Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała złośniczka

ile wydajecie na 2 osobowa rodzine dziennie?

Polecane posty

pytanie do kobiet zajmujacych sie domem i nie tylko.Jak rozkladacie wydatki?czy lepiej jest kupic cos np w nieziele na tydzien czy codzien lepiej biegac do sklepu bo ja zaczynam dop prowadzic swoj dom i jestem przerazona ile kasy dziennie mi idzie . Moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zaplanować
jedzenie posiłki na cały tydzień i wg tego robić zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno tak powiedzieć, ile idzie konkretnie na dzień ja robię duże zakupy raz na tydzień, wszystko w jednym hipermarkecie, spożywka, chemia, kosmetyki - wychodzi ok. 150-200 zł do tego zakupy "codzienne" typu chleb, mleko, jakieś 50 na tydzień plus opłaty plus przejazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Engel
najlepiej planować jedzenie na kilka dni i wykorzystywac dzięki temu to, co zostaje z poprzednego dnia. Nabiał, pieczywo, owoce i warzywa codziennie, lub co drugi dzień. Niestety wydaję dużo za dużo na jedzenie - bo jest cholernie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie dzis mimo ulewy zrobilam zakupy warzywne i zaplanowalam obiad na 3 dni i zmiescilam sie z 50 zl w tym karma dla psa, nie wliczam fajek. Zaczne chyba rospisywac menu na tydz i moze jakos sie t obedzie ograniczac. Mam manie kupowanie niepotrzebnych rzeczy, jak w lidlu jakies promocje czy gdzies indziej, nie potrafi sie pohamowac. Wpadlam na nast pomysl, brac do sklepu nie karte tylko gotowke tak zeby starczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Engel
zawsze gotówka :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×