Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krewetka222

kiedy mam isc do gina?

Polecane posty

zawsze mialam rwgularne cykle(od pol roku) teraz miesiaczka spoznia mi sie 3dni kiedy mam sie zaczac martwic? kiedy mam isc do ginekologa ile moze sie spoznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy chcesz. Ale tak trzy dni po terminie to ja bym nie leciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro spoznia Ci sie 3 dni, to test moze byc juz wiarygodny.Zrob i bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landyna 112
Nie da sie wyliczyc ile ci sie bedzie spozniac miesiaczka:( mozesz czekac nawet do miesiaca. a spoznia ci sie po wspolzyciu? bez zabespieczenia antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatannnn
Mi ostatnio spóźnił się 10 dni przez zmiane klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam leciec juz po test narazie chodzi mi ppo ilu dnaich spoznienia proponujecie mi zrobic jednak ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale po co mam juz lecic po test? Chodzi mi kiedy ma isc po ten test po ilu dnaich spoznienia?" Nie rozumiem...jak to kiedy? juz mozesz isc.Test najlepiej robic od dnia spodziewanej miesiaczki.Skoro Tobie sie spoznia 3 dni to znaczy ze mozesz juz isc, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalam sie z prezerwatywa nie zsunela sie i nie pekla... awet ja nadmuchalismy zeby sprawdzic ale i tak sie boje ze moze gdzies jakas niewidoczna dziurka albo o tych porach w prezerwatywie czytalam?;/ :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wszystko bylo z gumka ok to watpie zebys byla w ciazy.Ale skoro mozesz juz zrobic test to dlaczego z tego nie skorzystasz tylko siedzisz i sie zamartwiasz? Od tego sie niczego nie dowiesz a tutaj nikt Ci juz bardziej nie pomoze, musisz zrobic test i tyle.Najlepiej pojdz zaraz do apteki i bedzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landyna 112
Dziewczyno!!! kochalas sie z prezerwatywa! i masz problem ze ci sie sppoznia miesiaczka... napewno jest to spowodowane klimatem i innymi czynnikami sloncem, czestym kapaniem sie, napewno jest to spowodowane klimatem w lecie czesto sie spoznia okres... NIE JESTES W CIAZY poczekaj jeszcze pare dni a jak beda dalej problemy to zrob test i idz do ginekologa mozesz miec jakies inne problemy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem.. to czekanie mnie dobija to tylko shiz ale nie moge juz sie doczekac:( z 4razy opalalam sie mysle ze to dlatego ale jak przez 2tyg dalej nie bede miec to zrobie ten test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zrobi od razu i niech sie dowie ze nie jest w ciazy, po co ma świrowac przez kilka nastepnych dni? wiadomo,że jak z gumka jest ok to nie zaszla ale niech zrobi dla swietego spokoju,szybciej okres dostanie jak sie przestanie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo gdzies czytalam ze okrses moze sie spozniac 2tyg a jak wiecej niz 2to cos jest nie tak moze jakas choroba albo ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landyna 112
2tygodnie to za duzo!!! "nieprzezyjesz" bedziesz sie zamartwiac. Ja bym ci proponowala zrobic test za pare dni moze nawet juz bedziesz miala swiety spokoj nic nie szkodzi ci ze go zrobisz, ale tak jak mowie zrob go w przyszlym tygodniu poczatkiem nie czekaj tak dlugo;) i jak test ci niewyjdzie to pojedz do ginekologa moze to byc spowodowane czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landyna 112
Masz juz wszystkie odpowiedzi na swoje pytanie:) zycze powodzenia jak bedzie jeszcze jakis post to zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×