Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boni666

styl ubierania

Polecane posty

Gość boni666

Mam 21 lat, 164 cm wzrostu i wielki problem z zakupami doborem i noszeniem ciuchów. Po pierwsze nie mam zadnego konkretnego stylu, do tej pory kupowałam raczej rzeczy proste tanie i nierzucające się w oczy. Po drugie chciałabym to zmienić ale nie potrafie. Ilekroć widze fajny ciuch wydaje mi się ze bede w nim wyglądać komicznie. Do okoła mnie jeste pełno osob ktore charakteryzuja się jakimś stylem. Nie wiem jak znalężć ten mój. Podobajami się romantyczne sukienki, eleganckie ubrania buty na koturnach czy obcasach ale jakos ich u siebie nie widze. Zwykle nosze buty sportowe bo wygodne, ewntualnie japonki, jeansy lub czarne rybaczki i do tego jakis T-shirt. Chciałbym sie czyms wyróznic z tłumu. Jak zacząć tą metamorfozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anx
Zacznij od drobnych zmian jesli boisz sie tych wiekszych. Na poczatek kup dobrze dopasowane dzisny. Takie w ktorych twoja figura bedzie wygladac idealnie, a ty bedziesz czuc sie kobieco. Ciagle jeszcze nosi sie rurki, jesli ejstes szczupla to na pewno bedziesz w nich wygladac korzystnie. Nastepnie dokup do tych dzinswo jakis top czy bluzke. Jesli beda proste, jednokolorowe, to mozesz zaszalec z butami. np. kupc jakies szpilki czy koturny w kolorze. zolty i zielony juz opadaja ;-) ale moze byc kobalt, turkus, fuksja. Co do sukienek teraz modne sa hippie, te takie dlugie. Ale takze romantyczne. Wybor jest ogrony. Ja natwoim miejscu zaczelabym od zakupu tzw bazy, czyli dobre dzinsy, szorty, spodniczka - proste do ktotrych bedzie pasowalo wszytsko inne. A pozniej mozesz dokupowac do nich inne ubrania, tyou bluzki, topy, koszule, kardigany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anx
a tak poza tym to zrobie cos czego nie lubie, czyli reklame www.stylio.pl. Zarejestruj sie i zobacz w co ubieraja sie inne dziewczyny. moze cos ci sie spodoba i dzieki temu zakupy beda prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666
dziekuje za tak szybka odpowiedź. zaraz wejde na tą strone, mam nadzieje ze mnie zainspiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×