Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dadada

Ugryzienie psa w paznokieć- pomocy!

Polecane posty

Gość justyna.
juz jest dobrze, obylo sie bez lekarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelimus
ej mnie pies ugryzl w palec wskazujacy w paznokiec po lewej stronie i teraz palec mi spuchl tak juz 3 dni mam nadzieje ze przejdzie bo nie chce tego cierpiec co ta dziewczyna przede mna pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh tyle czasu minęło, ja jeszcze całego nie mam paznokcia, odrasta mi. Trochę dziwna ma powierzchnię ale sie normalizuje z czasem. Mam na razie tak 2/3 , nosze plaster ciągle, bo brzydko wygląda. Ja byłam na zrywaniu rowno tydzien po ugryzieniu i opuchlizna była nadal spora (całego palca). Jak będzie Ci się pogarszało, to idź lepiej do chirurga, może byc jeszcze tak, że usunie Ci samą ropę spod paznokcia bez zrywania. W moim przypadku było jednak nieodzowne zrywanie. Zbyt poważna infekcja sie wdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelimus
Juz wszystko jest OK po 3-4 dniach ropa mi sie wylala [troszke jej pomoglem xD] i na nastepny dzien juz kompletnie zeszlo troche czerwony palec ale juz jest ok dochodzi do siebie :) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqqs
mnie tez prawie tydzien temu pies ugryzl w palec. trafil w ta biala czesc paznokcia i dziabnal skore kolo paznokcia na 2mm. skorka odpadla (tzn troche jej pomoglam ;)). paznokiec ma biale przebarwienia i w jednym miejscu jest lekko siny. oglonie goi sie. boli tylko jak mocniej nadusze. mysle, ze wizyta u lekarza jest zbedna, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuki
Pomocy! pies wilczur ugryzł mnie głęboko. rana się goji (swędzi)do okoła jest czerwone! boli trochę i szczypie jest spuchnięte trochę i twarde w okolicy rany. ale ja nie chcę do lekarza BOJE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY CO ROBIĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldożerkaaaaaa
ojej ja mam ten sam problem dzisiaj mnie gruby upierdzielil w palca ze miecho wychodi wbil kla bo zarl kosc i uciekal przed 2 psem i chcac ja lapczywie polkanc ja wariatka wlozylam reke i bach. Palec spuchl niemilosiernie caly fioletowy, krew sie leje ogolnie dramat czekam do jutra bo bol jest przesywajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pies palec
Ja miałam ostatnio takie coś pies mnie ugryzł w kciuka miałam założone szwy zdjęli mi jest ale boli mnie kość wyżej na zgięciu kciuka nie mogę go zgiąć a jak powoli zginam to boli za tydzień mam wizytę u lekarza że sprawdził jak się goi ale najgorsze jest to że go zgiąć nie mogę na początku myślałam że to przez szwy bo mnie ciągną ale jednak nie może dlatego że przez tydzień go nie zginałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×