Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eris irenka

Usuwanie ósemek

Polecane posty

Gość eris irenka

Byłam dzisiaj u ortodonty, zrobili mi kazdego rodzaju zdjęcia czaszki i wyszlo na to że musze mieć usunięte dwie ósemki na dole które jeszcze nie ujrzały swiatła dziennego, ale już pchają na łuk zębów przez co moge mieć problemy. Panicznie boje się wyrwania, szczególnie ósemek które są tak głęboko :( Bardzo boli ? Może poprosić o narkoze ? Potrafie zemdleć ze stresu i zdenerwowania. Nie było by wesoło gdybym zemdlała w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulellaaa
takie ósemki sie wycina u chirurga, ja już mam wszystkie usunięte. Trzeba miec badania na krzepliwość krwi. Nie można narkozy trzeba być przytomnym i cały czas miec otwarte oczy żeby lekarz widział że wszystko ok. Znieczulenie jest miejscowe więc raczej nic sie nie czuje tylko to strasznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snacks
mam dokładnie tą samą sytuację ! za tydzień mnie rwą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka...
hej ja juz mam to za soba..poszlam do dentysty przed wyjazdem za granice,tylko po to by sprawdzic czy wszystko ok nic mnie nie bolalo ale dla pewnosci poszlam... i na miejscu powiedziala ze mam do wyrwania 3 osemki a ja na to ze wyjezdzam za kilka dni i dlugo mnie nie bedzie a ta zrobila mi 3zastrzyki znieczulajace i wyrwala 3osemki na raz.. nic nie bolalo chociaz ledwo ledwo bylo je widac.. naprawde nie ma sie co bac to nic nie boli tylko uczucie nie przyjemne.. podkreslam ze tez boje sie panicznie dentysty... hahaha ale na szczescie nie musze czesto chodzic.. pozdrawiam i trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×