie niezauwazyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi
mam jeszcze jedno pytanie , czy w koncowce ciazy mozna juz brac ciepła kapiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój mały ma 7 miesięcy
Kejsi, ja w ogóle lubię bardzo ciepłą wodę, ale prysznic. Wiesz co, z kąpielą bardzo ciepłą nie ryzykowałabym. A co do wód, to ja jako, że się sączyły, nie zauważyłam. Jeśli cokolwiek będzie Cię niepokoić, kontaktuj się z ginem, lub jedź do szpitala. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 27 tygodniu ciazy 2 dzien dzis odszedl ze mnie czop tak mysle bialawo zolty sluz z niteczkami krwi w sorku jak to mozliwe mma szewek na szyjce?? rok temu urodzilam w 22 tc ale synek zmarl. mma corke tez 8 letnia. boje sie jutro jade do szpitala czy moje dziecko ma szanse przezyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×