Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Faceci, czy korzystacie z usług PROSTYTUTEK?

Polecane posty

Gość Wrom
Nie nawet by mi to nie przyszło do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaa
tak my staruszkowie korzystamy hihihi bo młodzi są w stnnie sami sobie coś wyrwac,no i jeszcze paru nieudaczników korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Staruszkowie raczej już nie korzystają bo nie mogą. Chyba że popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem sie obudziłaś
szczerze to brzydziłbym sie dotknąć prostytutki przez folie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i nie wszyscy
ale wiekszosc chcialaby skorzystac. autorko zapamietaj: wbrew pozorom psu możesz ufać ale facetowi NIGDY! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fz
Ja miałem kilka razy okazje być z prostytutką, ale zawsze tak się składało, że nigdy nie docierałem...były to tak dziwne przypadki, że uznałem to za przeznaczenie, że prostytutka jednak nie dla mnie. Czuje, że przez kobiety staje się złym człowiekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przyznalibyście się kobiecie, że byliście. Bo ja bym chciała wiedzieć czy facet chodził, bo od razu bym poprosiła o badania. A może bym nie poprosiła, bo bym takiego nie chciała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby przeszłość się nie liczy, ale ciekawe, czy by się dla Ciebie nie liczyło np. to, że w przeszłości byłam prostytutką. No i tak w teorii wszystko pięknie wygląda, w rzeczywistości Ty byś nie chciał mieć takiej kobiety, a ja takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż Ty
nie pisz mi jakiej kobiety bym nie chcial. mozemy sobie tak teoretyzowac. a i tak zycie moze napisac scenariusz calkiem inny. Zadna z moich bylych, nie zerwala lub nie chciala zwiazku ze mna z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej walić kapucyna 4 razy dziennie niż chodzic na dziwki, czlowek i wiecej kasy ma w kieszeni, i ma pewnosc ze hiva nie zlapie, dziwkom mowie nie, czulbym sie jak szmata placac za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×