Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tarara

Trójmiasto - jakaś miła pani?

Polecane posty

Gość lampka polnocna
purpurowa - nie wmawiaj sobie - nie doszlysmy do konsensusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
lampka polnocna nie polemizuj z Wyrocznią Delficką! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
Mylisz się. Jestem przeciwny agresji. Chcę po prostu usłyszeć to w twarz. Skoro ktoś ma odwagę mnie obrażać schowany za kurtyną netu, to powinien mieć odwagę zrobić to samo w rzeczywistości. Uważasz inaczej? Czy widzisz jakikolwiek sens w pisaniu TUTAJ, co mogę zaoferować kobiecie oprócz seksu. W szczególności gdy pinczerek o to pyta? No bez jaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
a niby wlasciwie dlaczego nie mam cie oceniac?. dlaczego sobie nie zyczysz? wszak od tego jest to forum jak wczesniej zauwazylas... a teraz nagle focha strzelasz?? no puprura co jest - nie oceniaj jesli nie chcesz byc oceniana... ale ty chyba chcialas byc skoro obsmarowalas na tym forum juz tylu facetow... tyle tylko ze mi sie nie chce cie oceniac.. ani ciebie ani kogokolwiek. a tak na marginesie - czy ty i kochlik to aby nie ta sama osoba? - tak tylko pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
no wiec czytam... bo o to prosilas i ZNAJDUJE TAKI OTO CYTAT : 06.07.2008] 22:48 Purpurowaaa Łza "ja od zawsze byłam niezależna i jak mam ochote na sex( nawet ten ostry z roznymi perwersjami) to go mam, bo to zaden problem dla atrakcyjnej w miarę kobiety, ale potem to ja ich spycham nogą z łozka i każe sie ubrac i isc do domu. Nie scierpiałabym chyba gdyby rano jakiś koles mi roakazywal . dobranoc. howk." I TY KOGOKOLWIEK UCZYSZ JAK MA TRAKTOWAC DRUGA OSOBE?? IDZ SIE LECZ - MOWIE SERIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
Czy biorąc pod uwagę powyższy cytat nie uważasz Purpurowa, że zasadnym jest nazwanie Ciebie hipokrytką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
"Odpowiedz sobie sama _kim jesteś , Bogiem? ze uzurpujesz sobie prawo do oceny? i na jkiej podstawie? " - a Ty kim jesteś, że sobie dajesz prawo do oceny Stanowczego, mnie pewnie wielu innych? Kim? Nie wierzę. To jakaś farsa. :D Masz chyba zaburzone postrzeganie rzeczywistości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
wiesz do tej pory to ja naiwnie wierzylam ze ty chociaz dziewczynom mozesz pomoc... no ale jak masz im radzic ze po seksiku kopa facetowi w dupe... to lepiej nie radz juz wcale nic nikomu. o kochlika PYTALAM - NIE STWIERDZALAM . CALA TA DYSKUSJE ZAKONCZE KROTKO:twoje opinie komentarze, przemyslenia, itd itp. wszyscy powinni miec gleboko w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doobra przyznam sie :P to ja jestem Purpurowa łzaaa pisząca pod nickiem kochliwy kochlik zawsze tak robie ,aby podeprzec swoje racje argumentami \"kogoś innego\" bo na tym forum nie da się inaczej zaistnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
Posikać to się można szczególnie z Twej hipokryzji. Oceniałaś mnie wielokrotnie. Mnóstwo nie "mnustwo". Ty tak odczytałaś mój post. A niektórzy inaczej. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
wiemy wiemy:) a ja nadal czytam tamten topik i kolejny rodzynek: 21:47 Purpurowaaa Łza Gdybym nie zostala prostytutką starciłabym dom, dzialkę, nieskonczyłabym studiow, nie zaczelabym podyplomowych, to było jedyne wyjscie.. a jeszcze poznałam faceta i na drugim spotkaniu chciał mnie zaciagnąc do łozka, poczułam sie jak dzi**a- tylko za darmo. postanowiłam wykorzystac swije 5 min. Czy załuje? Nie- zachowalam dom, skonczyłam studia, dostalam prace w renomowanej kancelarii i nawet nie dlatego,ze mam wymagalne kompetencje.. ale mysle ze polowa sukcesu to atrakcyjny wyglad, o jaki musiałam sie starac jak byłam prostytutką. nauczyłam sie robic makijaż, chodze do solarium, fryzjaera, wiem co i jak wyeksponowac a ci zakryc, wiem co dziala na faceta . i idac na rozmowe- ja to wykorzystałam i dostałam prace o jakiej nawet nie marzyłam. DZIEWCZYNY SLUCHAJCIE RAD LZY! DOSTANIECIE PRACE W RENOMOWANEJ KANCELARII I BEDZIECI NOSIC TIPSY ZA 150 (KTORYMI CHWALI SIE W INNYM POSCIE :)BSZSZ PURPUROWA - jak czytam tamto forum to ... juz nawet nie bede pisac co o Tobie mysle UPIERDLIWA BABO :) ale chce ci powiedziec ze ty faceta na stale to chyba nigdy nie znajdziesz.. a jesli znajdziesz to cie po pol roku zapier... za ten twoj trajkot, i glupkowate pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa ale ty sie
powtarzasz wymysl inne sformulowania niz "ja nie jestem wrozka" albo "dam ci Nobla" przynudzasz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
aha... pewne braki w zakresie wiedzy ogolnej - np. niewolnictwa - tez radzilabym uzupelnic - ewentualnie precyzowac, ze chodzi tobie o zniesienie niewolnictwa w stanach a nie na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka poludniowa
Purpurowa, mam pytania do Ciebie : gdzies przewinela mi sie Twoja wypowiedz, ze jesli bys chciala faceta na seks, to chwytasz za telefon, dzwonisz i zaraz umawiasz partnera do lozka na wieczor. Pytam zatem: co to za partner? Twoj narzeczony? Moze jest ich wiecej? Masz kilku narzeczonych? Odpowiedz, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
I TY NA SERIO NIE WIDZISZ JAKI PUSTAK Z CIEBIE???????????????? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
o rany jeszcze jeden rodzynek:):) ALE TEN BIJE NA GLOWE WSZYSTKIE:) zainteresowanych odsylam na stone 24 i dalsze topiku "zaopiekuje sie..." gdzie nasza gwiazda prezentuje caly repertuar buziek... ktorych nie umie robic:):) cyt" kochliwy kochlik- a powiedz mnie nieswiadomej jak sie robi takie buzki? ja nie umiem" PONAWIAM WIEC PYTANIE ... CZY TY I KOCHLIWY TO TA SAMA OSOBA??? :):) ..... dziwnym zbiegiem okolicznosci na tamtym forum tez niektorzy zauwazyli ze piszesz sama ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka poludniowa
No tak, tak myslalam. Skoro jest to facet "na telefon", nie mieszka z Toba, nie spedza z Toba weekendow ani wieczorow, to czym innym jest niz "przyjacielem" bez zobowiazan? A gdybys chciala z nim isc do lozka (albo z innym, bo wszak "nie masz nikogo" na stale) jaki inny mialby status niz osoba, ktorej poszukuje Tarara? To raz. Dwa: bedac prostytutka, sama godzilas sie na seks bez zobowiazan, wrecz przyciagalas mezczyzn, ktorzy takiego seksu chcieli. Nie masz wiec prawa "pietnowac" osob, ktore chcialyby w ten sposob zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
i dzieki Bogu w takim razie:)... jeszcze takiej umiejetnosci tobie potrzeba......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka poludniowa
"caly czas pisze ze mozliwy jest sex jako transakcja." Jak to? Pisalas, ze skonczylas z tym zawodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
haka?:) dawno tak sie nie ubawilam jak czytajac posty (o ktorych przeczytanie mnie prosilas) podczymuje to co powiedzialam wyzej - normalny mezczyzna z toba nie wytrzyma... a Ty druga lampko widze ze dołączylas do grona jelopów, ktorzy nie rozumieja co purpura chciala powiedziec ( znaczy sie.. czytaja teksty bez zrozunienia... jej teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
"kazda ale to KAZDA kobieta , nawet ta ,ktora mowi ze to tylko sex bez zobowiazan - po jakims czasie soie angazuje."... najczesciej gdy z rana kopie faceta w dupe prawda purpurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
to badz jeszcze mniej upierdliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
nie oceniam po pozorach. uwazam ze bez sensu wtracilas sie komus w topik poza tym nie lubie moralizowania aczkolwiek.... poczytalam troche twoich postow sprzed paru miesiecy - rozumiem teraz twoj zal i niechec do facetow to tyle pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliczek
oj widze ze sie ktos podszył pode mnie i zaczernił mnie podczas niebytnosci mej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliczek
no wiesz purpurowaaa tak to jest sie jak ktos widzi drzage w oku u kogos a belki nie widzi.Ludzie ucieakaja sie do róznych sposobów byle by im nie wytknięto palcami ich wypaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umieraj topicu
tak miło mi się czytało :) pomimo, iż nie uczestniczyłam w dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umieraj topicu
albo inaczej... Tarara wróć i pisz chłopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×