Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krewetka222

to prawda ze plemniki moga przejsc przez prezerwatywe?

Polecane posty

to po co by były prezerwatywy jakby plemniki przez nie przechodziły! jeśli gumka nie jest uszkodzona żaden plemnik przez nią nie przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie mogą
no chyba że prezerwatywa pęknie (albo się zsunie - to przejdą górą) pewnie chodzi o brednie rozsiewane przez katolickich oszołomów o porach w materiale prezerwatywy większych od plemnika owszem prezerwatywa ma takie pory większe od plemników ale plemniki nie mają skrzydełek i nie poruszają sie samodzielnie i samoistnie mogą się poruszać tylko w otoczeniu płynu nasiennego - a ten nie przedostanie się przez pory podobnie pory te są większe od cząteczki wody - a nalejcie wody do prezerwatywy - i co? nie wycieka bo pojedyncze cząsteczki nie mogą się oderwać!!!! więc argument że prezerwatywa ma pory większe od średnicy pojedynczego plemnika można sobie o kant dupy rozbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulamapalima
pewnie że przechodzą, plemnik jest jak pirania ,przegryzie fistaszka gumowego i wtargnie do waginy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, i co jeszcze Ci ludzie wymysla... gdyby plemniki przechodzily przez prezerwatywe to nikt by jej nie uzywal bo byloby to zbedne, na jedno by wychodzilo czy chlopak sie spusci do prezerwatywy czy do srodka. co za bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdarza sie ze plemniki z niewyjasnionych przyczyn dostaja nogi i przechodza przez prezerwatywe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raduj się jesteś w ciąży
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawcyna
ja widziałam wcoraj plemnika jak zapiendalał po dywanie i dorwał mi sie do tyłka, wlazł do waginy, koniec ze mną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×