Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

nie wiem jaka mam karte graficzna .JAK TO SPRAWDZIC ?

Polecane posty

robilam format dyskow. dzwiek mi nie dziala.musze zainstalowac sterowniki do karty dzwiekowej.nie mam plytki. musialabym je sciagnac z netu. jednak nie wiem jakich szukac ? jak to sprawdzic ? napiszcie mi prosze krok po kroczku bo jestem zielona jesli chodzi o te sprawy ... powiem Wam jak to robie: -wchodze prawa myszka na \"moj komputer\" -wlasciwosci -sprzet -Menedżer urządzeń i teraz nie wiem gdzie dokladnie wejsc : widze,ze mam tam Kontrolery dzwieku,wideo i gier -Kodery-dekodery audio (3 razy) -Starsze sterowniki audio -Starsze urzadzenia przechwytywania wideo -Urzadzenia sterujace mediami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tam na samej
gorze "Karty graficzne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyswietlane sa tam jeszcze inne urzadzenia . np urzadzenia systemowe (np glosnik systemowy)i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalallalaa
możesz nie mieć "karty graficzne" bo pewnie masz ją zintegrowaną z płytą główną. Weź płytę od płyty głównej i zainstaluj wszystko co tam jest - będą sterowniki i do grafiki i do dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgejoi
ja też mam takim probem i potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam tak jak pisal Berith wyskoczylo mi : typ karty: Vga Save typ urzadzenia-sterowniki niezgodne z Play and Play producent-nieznany lokalizacja-nieznana Informacje o karcie: -typ mikroukladu-niedostepne -typ konwertera-niedostepne -rozmiar pamieci-niedostepne -ciag karty-niedostepne -informacje o systemie Bios-niedostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, wyzej mialo byc typ urzadzenia-sterowniki niezgodne z Plug and Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowsem się nie sugeruj
Najlepiej ściągnij sobie programik GPU-Z. On prawdę ci powie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuuuuuuu co ja pisze !!!!!!! mam problem nie z karta graficzna tylko dzwiekowa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowsem się nie sugeruj
Możesz też spróbować Everesta jak pisze Jarek, ale ja w takich wypadkach zawsze wolę po prostu rozkręcić komputer i sprawdzić namacalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam sprawdzic tego Everesta? napiszcie prosze krok po kroku gdzie klikac aby go sprawdzic .jestem naprawde zielona jesli chodzi o te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowsem się nie sugeruj
Myślisz, że się nie da? Da się! Chcieć to móc! :-) Jeśli nie zobaczę karty na złączu PCI(Ex), to spisuję model płyty głównej, szperam w internecie i mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas chodzi mi o karte dzwiekowa (nie o graficzna).zrobilam blad w tytule mojego tematu! sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowsem się nie sugeruj
Everesta ściągnij np. stąd: http://www.programosy.pl/program,everest-corporate-edition.html Najpierw go zainstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowsem się nie sugeruj
Co kto woli :-) Jedni wolą Święta Bożego Narodzenia, a drudzy Wielkanoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek napisz mi prosze jeszcze raz adres tej stronki bo mi sie nie wyswietla jak wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowsem się nie sugeruj
Wklej do przeglądarki adres, który powyżej napisałem i usuń zbędną spację przed przecinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainstalowalam Everesta i teraz dokladnie pokazuje mi co mam na plycie .co do karty dzwiekowej ..... weszlam na multimedia i widze ze mam (to chyba rodzaj karty dzwiekowej): VIA AC\'97 Enhanced Audio Controller tym PCI kiedy wchodze na urzadzenia PCI ,wyswietlaja mi sie wlasciwosci urzadzenia : -Opis urzadzenia- VIA AC\'97 Enhanced Audio Controller -Typ magistrali- PCI -Magistrala/Urzadzenie/Funkcja - 0/17/5 -ID urzadzeia- 1106-3059 -ID podsystemu- 1695-300C -klasa urzadzenia- 0401 (Audio Device) -numer wydania-60 -Fast Back-to Back Transactions-nieobslugiwane Wlasciwosci urzadzenia: -dzialanie przy 66 MHz- nieobslugiwane -Bus Mastering- Wylaczone co mam dalej zrobic (co sciagac z netu )zeby w koncu miec dzwiek na kompie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------[ Płyta główna ]------------------------------------------------------------------------------------------------ Właściwości płyty głównej: ID płyty głównej 11/15/2005-P4M800CE-8237-6A7L6PA9C-00 Nazwa płyty głównej Nieznane Właściwości magistrali FSB: Typ magistrali Intel NetBurst Szerokość magistrali 64-bitowy(a) Rzeczywista częstotliwość taktowania 133 MHz (QDR) Efektywna częstotliwość taktowania 533 MHz Przepustowość 4266 MB/sek Właściwości magistrali pamięci: Typ magistrali DDR SDRAM Szerokość magistrali 64-bitowy(a) Właściwości magistrali mikroukładu płyty głównej: Typ magistrali VIA V-Link Szerokość magistrali 8-bitowy(a) Rzeczywista częstotliwość taktowania 67 MHz (QDR) Efektywna częstotliwość taktowania 267 MHz Przepustowość 267 MB/sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam takie pytanko odnosnie karty grafisznej. oddalam komputer do naprawy i normalnie jak przesuwam strone to tak jakby kratkami przeskakiwala. We wlasciwosciach pisze to samo co kolezance: typ karty: Vga Save typ urzadzenia-sterowniki niezgodne z Play and Play producent-nieznany lokalizacja-nieznana Informacje o karcie: -typ mikroukladu-niedostepne -typ konwertera-niedostepne -rozmiar pamieci-niedostepne -ciag karty-niedostepne -informacje o systemie Bios-niedostepne Wlozylam swoja plyte od plyty glownej i chcialam zainstalowac to od karty ale antywirus mi blokuje ze podobno na plycie jest kon trojanski(to tez dziwne bo skanujas plyte w napedzie nic nie wykrywa) Mozecie mi jakos pomoc? bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpioner
Kto mi pomoze z sterownikami do karty graficznej mam ten sam problem co ona1790 prosze was pomozcie.Mialem ten sam problem z steronikami do karty dzwiekowej ale znalazlem plytke ze staremi a do graficznej niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr jadro
a wiecie moze jak sprwadzic karte graficzna na linuxie...??? BO ja nie umiem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grota
Nie mam dźwieku na komputerze i nie wiem jak te sterowniki zainstalować mam płyte główną GA-VM900M jeśli ktos moze to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grota
I nie mam żadnej płyty do tej karty juz instalowałam dużo sterowników ale nic z tego pomocy pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×