Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ameryki nie odkrywam

w pewnym wieku po prostu nie powinno się już mieszkać z rodzicami

Polecane posty

Gość ameryki nie odkrywam

mieszkam od pól roku sama. w domu jestem na lykend. cala sobota schodzi na sprzątanie domu. no ale trudno - tak się przyzwyczailam, uważam że powinnam pomóc. dwa razy w tygodniu robię mamie zakupy w mieście w którym mieszkam i przywożę. rozlicza się ze mną dokladnie. teraz mam wakacje. tzn. pracuję w szkole. nie udalo mi się zalatwić pracy za granicą na ten okres - pierwszy raz od 10 lat. postanowilam więc, że posiedzę u rodziców zamiast sama w mieszkaniu. i wiecie co? sprzeczamy się często z mamą. z ojcem wlaściwie nie rozmawiam. mama patrzy, co robię. a lapię jakąś fazę, że wstydzę się otworzyć lodówkę. czuję się dziwnie. odzwyczailam się od mieszkania z rodzicami. jutro wracam do siebie. nie ma sensu siedzieć u rodziców. w wieku 27 lat to można ich jedynie odwiedzać. teraz traktują mnie jak gówniarę. wczoraj wspomnialam, jak dalabym na imię dziecku. nie jestem w ciąży, facet dopiero od pól roku. i wiecie co? mama nie odzywala się do mnie cale wczoraj i dziś. spadam stąd. nie ma z kim pogadać, czlowiek musi cenzurować swoje slowa. jedyne co mnie ciągnie do domu to mój mlodszy brat, z którym lubię pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×