Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina 24***

TELEMARKETING??

Polecane posty

Gość pracujacadziewczyna
Pracuję w call center, mam umowę o pracę na pełny etat, podstawę i do tego prowizję. Uważam, że to praca nie dla każdego, trzeba się po prostu do tego nadawać. Na pewno nie dla debili. Jak ktoś wyśmiewa moją pracę to proszę bardzo niech znajdzie mi lepszą. Wiadomo ,że o pracę w Polsce ciężko dlatego cieszę się ,że ją mam i to na niezłych warunkach. Każde call center jest inne, musicie najpierw poczytać o nich opinie, porównać a dopiero potem zgłosić się do pracy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 89
Jest to praca dla ludzi cierpliwych opanowanych. Pracuje na umowe zlecenie kokosow nie ma ale zawsze cos. Tez mi sie nie spodobalo ze ktos ja wysmiewa...POPROSTO NIE DLA KAZDEGO. Tym co sie wachaja moge powiedziec ze dopoki nie sprobujesz to sie sam/sama nie przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoszukany
Uwaga na telemarketerów z firmy oferującej obecnie (styczeń-luty 2016) opłatę roczną za korzystanie z google adwords dla firm. Trzeba się decydować od razu, nie dają czasu na przemyślenie oferty. Świetnie nawijają by namówić do zawarcia z nimi umowy przez telefon a później się okazuje, że umowa jest na coś co jest za darmo w google (sprzedają usługę pod nazwą Google for Brands) Celowo nie podaje nazwy by nie robić im reklamy (firma z warszawy, nip firmy: 1132366661). W żadnym wypadku nie zawierajcie NIGDY umów przez telefon - zawsze niech przysyłają warunki umowy na maila a dopiero później ewentualnie zgadzać się bądź też nie. Niech mój błąd będzie dla Was przestrogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia002
Ja uważam, że praca w call center pozwala spełniać swoje marzenia. Często, oferują elastyczny grafik, przez co idealna jest dla studentów. Sama, rozważam pracę w https://ccig.pl/praca/ gdyż słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii. Czy kiedykolwiek o niej słyszeliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz stres i pracę pod presją? Lubisz ja Cię kontrolują, to praca dla Ciebie. Ja osobiście nikomu nie polecam takiej pracy, warto natomiast zastanowić się nad zastaniem copywirterem. To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą sobie dorobić. Wszystkim zainteresowanym podaję link do strony z ciekawymi ofertami dla copywirterów http://pl.job24.co/media-i-marketing/copywriter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam marketing internetowy, przede wszystkim daje on cały szereg możliwości dotarcia do klienta, nawiązania z nim relacji. Warto zaangażować się w wielu kanałach. Osobiście zdecydowałem się na współpracę z firma Setia.pl ponieważ mogę powierzyć im wszystkie aspekty obecności mojej firmy w sieci od strony internetowej domeny i hostingu, po kampanie adwords social media i pozycionowanie Jak ktoś jest zainteresowany to warto zerknąć na stronę https://www.setia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×