Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krewetka222

Okres w ciąży

Polecane posty

krewetka, mi sie wydaje ( to tylko moje zdanie) , ze w twoim przypadku nie ma mowy o ciazy.Ale jesli chcesz miec pewnosc, to zrob test.Przynajmnie bedziesz miala spokoj i ne bedziesz sie martwic na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brechtassz sie ? :) Wyobrazam sobie ten twoj brecht. Wyjatkowo malo kobiece to musi byc... tak brechtac sie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz mnie z mamuska z ciazowego:) Wida´c w Twoim mniemaniu oznaka kobiecosci jest ilosc posiadanych dzieci. nie staraj sie lepiej o nie, zrobisz im krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natekk
hey... przyjmuje tabletki cilest od prawie roku zawsze okres wystepowal obficie jednak od dwoch miesiecy jest bardzo skapy.. robilam testy jednak wychodzily negatywne.. u ginekologa bylam miesiac temu nic nie wykryl ( mozliwe ze to bylo za wczesnie) a teraz jestem za granica chcialam pzredluzyc sobie branie tabletek zeby okres wystapil pozniej jednak z 22 tabletka zaczal sie wydzielac brazowy sluz.. teraz to juz jst maz i trwa 3 dzien... czy ktos mial moze podobne objawy i wie co to oznacza? :( znajomi mowia ze to moze byc ciaza... jednak zanim nei wroce do kraju pozostaje mi niepewnosc ;/ pomozcie!!!!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarno-biała, jakim cudem chciałabyś mieć OKRES w ciąży, skoro OKRES to krwawienie spowodowane złuszczaniem śluzówki macicy po cyklu, w którym BYŁA OWULACJA i NIE DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA? A Ty, będąc w ciąży, NIE MASZ OWULACJI, natomiast NIC CI SIĘ NIE ZŁUSZCZA, bo wewnątrz Twojej macicy rozwija się płód i OKRES oznaczałby wyłącznie to, że miesiąc wcześniej poroniłaś? Jak Ty to sobie technicznie wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa84
kochamy sie z moim chłopakiem dość regularnie, bo co tydzień, kilka dni.. staramy sie o dziecko już około 2 miesiące. często trafialiśmy na dni niepłodne, jednak ostatnio nam sie udało trafić na tee... płodne ;D po 10 dniach zrobiłam test.. wyszły dwie kreski w tym ta druga bardzo słaba.. :| [po jakimś czasie znikneła ;/ tak około 3h] i chociaż dostałam okres w spodziewanym dniu [czytałam, że okres moze sie pojawiać do 3 miesięcy nawet jak jest sie w ciąży] , poszłam do ginekologa... no i sie zaczeło...... "szanowny" pan doktor powiedział mi, że nie ma takich par, które w dni płodne mogą mieć dziecko.. że komórka jajowa żyje tylko 12h i trzeba przynajmniej 10razy sie kochać, żeby w miare możliwe było zapłodnienie ;] ......... więc skąd tyle wpadek ?? :shock: :? pytał, czy robiłam test. specjalnie mu powiedziałam, że nie :twisted: zbadał mnie powiedział że prawdopodobnie nie jestem w ciąży i żebym sobie zrobiła test to będe wiedziała :] :] :] hmm... to tak wygląda pomoc ginekologa? :evil: :? p.s. mam takie objawy jak nudności.. ale nie często. dużo wcześniej kłade sie spać i śpie jak niedźwiedź hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula230191
czesc kobietki...a ja mam taki problem,ze po ciazy dostalam okres jak moja mala miala zaledwie 2 tyg.nie karmilam piersia.przez 4 miesiace mialam nieregularny,i potem mi stanala okres...bylam u lekarza dostalam zastzryki na wywolanie i po 4 dniach dostalam okres.i teraz 21 powinnam miec i nie mam nadal!wg sie nie zanosi na okres;|...co robic????;(co yto jest wg???jak ktoras miala cos podobnego pisac;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allussia_3
ohh kobitki klocicie sie , a to forum zeby sobie pomagac ... hehh , sluchajcie ja jestem w ciazy zrobilam 3 testy i wyszedl wynik dodatki . Mysle ze jestem w 3 tygodniu ciazy - w niedziele po poludniu dostalam okres krwawienie ? wydaje mi sie ze to nie jest krwawienie tylko okres jest go dosyc duzo tak jak zawsze mam - do ginekologa jestem umowiona za tydzień . Moze cos sie dziać ? na poczatku podbrzusze mnie bolalo lezalam , ale teraz jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie jak wygladaly badz bolaly was piersi przed terminem @ a bylyscie juz w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×