Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona brukselka

CZEMU TYLU FAJNYCH LUDZI JEST SAMOTNYCH?

Polecane posty

Gość behatta
kukułka -- to zależy co rozumiesz pod pojęciem byle kto. Dla jednego to malarz pokojowy a dla innego kierownik hahah:D Albo gośc po zawodówce i pan doktor. Wszystko to kwestia preferencji zarówno intelektualnych jak i dotyczących wyglądu zewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy się rozejrzec czy widzieliście normalną dziewczyne w mercedesie bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
taka ładna to nie :) -- tylko troszke W mercedesie nie ---- ale w bmw :P(bardzo mały wóz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzieniaszek20
Ja też jestem sam i wpisuję się w to co piszecie. To nie jest kwestia skromności tylko szczerości i świadomości swojej atrakcyjności. Studiuję na dobrej uczelni jeden z trudniejszych kierunków, jestem wysoki, przystojny, inteligentny, mam poczucie humoru. Zaraz pewnie powiecie, że też próżny, ale co tam ;) widzę często na sobie wzrok dziewczyn. Nie mam problemów w kontaktach na stopie koleżeńskiej, ale na nic więcej się nie porywam. Mam z tym trudności. Mimo, że jestem świadomy swoich walorów to brakuje mi pewności siebie... Niektórzy twierdzą, że się marnuję, są zdziwieni, że taki chłopak może być sam. A ciekawe co by było jakbym sie przyznał, że jestem prawiczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie trudno powiedziec czemu fajne osoby są samotne może są poprostu na potem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przykład? Moja przyjaciółka - naprawdę piękna, mądra, studiuje, pomocna, przesympatyczna... i co?" Wszystkie powyższe przymiotniki odnoszą się do cech w TWOIM postrzeganiu. Np. wiele razy zdarza mi się, że rozmawiam z koleżanką, ona dostrzega jakąś dziewczynę i mówi mi "Hej, patrz jaka ładna kobitka!" - odwracam dyskretnie głowę, przypatruję się rzeczonej "kobitce" i odpowiadam (absolutnie szczerze) "Eee, tam, żaden cud, przeciętne toto" Twoja przyjaciółka może być najwspanialsza na świecie dla CIEBIE, ale mężczyznom może się zwyczajnie wydawać absolutnie niewarta zainteresowania. PS. Skoro ona ma 20 lat, to fakt nieposiadania do tej pory chłopaka nie powinien w żaden sposób nikogo niepokoić, kawał życia przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak widze takiego fajnego faceta to myśle sobie że napewno jest zajęty i nie ma szans, a mężczyźni zapewne myśla tak o atrakcyjnych kobietach i błędne koło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ja tak mysle ,ale w sumie nie przeszkadza mi to dzialac jesli zauwaze naprawde wyjatkowa dziewczyne, bo jestem strasznie uparty i mam wysokie wymagania ale niestety jestem brzydalem bez hajcu wiec efekty sa mierne heh szkoda ze nie urodzilem w rodzinie milionerow wtedy byloby o niebo latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
Tak własciwie to pozostaje czekanie --- co ma byc to bedzie i jak twoja przyjaciółka ma znalezc faceta to go znajdzie a jak nie to będzie starą panna tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzieniaszek20
No tak, do jakiejś super dziewczyny ciężko startować, bo myśli się, że musi mieć kogoś i się boi kompromitacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
czy to działa ---- jak wiesz" piniądze to nie wszystko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
to prawda Mlodzieniaszek i czasem tak jest ,ze jakas ekstra laska z toba nie bedzie mimo ze chce przez opinie innych ktorzy gadaja z kim ty sie zadajesz itp. A pieniadze potrafia czynic cuda i taka jest smutna prawda. Nawet najwiekszy brzydal robi sie przystojny gdy ma wypchany portfel i kozacka fure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
Oczywiscie sa wyjatki od tej reguly ,ale wiecei jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
Gorzej jak ten z wypchanym portfelem nie ma mózgu!! wtedy ani uroda ani mega konto mu nie pomoże bo nie ma nic gorszego niż głupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ech przykra sprawa ,ale swoje juz widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzieniaszek20
Kasa i samochód naprawdę tak działa? Nie chciałbym takiej dziewczyny, która na to poleci ;/ zresztą nie przejmuje się: kasy nie mam za dużo, samochodu też nie, nawet prawka nie mam, ale nie wiem co to ma do rzeczy :D to chyba ja mam pasować dziewczynie, a nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
mówisz jak dziadek doświadczony zyciem.Uwierz mi jeszcze mało widziałes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
wypchany portfel tez sprawia ,ze facet wydaje sie inteligentniejszy...z reszta wystarczy pokrecic sie w okolicach jakiegos klubu i mozna zauwazyc ze najpiekniejsze laski przyjezdzaja z kolesiami w dresach i nowymi BMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi trudno powiedziec czy jestem przystojny czy brzydal :O i przez to niewiem do jakich dziewczyn mam startowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
poza tym mmam kumpla ktory jest brzydki ,niezbyt inteligenty ( nie skonczyl szkoly) ,ale po tym jak udalo mu sie zmotac BMW laski patzra na niego zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
eee ale co to za laski --- pustaki ktorym imponuje kolo w dresiku z łancuchem na szyjce. Na takie to nie ma co uwagi zwracac --- szukaj normalnej dziewczyny nie Dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatta
krem a opisz sie z grubsza to ja ci powiem do kogo masz startnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
startuj do tych ,ktore Ci sie podobaja Krem i ktorymi Ci sie dobrze gada ,bo z panna nie w swoim typie nie byl bys szczeslwy i ona tez bo zawsze by Ci czegos brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz stary, ale pierdzielisz jak potłuczony z tymi pieniędzmi. Myślisz, że za to kupisz uczucie kobiety? Już wolę być brzydalem, ale mieć coś w głowie niż być bogaczem, który jedyne czym może się pochwalić to pieniądze. Chciałbyś mieć full kasy i super laskę wiedząc o tym, że jest z Tobą tylko dlatego? Zastanów się. Generalnie kobiety lecą zupełnie na coś innego niż \"fura i komóra\". I są to cechy charakteru. Jasne, wygląd się liczy przy zapoznaniu, ale potem to ma już mniejsze znaczenie. Wiem po sobie, bo piękny nie jestem. Oczywiście czystość, higiena i brak smrodu z ust to podstawa. Z moich obserwacji wynika, że dla 90 procent NORMLNYCH kobiet u faceta ważne są: poczucie humoru, pewność siebie, zaraność, nieciapowatość. No i może jeszcze parę innych cech zupełnie nie związanych z wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
no ,ale takie sa na ogol najladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzieniaszek20
Takimi ludźmi to sobie nawet głowy nie zawracam, o czym wy mówicie? :D takie łyse pały złancuchami na karkach to jest największa kompromitacja i nad takim czymś mam tylko poczucie wyższości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×