Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kfatera głuwna

ile płacicie za kwaterę na wakacjach i gdzie?

Polecane posty

Gość kfatera głuwna

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
50 za os.niechorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
Sobieszewo 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfatera głuwna
Rabka-35zł(z łazienka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
bez tv :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
a my z tv i łazienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfatera głuwna
ja tez mam tv i internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
my z lazienka bez tv, i balkonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
to ja jeszcze dodam, że oprócz łazienki i tv mamy również taras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfatera głuwna
a my mamy taras:) grilla w ogrodzie i husiu-husiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
a ile płacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
a po ile macie obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfatera głuwna
i pogodę do doopy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
hehehe, z tą pogodą to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfatera głuwna
16 zł- zupa,drugie danie z kompotem i kawałek ciasta na deser..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
my obiady na własną rękę, więc niedrogo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfatera głuwna
my niby też,ale nie chce nam się gotować:( bo w końcu mamy odpoczywać a nie pol dnia pichcic i zmywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
my nie gotujemy, zabieramy gotowe obiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
kurde my po 20zl, tez zupa, drugie danie i jakis maly deser, a polowka obiadu 14zl :O wkurzylam sie ostatnio, bo zawsze bylo pewno ziemniakow a ostatnio puree 1 kulka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
gotowe tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
tzn. w słoikach zawekowane np. dziś robiłam bigos na imprezę i ugotowałam więcej i zawekowałam jeden słoik, to samo zrobiłam w zeszłym tygodniu z leczo, wystarczy odgrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
aha, nie to u nas odpada, ale jak sie policzy to w stolowce na 1 os. jedzenia wyjdzie za 6-7zl na os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
są też takie gotowe dania w słoikach do kupienia, za ok. 6zł słoik, starcza na 2 mało jedzące osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
wiem alle my z mama niejadki jestesmy :P a ze sloikow nie lubimy zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykmt
rozumiem, dlatego my zabieramy swoje, bo smakują po domowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×