Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga_24

zdradziłam...

Polecane posty

Gość i po co ci to
i zranisz go,bo to i tak sie wyda...naprawde,,,igrasz z ogniem i przeciagasz strune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negev
Rzeczowo wyjaśniam, dlaczego Aga 24 to podszywacz: Pierwszy szczegół to długości penisów - na tym najłatwiej złapać podszywacza. Przeciętna dziewczyna długością fiuta się nie interesuje a nawet jeśli - nie mierzy go linijką! Aga jednak wie, że Przemas ma 21 cm a jej sado-maso kolega: około 17. Rozumiem, że podczas tej pierwszej upojnej nocy znalazłaś czas na pomiary członka kolegi? Drugi szczegół: Dokładny opis "konserwatyzmu łóżkowego" Przemka. Wybacz, "dziewczyno", ale znaleźć w dzisiejszych czasach faceta, dla którego oral to zboczenie jest trudniej niż znaleźć uczciwego polityka. Myślę, że konserwatyzm Przemka miał ci służyć jako kontrapunkt dla wyuzdania swojego kochanka. Fałszem trąci na kilometr. Trzeci szczegół: Biczowanie, lanie gorącego wosku, wzajemne lizanie tyłka - na pierwszej randce z kolegą z pracy. W dodatku będącej zdradą. Zdecydowanie przedobrzyłeś, kolego. Plus dla ciebie, że chcesz ubarwić to forum. Pamiętaj jednak: tutaj większość wpisów pochodzi od facetów. Generalnie faceci z facetami dyskutują, podrywają się, zwierzają... Niektórych łatwiej nabrać, innych mniej łatwo... Podszywaj się, ale rób to profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negev
Aha, jeszcze jedno - moim zdaniem, Ago 24 jesteś nie tylko podszywaczem, ale również prawiczkiem. Świadczy o tym twoje dość naiwne i "podręcznikowe" podejście do tematyki seksu i perwersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybaczcie ale
usmialem sie z tej calej reki w... 24 latka to chyba nie material na takie zabawy, a juz napewno byloby to b.trudne i wymagalo wiele przygotowan, cwiczen i generalnie staran;) pozatym to trzeba umiec robic... przedobrzona prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka1
dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
negev Rzeczowo wyjaśniam, dlaczego Aga 24 to podszywacz: Pierwszy szczegół to długości penisów - na tym najłatwiej złapać podszywacza. Przeciętna dziewczyna długością fiuta się nie interesuje a nawet jeśli - nie mierzy go linijką! Aga jednak wie, że Przemas ma 21 cm a jej sado-maso kolega: około 17. Rozumiem, że podczas tej pierwszej upojnej nocy znalazłaś czas na pomiary członka kolegi? Drugi szczegół: Dokładny opis "konserwatyzmu łóżkowego" Przemka. Wybacz, "dziewczyno", ale znaleźć w dzisiejszych czasach faceta, dla którego oral to zboczenie jest trudniej niż znaleźć uczciwego polityka. Myślę, że konserwatyzm Przemka miał ci służyć jako kontrapunkt dla wyuzdania swojego kochanka. Fałszem trąci na kilometr. Trzeci szczegół: Biczowanie, lanie gorącego wosku, wzajemne lizanie tyłka - na pierwszej randce z kolegą z pracy. W dodatku będącej zdradą. Zdecydowanie przedobrzyłeś, kolego. Plus dla ciebie, że chcesz ubarwić to forum. Pamiętaj jednak: tutaj większość wpisów pochodzi od facetów. Generalnie faceci z facetami dyskutują, podrywają się, zwierzają... Niektórych łatwiej nabrać, innych mniej łatwo... Podszywaj się, ale rób to profesjonalnie. ---------------------------------------------------------------------------------------- A mnie tam wsio rawno czy to podszyw czy prawda , dziwi mnie Wasze podejscie jednak do owych podszywów jak i powyzsza dedukcja tu juz zupełny looll ... Dziwi Cie to co robila na pierwszej randze z kolegą z pracy ? naprawdę - to tylko potwierdza to co ja z kolei zawsze pisze i mówie - nie zakladaj bo zalozenia mogą byc błedne !! W kwesti wielkosci fiutka ...tu też mnie rozbawialeś , bo zalozyleś ze owe 21 cm to jest podane z cyfrową dokladnoscią , a wystarczy połozyc podczas zabaw fiuta partnera na swej dłoni wiedzac przy tym ile owa dłon ma cm dlugosci mierzona raz w zyciu od nadgarstka do konca najdłuzszego palca i juz masz skale porównawczą , wiec jesli fiut pzremka był tak dlugi jak jej reka i ma 17 cm , to jesli fiut krzyska jest wiekszy to jzu latwo dopatzrec sie ile wiekszy i podac np 21 cm ale jak widze wielu ma z tym problem (usmiech) Co do kwesti znalezienia chlopaka którego brzydzi sex oralny - tu też sie myslisz , jest ich calkiem sporo , ja jzu znam conajmniej 3 a to tylko ja marna istota z milionów . Oczywiscie to co piszesz tez moze byc prawdą , tyle , ze Ty to chyba jestes o niej pzrekonany .... (usmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
wybaczcie ale usmialem sie z tej calej reki w... 24 latka to chyba nie material na takie zabawy, a juz napewno byloby to b.trudne i wymagalo wiele przygotowan, cwiczen i generalnie staran pozatym to trzeba umiec robic... ------------------------------------------------------------------------------------------- tu znowu ktoś sie myli !! zadna trudnosc , zadnych wielkich przygotowań ! jedne mogą inne nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dedukcja to LOL? watch this: Karoolek pisze: \"wystarczy połozyc podczas zabaw fiuta partnera na swej dłoni wiedzac przy tym ile owa dłon ma cm dlugosci mierzona raz w zyciu od nadgarstka do konca najdłuzszego palca i juz masz skale porównawczą , wiec jesli fiut pzremka był tak dlugi jak jej reka i ma 17 cm , to jesli fiut krzyska jest wiekszy to jzu latwo dopatzrec sie ile wiekszy i podac np 21 cm\" :) :) :) Tekst powyżej to największy, najzajebistszy LOL jakiego widziałem. Jesteś niepowtarzalny, Karoolek. (=Aga 24)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalek82
juz pieprzysz głupoty! niby jak cała łapa mu wlazła? nie wymyslaj, tylko przyznaj co tam wlożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zdradziłam
mam 25 lat, męża... podobne zainteresowania, razem słuchamy b. cięzkiego brzmienia, a w sexie jest ok. tylko ja jestem jakaś nie wyżyta i ciągle mi mało. Uwielbiam dominacje faceta, kiedy to on wie co ma ze mna zrobić. A mój mąż taki nie jest bo jak on twierdzi nie lubi nikogo do niczego zmuszać :( Wiecie, na początku naszego związku to chyba jakies pozory udawał :/ Ja też zmieniłam prace, poznałam fajnego kolesia który w przeciwieństwie do mnie słucha techniawy. Ja też zaczęłam muwić że na jakąś impre bym sie przeszła... i przeszliśmy się. Po tej imprezie (bez sexu) nie mogliśmy wytrzymać i kilka dni póżniej zrobiliśmy to u niego w domu. Było to coś co nas razem przyciągnęło... ostry sex. Oczywiście my przy pierwszym rżnięciu nie jebaliśmy się tak ja opisuje to autorka, ale było bosko, po kilka razy w ciągu nocy... Póżniej zrobilismy to jeszcze z 5 razy... Od takiego gościa od razu wyczułam że ma "duże jaja" i wie co to znaczy sex. A mój mężus, no cóz, powiedziałam że są prywatne imprezy w restauracji i musiałam zostać do rana ( ja jestem kelnerką w durzym mieście na Wyspach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analiza krytyczna powyższej wypowiedzi: Jest to wypowiedź spójna, pozbawiona mankamentów opisanych przeze mnie wcześniej. Daje prawie doskonałe złudzenie autentycznej wypowiedzi kobiety. Ma jeden podstawowy feler: Piszesz, że zrobiliście to "z 5 razy"... To dokładnie nie pamiętasz? Jesteś wiarołomną mężatką i nie wiesz ile razy to było? Nie jesteś pewna? i jeszcze drugi drobiazg: "Po tej imprezie (bez sexu) nie mogliśmy wytrzymać i kilka dni póżniej zrobiliśmy to u niego w domu" - a parę zdań dalej: - "A mój mężus, no cóz, powiedziałam że są prywatne imprezy w restauracji i musiałam zostać do rana". To ostatecznie kiedy to zrobiliście, TEJ NOCY, czy parę dni później? Widzisz, koleś? Każdy podszyw da się wykryć... Nie trzeba Sherlocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zdradziłam
pisałam z 5 razy bo nielicze szczegółowo "na pęczki każdego zaliczenia" nie rozdrabniam się, po drugie nie jestem na spowiedzi i podchodze do tego na luzie w tej wypowiedzi. Po drugie, takich "prywatnych imprez" było kilka o których mówiłam mężowi. Nie zrobiliśmy tego tej nocy na imprezie.OSTATWCZNIE ZROBILIśMY TO pare dni póżniej , i jeszcze kilki dni póżniej też. Jeśli chcesz wiedzieć szczegółowo to jednej nocy kochaliśmy sie ze 3, czasem 4 razy. A tych nocy było z 5 :) teraz rozumiesz, głąbie???? Ty masz jakąś psychoze koleś...!!!!! Jakieś zajebane analizy robisz czy co??? Więc nie oceniaj innych po ich wypowiedziach! Ty chyba na prawde nie masz co robisz... Wiesz co? załóż sobie swój własny topik i zacznij chrzanić o podszywaczach. Zresztą wali mnie to co Ty piszesz. Ten topik nie po to jest aby się przed tobą tłumaczyć. WYPAD !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_24
jessu.. jak nie Emil to inne jazdy!!! Ku*wa ludzie na luz troche bo to nudne troche! a top machnąłam z 2 powodow przynajmiej: by sie wygadac, bo z najbliższymi o takich rzeczech to masakra i by poznać zdanie ludzi ktorzy sie mogli znalesc w podobnej sytuacji.... no ale zawsze sie znajda krytycy co twierda ze to prowo. oki zlewam was bo na tyle was cenie. papa matoły, w szczególności Negev, wielki pan Sherloch Holmes, co spiski wykrywa. ty kolo, moze sie w CIA zatrudnisz, wow, ale by pożytek był!! buahahahaha!!! FRAJER:-)))) co do dlugosci fiutków?! no to pisałam raczej na tzw: "oko", to wszystko! ok! tlumaczyc sie dalej nie chce mi sie. Widze ze osoby takie jak m.in. Karoolek czy 'ja też zdradzilam' moga konwersowac w normalny cywilizowany sposob. dzieki za to!!! na to czekalam a nie na kritique ze cośtam bo cośtam :-( sorry chcialabym zobaczyc polskie spoleczenstwo jak by mialo podobny problem, całe społeczenstwo (bo przecież też polka jestem) w takiej sytuacji, czy by ascetycznie sie uchowywało czy szuało spełnienia... oj ciekawe, oj bardzo ciekawe... a wogole to cieszmy sie zyciem, mamy tylko jedno.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kompletne bzdury
tak tak, a ogolnie to wsadzil Ci w tylek arbuza, ale to tez norma na pierwszej randce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta C.
ale jakiej "pierwszej randce"??? kurde czy wy macie problem z czytaniem??? przecież autorka napisała ze umowili sie na sex, ostry sex. randka to chyba najpierw poprzedzona jest kolacją, kinem, i takimi innymi. a tu było tylko ostre rżnięcie we wszystko :-) w kanona randki mi to nie pasuje. a co ja o tym sądze? chyba wolała bym sie rozstac by uczciwie sie spełniać w tych fantazjach niż zdradzać, no ale każdy robi jak woli, nie pochwalam ale i nie potępiam... co do seksu? owszem uwielbiam ostro, mocno i zdecydowanie, ale bez elementw s-m, mi moj facet to zapewnie wiec nie szukam niczego na bokach. Negev Sherlocku jesteś zwykłym palantem, założe sie że jesteś jakimś brzydkim sfrustrowanym prawiczkiem przed 30-ką ktory lubi sie wymądrzać ale tylko w necie bo w realu to jaj nie masz, ot zwykla ciota. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O KAROL
karolek! tu jesteś tak cie szukam "wyuzdańcu" a dziś w nocy które cistko "wyruchałeś" cytuję ciebie lubisz to słowo żonke czy kochanke detektyw z ciebie myslisz ze to facet pisał bo kobiety nie mierzą fiutków ale dobre! to ja jestem chyba facetem bo mierzę mój ulubiony ma 14,5 jest szalonym krasnalem a 19,5 wspominam bez entuzjazmu bo czasami bolało 20 lat walczyłeś z "żądzami" i przegrałes, jaka szkoda wróc na kochnki tęsknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
negev Tekst powyżej to największy, najzaj**istszy LOL jakiego widziałem. Jesteś niepowtarzalny, Karoolek. (=Aga 24) -------------------------------------------------------------------------------------------- Ty jesteś naprawde zabawny , czy tez zabawna , myslisz tak waskotorowo , biorac jedynie pod uwagę wlasne myslenie jak i mozliwosci iż normalnie strach sie bać ! wez moze teraz poszukaj moich postów i je zanalizuj - kolezanka, która za mna teskni , ze az mnie na forum szuka Ci w tym pomoze ! Witaj steskniona za mną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
nagev Jesteś wiarołomną mężatką --------------------------------------------------------------------------------------------- a to jak wydedukowales , pewnie jak wszystko inne (loll)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie ludzie! Nie przekonaliście mnie swoimi czerstwymi tekstami. Nadal twierdzę, że żadnych "zdradzających" Pań nie było, a teksty te pisali faceci. Nie uważam, by było w tym coś złego, ale moim prawem jest wyszydzanie waszych nieudolnych prób prozatorskich. Większość krytykujących mnie wpisów pochodzi od jednej osoby. Do "Marty C." - Ty też zabawiłaś się w Sherlocka Holmesa (dobrze, że nie w Johna Holmesa) :) i postanowiłaś wydedukować, kim jestem. Piszesz, że jestem: brzydkim - informuję, że jestem średnio urodziwy. Żaden ze mnie Quasimodo sfrustrowanym - oooo taak, frustracje dopadają mnie często prawiczkiem - muszę Cię rozczarować przed 30-tką - mniej więcej masz rację który lubi się wymądrzać w necie - i to jak bo w realu to jaj nie mam - gówno prawda, mam jaja zwykła ciota - j.w. (gówno prawda) Jak widzisz, masz całkiem sporą skuteczność! Powinnaś zostać detektywem, albo przynajmniej urzędnikiem skarbowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmitrij jebaczew
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta C.
oj Negev, chyba detektywem inwektywem z radia wawa :-P nie rozumiem skad w tobie tyle krytycyzmy i sceptyzmu to wpisywanych tutaj postów... czy masz jaja? w to nie wątpie, fizycznie każdy facet taki narząd posiada, a czy psychicznie, hmmm tu bym sie zastanowiła... :-) do autorki: jak napisałam wczesniej, nie pochwalam cie ani nie potępiam aczkolwiek jak czytam twoje wpisy i widze ze chciala byś spróbować seksu z dwoma facetami na raz, no to mnie już odrobine przeraża, mnie nigdy coś takiego nie kręciło a wrecz odwrotnie :-/ no ale każdy robi jak lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujda na kółkach
żadna nie daje sobie ręki w ciipe wkładać na ierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapett
Sam jestes bujda na kolkach z ta randka. Bo to wg mnie zadna randka nie byla a poprostu ustawka na ostry dupcing, wiec parka sie wyżyla w najbardziej odwalone sposoby i nara. To mniej wiecej tak jak chlop idzie do burdello, zamawia panienke, ustala co chce robic, placi i jaaazdaaa w doope, jape, pipe czy oczodoły;-) A czy ten top to prowokacja? podszyw? A chooy tam wie,w tym popierdooolunym 21 wieku wszystko sie może zdarzyc, nawet chwalenie sie na blogach czy forach jak sie rąbie na lewo swojego chłopa lub że sie mialo łapkę w peeździe he he he:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO DLA WAS
"robilismy wszystko: oral, 69, anal. " to 69 nie jest oralem? qrwa chyba bede musiał poczytac co to jest seks na wikipedii tak jak Ty to zrobiłes (as) dzieciaku. qrwa musze sie dokształcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawik
Tak apropo czasem mozna sprawdzic kogos po pytaniu pomocniczym do hasła-czase. Ale tu ciekawe pan Aga_24 vel eml1983 z pytaniu ma cos takiego "jaki masz członek? " No chyba ze jest hemafrodytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_24
to wyżej to nie ja. ehhh, widze że to forum to jedem wielki syfff, wszedzie każdy widzi podszyw lub prowokacje. fakt faktem net daje dużą doze animowości i mozna naprawde pisać dużo. widze też ze moje mailowe konto zostało już prześwietlone, hehehe 1) eml = emil... a może emilia??? nikt z głąbów to tutaj piszących na to nie wpadł??? 2) konto stworzyłam właśnie do takich rzeczy jak tego typu fora itp. mowy nie ma ze oficjalnego maila bym podała.. a może byście chcieli mail taki: imie.nazwisko@nazwafirmy.pl ??? 3) hasło pomocnicze??? ojej! a to feler! ależ męskie zapytanie mam, no to wyjaśniam: http://www.youtube.com/watch?v=VAP6dyMcvtg ta rozmowa 2 homo była śmiechowym hitem wsrod znajomych a że konto tworzyłam z wyżej wymienionego powodu to i hasło-pomoc bzdurne... mapett, zwykły cham z ciebie i nic więcej, negev, Ty jesli już węszysz szwindel to przynajmiej kulturalnie o tym piszesz, nie wrzucając od ku.rew i dziwek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×