Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliess

PILNE! Czym u dziecka zbić skutecznie wysoką temperature!

Polecane posty

Gość smerfpapa2
dla mnie jak coś to też Ibufen. lepszego leku nie znam. aplikacja jest łatwa i lek smakuje dziecku, a to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudon
polecam Ibufen. Bardzo szybko daje radę na przeziębienie i gorączkę u małego dziecka. Sprawdza się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobów na zbijanie gorączki jest wiele. Należy pamiętać o tym, żeby monitorować jej poziom i w razie potrzeby szybko reagować. Przyda się precyzyjny termometr bezdotykowy jak multitemp sanity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka999999
Gdy zadzwoniłam na pogotowie do mojego dwuletniego synka z 40° gorączka z drgawki to usłyszałam ze istnieje komunikacja miejska lub taksowki. Także pozdrawiam dyzurnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej corki najlepiej sie sprawdza na goraczke pedicetamol taki czerwony syrop on jest tylko na goraczke i zbija szybciej goraczke niz czopki ktore tez sa swietne. Panadol jest za slaby w tym przypadku na zabkowanie swietny. Ibufen i paracetamol zbijaja ale po pewnym czasie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkadm
Dokładny wynik wyświetla nasz Mini Temp. Choć trochę miałam wątpliwości czy termometr który mierzy zdalnie i to jeszcze w ciągu chwili będzie rzetelnie temperaturę pokazywał, ale widzę że faktycznie nie wymyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaburek
Wygodnie mi się korzysta z termometru nonContact. Niemiecka konstrukcja długa gwarancja oby tak działał dalej jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest spora gorączka ja bym jechała do lekarza od razu.. Mojemu dziecku przy gorączce pomaga paracetamol w czopkach bardzo szybko zbija temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol199
Mam od niedawna nonContact, cena ponad stówkę, ale za to gwarancję można było do 5 lat wydłużyć, także powinna to być inwestycja na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu mierzymy sobie tempkę automatem Mini Temp, fajny model z IR, łapie z odległośc***aru cm bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1990x
Nie mogę narzekać na nasz termometr Classic, wygląda jak rtęciowy ale rtęć tutaj zastąpiono galem czy galistanem...w każdym razie neutralną substancją ale tak samo czułą na ciepło jak rtęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiałabym na termometr Non contact albo w każdym razie na coś z podczerwienią bo to jednak duża wygoda, higieniczność i bezpieczeństwo zwłaszcza jak małe dziecko się ma do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzieć mogę termometr którego sama używam czyli Minitemp, mało kosztuje, gwarancję ma trzyletnią, nie wiem czy można lepszy model na podczerwień znaleźć za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpieczny i wygodny jest na pewno Classic, to chyba w ogóle jedyny bezrtęciowy termometr analogowy na świecie w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest skutecznie wysoka temperatura????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria77x
Dobrym pomysłem było zamówienie nonContact jak nam się córa urodziła, można i dziecku takim bezdotykowym badaniem ułatwić i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Minitemp każdemu kto nie lubi mierzenia tradycyjnym termometrem nie trzeba długo czekać na wynik jest już po kilku sekundach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzymy się u nas na classicu i mogę polecić, nie jest to drogi elektronik ale też nie taki do końca klasyczny bo zastąpili rtęć czymś zdrowszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badamy się w domu termometrem Classic od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, jak na analogowy to krótko cały pomiar trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało fajnie trafić z modelem nonContact Geratherm, marka jest niemiecka, poza tym dokładnie z tego samego termometru korzystają sami lekarze, także...to już o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam! mierzy świetnie nadaje się do gorączki ale też sprawdzam sobie nim temp mleka w butelce jak robię córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×